Jump to content

mrcemakg

Kayıtlı Üye
  • Content Count

93
  • Last visited

• Days Won

1

mrcemakg last won the day on March 8

mrcemakg had the most liked content!

About mrcemakg

• Rank
    Level 1
  • Birthday 10/25/1996

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,866 profile views
  1. Ahahaha. Hepsini izledim. Sadece Tatoeba Last Dungeon'u bitirebildim aralarından. Kalanın hepsini yarıda bıraktım bitiremedim bile. Bitirdiğimi de beğendiğimden değil can sıkıntısından bitirdim.
  2. Full Metal Alchemist Brotherhood'u izlemiştim. Çok yavaş ve bayık, başları aşırı çocuksu, espriler baya boş ve sonu da çok vasat gelmişti. Pek beğenememiştim animeyi. Bide ana karakterlerin seriye etkisi çok sınırlı diye düşündüm.
  3. Ecchi izlediğim çoğu animeyi beğenmiyorum açıkçası. Önerebileceklerim: Prison School, Yuragi-sou no Yuuna-san, Ishuzoku Reviewers.
  4. Ana karakterin odun olmadığı shounen hatırlamıyorum hiç :D Animelerde işler böyle sanırım.
  5. Kimetsu no Yaiba Tensei shitara Slime Datta Ken Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. High School DxD Shijou Saikyou no Deshi Kenichi Tate no Yuusha no Nariagari Darwin's Game Shinchou Yuusha Aklıma bunlar geliyor şimdilik. Çoğu komedi ağırlıklı bu animelerin. Bide High School DxD ecchi içeriyor onun uyarısını yapayım.
  6. Başlanır tabi ki. Anime genel olarak iyi. Ben başlayalı bir yıl olmadı gene de şuan güncele yakınım bir dört beş bölüm gerideyimdir güncelden. İzlerken izlenimlerim şunlar oldu: 1- Beklediğimden daha laubali bir ortam buldum animede. Ana karakterde öncelikli olarak eğlencesine bakan bir tip ve etrafındakileri de buna yönlendiriyor. 2- Flashbackler ile neredeyse bütün karakterlerin geçmişi veriliyor. Yani animedeki dramanın %90'ı bundan sağlanıyor diyebilirim. Ben ilgimi çekmeyen karakterlerin flashback geçmişlerini atlamıştım özellikle Dressrosa'da.
  7. One Punch Man Itai no wa Iya nano de Bougyoryoku ni Kyokufuri Shitai to Omoimasu. Shinchou Yuusha: Kono Yuusha ga Ore Tueee Kuse ni Shinchou Sugiru Maou-sama, Retry!
  8. Onların tilt olmasına tilt olman beni tilt etti mesela şuan. Ayrıca onların tilt olmasına tilt olmanın beni tilt etmesi eğer bir başkasını tilt ediyorsa şimdiden özür diliyorum. Not: Yanlış anlaşılmasın forumdaki herkesi çok seviyorum. Pırıl pırıl gençlersiniz hepiniz
  9. Assasination Classroom - Koro Sensei Alttaki sesi aşırı rahatsız edici bir karakter getirsin.
  10. Naruto x Sasuke Hisoka x Gon Saitama x Sonic yada Saitama x Tatsumaki Şimdilik aklıma gelenler bunlar.
  11. Gönül ister ki güzel olsun. Dota ilk göz ağrılarımdan biri. Zamanının en iyi oyunlarındandı.
  12. En sevdiğim animeler kısmına ilk 10 animem olarak Shingeki No Kyojin, Clannad After Story, One Punch Man, Code Geass, Yakusoku No Neverland, Vinland Saga, Kimetsu No Yaiba ,Nanatsu no Taizai, Shokugeki no Souma ve Haikyuu bunları söyleyebilirim. Kaç tane seçildiğini hatırlamıyorum ama bu sıralama ile seçmişimdir. Genelde benimde en sevdiğim animeler de ilk 10 animeye girmiş. Pek şaşırmadım açıkçası. Sonuçta bir şey iyiyse aynı zamanda popülerde olur. Türe pek takılmıyorum anime izlerken pek bir şey düşünemedim o konuda. Seçilen karakterler baya şaşırtıcı olmuş. Popüler serilerin bana göre yüze
  13. - Fairy Tail -Naruto -One Piece -HunterxHunter Bu dört serinin kült olduğuna katılmakla beraber ağır bir yana gayet hafif seriler olduğunu düşünüyorum. Ben yeni başlayan birine anime önerecek olsam açıkçası güzel hikayesi olan, izlerken sıkmayacak yani bir tık çocuksu olmayan serilerden başlardım. Shingeki no Kyojin, Yakusoku no Neverland yada Vinland Saga tarzı olabilir. Çünkü genelde anime mi çocuk işi tarzı önyargısı oluyor insanların.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.