Jump to content

carpediem61

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

carpediem61 kullanıcısının paylaşımları

1. Confidential meetings, for adults only, your anonymity guaranteed Live Women Top-notch Сasual Dating
  2. carpediem61

Tempest'li Merhaba diyor

Shijou Saikyou no Deshi Kenichi 2. sezon çıktığı halde çevirisi hiçbir şekilde yok :( .Eğer yabilirseniz çok isterim. Bunu sizden isteyerek fazla bencilce davranmıyorum dur umarım .
  3. carpediem61

Tempest'li Merhaba diyor

O zaman bir istekte bulunabilir miyim ?
  4. Bana sorarsanız Fate/Kaleid Liner Prisma Illya - normal fate evreninin komedi hali diyebiliriz . Normal Fate serisinin ciddiyetini bozduğunuda söyleyebilirim eğer ki izlemek isteyen olursa benim izleme sıram seririn hikayesine göredir. 1-) Fate/Zero 'serisi = hikayenin 10 yıl oncesini anlatmakta yani ilk zamanları diyebilriz 2-) Fate/stay night: Unlimited Blade Works =isteyenler sonradan Star Night te izleyebilir ama eski olduğu için tavsiye etmiyorum hemen hemen aynısı sadece eski versiyonu . 3-) Fate/stay night: heaven's feel =1 ve 2 olmak üzere 2 film dir. şiddet ile tavsiye ediyorum 3. de yolda. 4-) Fate-apocrypha = Pek diğer seriler ile bağlantısı olmasa da nefes kesen paralel bir evrende geçen Fate serisidir Not:Fate- Prisma Illya' nın aksıne Dram ve Aksiyon üzerine kurulu bir seridir .
  5. Code:Breaker ova bölümleri :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.