Jump to content

YALNIZ

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

YALNIZ kullanıcısının paylaşımları

1. YALNIZ

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim alttaki Tasogare Otome x Amnesia izlememiştir
  2. YALNIZ

Animelere telif hakkı gelebilir

o zaman sorun yokkk
  3. YALNIZ

umarım öyledir
  4. YALNIZ

Bilemiyorum artık inş kapanmaz site kapanırsa o kadar video gidecek çöpe
  5. YALNIZ

Sitedeki bütün videoların bir şekilde depolanması lazım artık nasıl olucaksa
  6. YALNIZ

Türk çevirmenlerde anlaşacak kadar para varmı acaba :d diyelimki çevirmenler anlaştı diyelim o animeleride biz ücretsiz izleyemeyiz o zaman çevirmenlerde para kazanması gerekecek
  7. YALNIZ

Valla şimdi Türkiye'de pek büyük bir anime kitlesi olmadığı için pek zannetmiyorum bir sonuç çıkmaz isyandan :d kaçak izlemeye gelince de zaten kısmen bu sitede kaçak sayılıyor sonuçta izinsiz anime yayınlanıyor bu sitede ve japonca öğrenmek uff ben daha ingilizce öğrenemiyorum :d
  8. Böyle bir şey mümkün olabilirmi olursa ne olacak herhangi bir önlem alınabilir mi?
  9. YALNIZ

Merhaba

Hoşgeldin Dostum
  10. YALNIZ

Post Modern Dünya'nın Gece Sohbetleri

Eminim senin İYİLİĞİNİ düşünmüşlerdir fakat insan sevdiklerinin hayatına karışırlar aman kötü olmasın diye ama bu aşırıya kaçtıkça ileride çok ama çok pişman olabiliyor @Melliy
  11. YALNIZ

Güzel düşünmüşsün yani geceleri normal insanlar uyur dediğin gibi ama kelimesi çoğu insan tarafından olumsuz birşey demeden önce söylenen bir kelimedir Bazı insanlar hayatları şanstır bazı insanların sadece doğması şanstır dediğin gibi 4 gün mutlu olmak için 6 ay acı çekmek sade doğması şanstır diye tanımladığım bir insan kümesi diğer tarafta senin ulaştığın yere diğer insan 2 günde ulaşır bu da hayatında şansı eksik olmayan insanlar kümesinde yer alır güzel hayat ve sevgi maalesef her insanada kısmet olmuyor demişsin benim kimsem yok diye eminim bir ailen vardır ve yalnız olmak bazı insanlara göre (bende dahil) kötü bir şey değildir sessizlik ve huzuru bulabiliyorsun yalnız olduğunda
  12. YALNIZ

Belkide sen kendini diğer insanların gözünde düşük görüyorsundur veya gerçektende haklısındır.zaten birgün herşeyi kaybedeceğiz bu belli ama en azından tanıdığımız insanların gönlünde hoş bir yerde bulunmaya çalışıyoruzdur aslında bu çoğu insan için pek önemli değildir.Başarısızlık Dünyanın sonu değildir ama çevremizdeki insanlar bunu ayıplar ve dalga geçerler belkide biz başarı olmayı sadece diğer insanlardan taktir toplamak için istiyoruzdur
  13. YALNIZ

Melliy bende senin gibiyim sabahları uyur geceleri uyumam acaba sende benim gibi güneşi sevmezmisin? ondan gelen ışığını...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.