Jump to content

mrcemakg

Kayıtlı Üye
  • Content Count

50
  • Last visited

About mrcemakg

• Rank
    Level 1
  • Birthday 10/25/1996

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

426 profile views
  1. Gözlerden dolayı Gasai Yuno diyorum Bu bücürlerden hangisi daha uyuz? Degurechaff, Tanya (Youjo Senki) / Tatsumaki (One Punch Man)
  2. The god of high school izlerken düşündüğüm ilk şey " Anime biraz fazla hızlı mı ilerliyor? " oldu. Sanki hızlıca bitirip güzel bir senaryoyu heba edecekler gibi duruyor ama umarım yanılırım.

3. İzledim Alttaki The God of High School izliyordur.
  4. Yemekler ve o yemeklerin üretim aşamaları anlatılıyor.
  5. The Promised Neverland'i an itibari ile bitirmiş bulunmaktayım. Ne kadar çok özlemişim düzgün final bölümü izlemeyi. Çoğu anime bunu başaramıyor malesef.

1. pegasusejder

pegasusejder

Bakumanı izledin mi bilmiyorum, izlemediysen tavsiye ederim çünkü orada bir miktar manga ve anime dünyasını görüyorsun. Manga nasıl yapılıyor hangi aşamalardan geçiyor falan bi bilgi ediniyorsun. O animeyi izledikten sonra şunu öğrendim, mangalar her hafta ankete tabii tutuluyor ve belli bir süre sonlarda olan manga iptal edilip yerine yenisi geçiyor.

İptal edilecek manganın mangakasına şunu diyorlar "Son 3 sayın var bir şekilde bitir artık" yani bazı yarım yamalak finallerin sebebi bu durum maalesef :/ 

Bu durumu öğrendikten sonra bir anda yarım final veren serilere istemsizce üzülmeye başladım :D

2. mrcemakg

mrcemakg

Bakumanı izlemedim. Aslında benim bahsettiğim yarım final değil kötü final veren animeler.

6. Hunter x Hunter açık ara. Çünkü zaten düzgün bir son bile değil.
  7. Bu videoyu yapana diyeceğim tek şey. Ok boomer.
  8. Bi facebook sayfası vardı bildiğim türkçe altyazı çevirisini yapan ama demin bir baktım telif yemiş hep.
  9. High school dxd ve prison school izledim bir tek bu tarz. Onlarında komedisi hoşuma gitmişti. Ayrıca high school dxd'de hikayenin de gideri var bence.
  10. Pisliğine oraya buraya spoiler yazanların favorisi çünkü. Komik olduklarını sanıyolar.
  11. Gokuyu daha izlemedim ama elbet izleyecem hepsini bir gün. Uzun animelerin bazılarını saklıyorum. Geçen sene hxh bitirdim. Bu sene one piece de güncele geldim. Seneye yaz zamanları falan gintamaya başlarım.
  12. One Piece'i minimum spoiler ile atlattım o konuda şanslı sayılırım :D Yediğim tek spoiler başkada spoiler yemedim.
  13. Saitama mükemmel bir karakter olduğu için böyle :D
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.