Jump to content
Türk Anime TV Forum

RogenLothena

Üyeler
    3
  • Son ziyareti

RogenLothena hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum tarihi 01-12-2002

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Fazla konuşmam, sessizimdir. Çok konuşanlardan her zaman korkun!

Profil Bilgileri

Ay`ın karanlık denizlerinde gizemli bir adada yaşıyorum. Genellikle soğuk ve ıssız denizlere mahkumum. Sessiz sonsuz bir hayat.
  • İlgi Alanları
    Sonsuz zaman ve mekan içerisinde ilgimi çekebilecek tek birşey, Meraklı gözler ile bakanlardır.

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

1. Keşke gerçek olsada, şöyle şöyle bir animede baş rol veya herhangi bir bölmünde yaşasam dediğiniz nasıl bir anime varmı aklınızda? Keşke gerçek olsa; Tüm gerçeklik tüm boyutsal güçlere sahip bir şekilde, sonsuz evren ve boyutta gezip sonsuz hayatlar yaşamak isterdim, Sonsuz Animeler arasında bir çok hayatta tehlike içinde mutluluk içinde mutsuzluk içinde nasıl olursa olsun sonsuz hayatın tadına bakmak yeni kültürler yeni aksiyonlar yaşamak isterdim. Çoğu zaman farklı bir hayatta kendi bilincim üzerinden yeni bir sayfa açıp normal bir insan gibi takılmak, ve Hayat sonunda ise kimliğimi açıklayarak herkesi şok içinde bırakmak isterdim.
  2. TurkAnime Forum`a arka fon renk seçeneği eklense aslında daha bi iyi olabilir. Siteleri koyu kullanmayı sevenler vardır tabiki aranızda, ama başka renklerde katsanız veya şekilli arka temalar, hareketli wallpaperlar. Güzel olurdu :)
  3. EpicRock - Electro Swing - Remix 8D music ve Fon + dizi-film müzikleri dinlerim genellikle.
  • Yeni Oluştur...