Jump to content

MisakiTaro

Üyeler
  • İçerik sayısı

54
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    MisakiTaro reacted to KuramaUN in ( 11 / 11 ) Dr. Stone: Stone Wars   
    Anime Adı: Dr. Stone: Stone Wars
    Anime Türü: Bilim Kurgu, Shounen, Macera
    Bölüm Sayısı: 11 / 11
    Yapım Yılı: 2021
    Çevirmen: mysteria
    Düzenleme: KuramaUN
    Özet: Dr. Stone'un ikinci sezonu. Senku, taş dünyasında bir akıllı telefon için planlar hazırlarken Tsukasa ve İmparatorluğu yaklaşan savaşa hazırlanıyor. İnsanlığın mücadelesinde kim galip olacak?

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

2. Karmaşık
    MisakiTaro got a reaction from Pseudohomophylus in Aegisub yardım   
    YouTube'a Aegisub typesetting guide yazarak da bakabilirsin çeşitli güzel rehberler var. Ama genel olarak çok ağır typesetting öğretiyorlar ve ben bunun vakit kaybı olduğunu düşünüyorum. Uygun font renk kontör ve pozisyon yeterli olacaktır bence. Saniye saniye döndürmeye, mocha kullanmaya falan gerek yok bana göre.
  3. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from rei_hino in ( 01 / 01 ) Sora no Aosa wo Shiru Hito yo   
    Elinize sağlık kolay gelsin.
  4. Teşekkür
    MisakiTaro got a reaction from AnimeSeverler in Enen no Shouboutai: Ni no Shou (Fire Force 2.Sezon) (2020) (AnimeSeverler) Türkçe Altyazı İndir!!   
    Doğrusu ilk sezonun bazı yerleri sıkmıştı. 15. bölümden sonra ara vermiştim 2 gün önce hepsini tek seferde bitirdim. Yine beğendim ama ara gerekiyormuş sanırım.  Acep kaç bölüm olacak onu da açıklasalarmış iyi olurmuş. 
  5. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from Eolo-sama in TAÇE 2020 Yaz Projeleri   
    Güzel seriler seçmişsiniz. Tüm çevirmen ve encoderlara kolaylıklar dilerim. Çoğunu sizden takip etmeye çalışacağım. Gibiate yerine Re:Zero'nun seçilmesine üzüldüm demesem de yalan olurdu sanırım... 
  6. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Gleipnir   
    Ben bu seriyi sevdim açıkça 6. bölümde biriksin diye bırakmıştım. Yarın da bitiyor. Myanimelist puanı 6.70 civarılarından 7.08 civarlarına çıkmış. Bana göre hala az benim puanım şu anlık 8/10 sonraki bölümlerde daha iyi olaylar oluyormuş, 9/10 bile olabilir yani.  Eolo-sama'nın çevirisiyle izlemek de güzel oldu. Elinize sağlık. Bir seri daha bitmek üzere...
  7. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from rei_hino in ( 01 / 01 ) Bokura no Nanokakan Sensou   
    Kolay gelsin. 
  8. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from Eolo-sama in ( 12 / 12 ) Gangsta.   
    Eline sağlık. Profil fotoğrafının buradan olduğunu şimdi öğreniyorum. :D
  9. Beğen
    MisakiTaro reacted to Eolo-sama in ( 26 / 26 ) Gilgamesh   
    11-12. Bölümler eklendi. İyi seyirler.
  10. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from Nones in ( 67 / ?? ) Black Clover (TV)   
    Teşekkürler
  11. Beğen
    MisakiTaro reacted to Eolo-sama in ( 26 / 26 ) Gilgamesh   
    10. Bölüm eklendi. İyi seyirler.
  12. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from Eolo-sama in ( 26 / 26 ) Gilgamesh   
    Teşekkürler.
  13. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from Eolo-sama in ( 26 / 26 ) Major 3   
    Çok teşekkürler.
  14. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from Eolo-sama in ( 16 / 16 ) RWBY   
    Teşekkürler
  15. Beğen
  16. Beğen
  17. Beğen
    MisakiTaro got a reaction from Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Gleipnir   
    Çok teşekkürler elinize sağlık. 
  18. Teşekkür
    MisakiTaro got a reaction from Degurechaff in En Hızlı - Stabil - İşlevli - İyi Encode Programı - W Uniconverter   
    Eline sağlık Degu. Bana zamanında kullanmayı öğretmiştin. Buraya da eklemen güzel ve faydalı olmuş. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.