Jump to content

MisakiTaro

Üyeler
  • İçerik sayısı

54
  • Son ziyareti

MisakiTaro kullanıcısının paylaşımları

1. MisakiTaro

Aegisub yardım

YouTube'a Aegisub typesetting guide yazarak da bakabilirsin çeşitli güzel rehberler var. Ama genel olarak çok ağır typesetting öğretiyorlar ve ben bunun vakit kaybı olduğunu düşünüyorum. Uygun font renk kontör ve pozisyon yeterli olacaktır bence. Saniye saniye döndürmeye, mocha kullanmaya falan gerek yok bana göre.
  2. Demeseydin :D bir de niye burada diyorsun
  3. Elinize sağlık kolay gelsin.
  4. MisakiTaro

( 13 / 13 ) Gleipnir

Ben bu seriyi sevdim açıkça 6. bölümde biriksin diye bırakmıştım. Yarın da bitiyor. Myanimelist puanı 6.70 civarılarından 7.08 civarlarına çıkmış. Bana göre hala az benim puanım şu anlık 8/10 sonraki bölümlerde daha iyi olaylar oluyormuş, 9/10 bile olabilir yani. Eolo-sama'nın çevirisiyle izlemek de güzel oldu. Elinize sağlık. Bir seri daha bitmek üzere...
  5. Doğrusu ilk sezonun bazı yerleri sıkmıştı. 15. bölümden sonra ara vermiştim 2 gün önce hepsini tek seferde bitirdim. Yine beğendim ama ara gerekiyormuş sanırım. Acep kaç bölüm olacak onu da açıklasalarmış iyi olurmuş.
  6. MisakiTaro

TAÇE 2020 Yaz Projeleri

Güzel seriler seçmişsiniz. Tüm çevirmen ve encoderlara kolaylıklar dilerim. Çoğunu sizden takip etmeye çalışacağım. Gibiate yerine Re:Zero'nun seçilmesine üzüldüm demesem de yalan olurdu sanırım...
  7. MisakiTaro

Nasıl anime indirebilrim

1-) Grup altyazı paylaşmışsa altyazı indir ve nyaa.si gibi sitelerden torrent olarak videoları indir. (en kalitelisi) 2-) Eğer grup altyazı paylaşmamışsa veya hardsub istiyorsanız Fansub sitelerinden indirebilirsiniz. Kapanmış bir fansub ise bana özel mesaj yazabilirsiniz. Büyük çoğunluğu bende var. 3-) Online izleme sitelerinden IDM aracılığı ile indir. (pek tercih etmiyorum.) Ek bilgi: Yeni eklenen Alucard seçeneği oldukça hızlı ve kaliteli yavaş yavaş çoğu seriye eklenmeye başladı onu tercih edebilirsiniz.
  8. MisakiTaro

One Piece 495. Bölüm

Anime indirmeyin indirtmeyin hmmmm. 2-3 yıl sonra animelere ait tüm linkler kırıldığında biz harddisklerimizde indirdiklerimizi yükleyip çoğaltıyoruz. Gökten düşmüyor bu dosyalar. Anime indirin, indirtin. İndirip izlemek, arşiv yapmak candır. Online izleme alternatiflerinin illaki linki patlacaktır sonuçta.
  9. MisakiTaro

( 12 / 12 ) Gangsta.

Eline sağlık. Profil fotoğrafının buradan olduğunu şimdi öğreniyorum. :D
  10. MisakiTaro

( 28 / 26+ ) .hack//Sign

Teşekkürler.
  11. MisakiTaro

( 12 / 12 ) Vividred Operation

Teşekkürler.
  12. 2011 çoğu yönüne göre 99 versiyonundan üstün. Benim 99 versiyonunda beğendiğim şey daha karanlık ve ciddi bir temaya sahip olmasıydı. Ama 99 versiyonunun çizimleri mangaya göre yapıldığı için bayağı garip gelebilir, bazı karakterleri tanıyamayabilirsiniz. Ondan dolayı 2011'den başlamanızı tavsiye ederim.
  13. MisakiTaro

Aluminia Fansub Arşivi

Tüh ya mesajınızı görmemişim. Ama Animekeyfi değil Aluminia çevirdi kesinlikle seriyi ondan eminim. Bundan 3 gün önce başkasından almıştım Aishiteruze Baby'i yine de çok teşekkürler keşke görseymişim. Her neyse... https://docs.google.com/document/d/1bACY2H1Ae8eKLiSs_YCW-J4zQdz-Hs2oQrGrVNj9gWs/edit?usp=sharing bağlantısına istek gönderip bana özelden e-postasını yazan herkese erişim izni vereceğim. Yazılan kurallara dikkat edilirse sevinirim. Elimdekileri yavaş yavaş 4 siteye yüklemeye başladım. Rar şifresi dökümanın içinde yazıyor. Herkes faydalansın. Birkaç seri kaldı sadece onları da arkadaşlarımdan alacağım.
  14. MisakiTaro

