Jump to content

mrsaitama

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne mrsaitama kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bak şerefsiz evladıyım. Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Tate'nin ikinci sezonunu bir bölüm izledim ikinci bölümde droplamak zorunda kaldım. Güzelim animeyi ne hale getirmişler. :suicideoniplz:

1. mrsaitama

mrsaitama

En son nanatsu'da bu kadar hayal kırıklığına uğramıştım.

2. (See 2 other replies to this status update)

2. Site niye kasıyor acaba derken ana sayfada Shingeki'ye yeni bölüm geldiğini gördüm. Her şey mantıklı bir hale geldi.  :sigh-onion-head-emoticon:

1. mrsaitama

mrsaitama

İzlediğim en sağlam anime olmasını geçtim. Çıktığından beri hiç bozmadan ilerliyor. Kolay değil. 

2. (See 5 other replies to this status update)

3. Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)

Spoiler

38863.jpg141825.jpg112861.jpg168011.jpg347856.jpg266705.jpg256639.jpg327577.jpg405298.jpg

1. mrsaitama

mrsaitama

Kişiden kişiye değişiyor o. Bana da uzun saçlı karakterler daha çekici geliyor genelde açıkçası.

2. (See 20 other replies to this status update)

4.  JoJo no Kimyou na Bouken'e başladım. Kesinlikle anime 4. bölümde başlıyor ona karar verdim. :D

1. mrsaitama

mrsaitama

Teşekkür ederim. Bende 2. parttayım şuan. İlk part 3 bölüm eksik başlamış zaten. Kesinlikle zayıf 2. parta göre.

2. (See 1 other reply to this status update)

5. 2016 yılında Re:Zero'yu ilk izlediğimde çok büyük haksızlık yapmışım ve çok yanlış değerlendirmişim. 4 yıl sonra bugünlerde son birkaç gündür 13 bölümlük yeni versiyonu izliyordum çünkü 2. sezona geçmeden önce animeyi hatırlamak istedim ama hatırlamanın yanı sıra büyük bir hata yaptığımı da farkettim. Yıllar önce hangi kafadaymışım bilmiyorum ama bu animeyi ben nasıl olumsuz değerlendirişim aklım almıyor. Şu an izlediğimde hiç sıkılmadan ve çok keyif alarak izledim. Sanki 4 yıl önceki ben farklı biriymiş gibi orjinal animedeki yorumumu okuyunca bile şaşırdım. Mesela animedeki en önemli bölüm olan 18. bölüme "sıkıldım, çöp bölüm, ne alaka bütün bölüm diyalogla geçiyor" falan demişim. Halbuki ben animeyi hiç anlamamışım ve animenin işlenişindeki en önemli bölüm olduğunu yeniden izleyince farkediyorum. Yeni versiyonda 10. bölüme denk geliyor 18 ve 19'un birleştirilmiş hali. Yanlış değerlendirmeler yaptığım için Re:Zero'dan özür dilerim. Subaru, Emilia, Rem, Ram hepinizden özür dilerim :uhuhuh-onion-head-emoticon: Hatta ne hikmetse anime hakkında hatırladıklarım zaten %5 falandı. Çünkü tekrar izlerken sanki ilk defa izliyormuş gibi oldum. Bu da yeniden değerlendirmeme ve 7/10 puanımı 9/10 olarak yükseltmeme olanak sağladı.

1. mrsaitama

mrsaitama

Bende 6 vermiştim ilk izleyişimde 2. izleyişimde azcık fikrim değişti 7 ye yükselttim. 

2. (See 4 other replies to this status update)

6. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. mrsaitama

mrsaitama

@AmygirlÖzellikle pandemi zamanında bol bol vitamin almak lazım. Malum çoğumuz doğru düzgün evden çıkamıyor. Güneş ışığı alamayınca vitamin eksikliği oluyor ister istemez.

2. (See 15 other replies to this status update)

7. Hayatımda ilk kez ağzımda aft çıktı... Ne ağrıyan bir şeymiş arkadaş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. mrsaitama

mrsaitama

Gerçekten lanet birşey geçmiş olsun. Bende bir kaç ay önce bademcik ihtihabı olmuştum ağzımda dilimde aftlar çıkmıştı, diş etlerim şişmişti. İki hafta boyunca doğru düzgün yemek yiyememiştim. 

2. (See 15 other replies to this status update)

8.  

İlk sezonunu izleyip çok beğenmediğim ve 2. sezonunu izlemek istemediğim bir anime var.

(Açıkçası o 25 bölüme 8-10 saat ayırmak istemem (. )

Ama izlemezsem de seriyi yarım bırakacakmışım gibi geliyor..  :bird-onion-head-emoticon:

Taktik verin .-.

1. mrsaitama

mrsaitama

Benim öyle çok var acımadan yarım bırakıyorum.

2. (See 16 other replies to this status update)

9. The Promised Neverland'i an itibari ile bitirmiş bulunmaktayım. Ne kadar çok özlemişim düzgün final bölümü izlemeyi. Çoğu anime bunu başaramıyor malesef.

1. mrsaitama

mrsaitama

Bakumanı izlemedim. Aslında benim bahsettiğim yarım final değil kötü final veren animeler.

2. (See 1 other reply to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.