Jump to content

mrsaitama

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne mrsaitama kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bak şerefsiz evladıyım. Ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Tate'nin ikinci sezonunu bir bölüm izledim ikinci bölümde droplamak zorunda kaldım. Güzelim animeyi ne hale getirmişler. :suicideoniplz:

1. pegasusejder

pegasusejder

Tate'de bozdu be...

2. mrsaitama

mrsaitama

En son nanatsu'da bu kadar hayal kırıklığına uğramıştım.

3. pegasusejder

pegasusejder

Japonlar hayal kırıklığına uğratma konusunda master yapmış insanlar. :') 

2. Houseki no Kuni'yi iki bölüm izledim. Bana çok fena minecrafttaki köylüleri hatırlattı. Acaba minecrafttan esinlenmiş olabilirler mi?

Spoiler

Mücevher kızlara köylüler gibi iş veriyolar. Güneşli elemanlarda minecrafttaki raiderlar gibi raid atıp duruyo.

3.  JoJo no Kimyou na Bouken'e başladım. Kesinlikle anime 4. bölümde başlıyor ona karar verdim. :D

1. pegasusejder

pegasusejder

3. partın yarısına geldim diyeyim bence en eğlencelisi 2. parttı :) İlk part biraz sıkıcı gelmişti bana :) 2. Jojo eğlenceliydi.

Keyifli seyirler :)

2. mrsaitama

mrsaitama

Teşekkür ederim. Bende 2. parttayım şuan. İlk part 3 bölüm eksik başlamış zaten. Kesinlikle zayıf 2. parta göre.

4. The god of high school izlerken düşündüğüm ilk şey " Anime biraz fazla hızlı mı ilerliyor? " oldu. Sanki hızlıca bitirip güzel bir senaryoyu heba edecekler gibi duruyor ama umarım yanılırım.

5. The Promised Neverland'i an itibari ile bitirmiş bulunmaktayım. Ne kadar çok özlemişim düzgün final bölümü izlemeyi. Çoğu anime bunu başaramıyor malesef.

1. pegasusejder

pegasusejder

Bakumanı izledin mi bilmiyorum, izlemediysen tavsiye ederim çünkü orada bir miktar manga ve anime dünyasını görüyorsun. Manga nasıl yapılıyor hangi aşamalardan geçiyor falan bi bilgi ediniyorsun. O animeyi izledikten sonra şunu öğrendim, mangalar her hafta ankete tabii tutuluyor ve belli bir süre sonlarda olan manga iptal edilip yerine yenisi geçiyor.

İptal edilecek manganın mangakasına şunu diyorlar "Son 3 sayın var bir şekilde bitir artık" yani bazı yarım yamalak finallerin sebebi bu durum maalesef :/ 

Bu durumu öğrendikten sonra bir anda yarım final veren serilere istemsizce üzülmeye başladım :D

2. mrsaitama

mrsaitama

Bakumanı izlemedim. Aslında benim bahsettiğim yarım final değil kötü final veren animeler.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.