( 11 / 11 ) Battery

Çok teşekkürler bakalım nasılmış...
  15. MisakiTaro

( 67 / ?? ) Black Clover (TV)

Teşekkürler
  16. MisakiTaro

( 26 / 26 ) Gilgamesh

Teşekkürler.
  17. MisakiTaro

( 26 / 26 ) Major 3

Çok teşekkürler.
  18. MisakiTaro

( 16 / 16 ) RWBY

Teşekkürler
  19. Merhaba, Aluminia Fansub'ın serilerini arıyorum yaklaşık 2-3 aydır. xxxHolic serilerinin altyazılarını ve videolarını, skip beat'in altyazılarını, loveless ve junjou romantica serilerinin altyazılarını edindim. Zero no Tsukaima ve Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi serilerinin de videoları var. Eksik olan serilere de sahip olanlar bana verirse herkese açık bir arşiv yapmayı planlıyorum... Tüm ekip üyelerine ve bağlantılı kişilere de ulaşmayı denedim ayrıyeten. Kurucusu Voodoo Baby elinde olmadığını söyledi. Diğer kurucu Cynthia'ya ulaşmaya denediğimde takipten çıkarttı, cevap vermedi. (O kadar bulup sormuş bir cevap vereyim deseydi keşke. Canı sağolsun neyse.) Tatlı mı tatlı Cherubeem ablama ise ulaştığımda elinde olan serileri bana verdi sağolsun. Çok iyi ve samimi birisi kendisi. Diğer üyelere gelecek olursak... Çoğunun en son girme tarihi 2012, 2011 falandı veya hesaplarını silmişlerdi. Seramya ile DarkeLia adlı iki ekip üyesi yakın zamanda aktif olmuş. Onlara da mesaj attım ama daha dönüş alamadım... Bunun dışında ekip üyelerinin hesaplarının altında o tarihlerde mesaj atmış ve forumda adlarını gördüklerime de mesaj attım. Birisi elinde bir şey olmadığını ve buraya yazarsam yardım alabileceğimi söyledi. Diğerlerinden henüz yanıt yok. Şimdi eksik seriler şunlar, - Zero no Tsukaima: F - Zero no Tsukaima: Princesses no Rondo - Ef - a tale of memories - Shigofumi Elimde bulunanlar ise şunlar, - Bokura ga Ita -> Video (Merihella'ya sonsuz teşekkürler) - Aishiteru ze Baby -> Video (Merihella'ya sonsuz teşekkürler) - xxxHOLiC -> Video ve Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler) - xxxHOLiC Kei -> Video ve Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler) - xxxHOLiC Movie: Manatsu no Yoru no Yume - Video ve Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler) - xxxHOLiC Rou - Video ve Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler) - xxxHOLiC Shunmuki - Video ve Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] ve Bakayalo'ya sonsuz teşekkürler) - Skip Beat -> Altyazı (Yankami'ye [Cherubeem] sonsuz teşekkürler.) - Loveless -> Altyazı ve Video (Yankami'ye [Cherubeem] sonsuz teşekkürler.) - Junjou Romantica -> Video (Yankami'ye [Cherubeem] sonsuz teşekkürler.) - Lovely Complex -> Video (Jedi Mind Tricks'e [AE] sonsuz teşekkürler.) - Zero no Tsukaima -> Video (torotoro'ya sonsuz teşekkürler.) - Zero no Tsukaima: Futatsuki no Kishi -> Video (torotoro'ya sonsuz teşekkürler.) Eğer bu eksik serilerden herhangi biri elinizde varsa lütfen benimle paylaşın. Bu serileri bulduktan sonra bir google docs bağlantısı oluşturacağım ve tüm serileri orijinal biçimde sunacağım. xxxHolic ve Skip Beat serilerini yeniden encode edip koyacağım. Bir de son olarak, eğer elinizde seri varsa ".avi" biçimde orijinal şeklini istiyorum. Logolu olanlar zaten bende var. Yardımlarınızı bekliyorum, yardım edecek herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
  20. MisakiTaro

( 38 / 38 ) Dragon Drive

Teşekkürler
  21. MisakiTaro

Anime indirebileceğim siteler

erai-raws.info'nun DDL'inden indirmek çok rahat oluyor. Orada olmayan veya BD aradıklarım için https://animeraw.org/ bu siteyi kullanıyorum burada da DDL var. https://animetosho.org/ buradan da altyazıları alıyorum yine DDL şekilde. Bu arada bakabt hesabı arıyordum birkaç animeye bakacaktım. Daveti nereden aldın?
  22. MisakiTaro

( 25 / 25 ) Toaru Kagaku no Railgun T

Hayırlı olsun, kolay gelsin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.