Jump to content

Antika_Otaku

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

Antika_Otaku kullanıcısının paylaşımları

1. Bana kalırsa gayet güzel çiziyorsun sadece biraz daha teknik bilmeye ihtiyacın var gibi görünüyor ama tonlamalarının geliştirilmeye ihtiyacı olsa da gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde devam edersen kısa sürede hatrı sayılır bi seviyeye geleceğini düşünüyorum bir naçizane anime çizeri olarak...GAMBARE
  2. Ya son günceller arasında farkını hissettiren bi anime bence . 1.sezonu oldukça beğenerek izlemiştim. Karakter tasarımlarının ve kurgunun özgünlüğü oldukça hoş. Sadece animenin havasına 9/10 oranında girebiliyorsunuz o kadar . Ayrıca 2.sezonun henüz 1.sezon kadar sarmadığı doğrudur tabi ama bence bunun sebebi olayların gelişme sürecinde olması yani 2.sezonun ilerleyen kısımlarının ses getireceğini düşünüyorum.
  3. Son 3-4 yıldır izlediğim en mükemmel animeydi diyebilirim . İzlemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim asla bir şey kaçırmaz.
  4. Benimki çok açık vence jatta ilk nickim kabul edildiğinde bayağı şaşordım nası kimse almaz şimdiye kadar diye Neyse Otaku ,animeyi çok seven hatta hayatını animeye ve anime izlemeye adayan kişilerin kendilerine verdikleri unvan tarzı bişeydir. Antika yı bilirsiniz zaten ama ben değerli anlamından çok hurda ,eski toprak anlamını düşünerek yazmıştım doğrusu
  5. Kısa ve mükemmel anime deyince benim aklıma ilk gelen şey Yakusoku no Neverland olur. Şiddetle tavsiye ederim. İzlemezsen kaçırıcağın şeyleri tahmin bile edemezsin
  6. Biraz alakasız olacak ama sadece meraktan soruyorum 1000 küsür anime izemişin bereket versin acaba kaçıncı yılın animede onu merak ettim bu bilgiyi payaşırsan sevinirim ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.