Jump to content
Türk Anime TV Forum

kennet

Banlı Üye
 • Mesaj sayısı

  365
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

 • Başarı

  1

kennet kullanıcısının son zaferi 5 Haziran 2013

kennet en beğenilen içeriğe sahiptir

kennet hakkında

 • Derece
  Level 3

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Belirtilmedi
 • Konum
  Türkiye

Kullanıcı Sistem Bilgileri

 • IPB Sürüm
  www.facebook.com/kender.mt2

Son profil ziyaretçileri

4.835 kez ziyaret edildi
 1. Haydaaaa :D Geçmiş olsun Sana buradan Çıkış yok ! :D
 2. Vay sonunda buda oldu ha :) güzelde oldu Umarım Kontrol ekibi sağlamdır. Ve şimdiden kolay gelsin Ecchili h..li kalın :)
 3. Naber :D

  1. BlacKofFiRe

   BlacKofFiRe

   iyi ne olsun kennet :D senden naber 

 4. kennet

  Ecchi FC [+18]

  2017 İlk Ecchi Resim paylaşımı ;)
 5. kennet

  Ecchi FC [+18]

  2 cevap verem devamı skype oke :D Kişiye göre okadar öneri yaptım ki :) ohoo :) Adamlara kaç karışım sundum hatırlamıyorum bile artık :) He.. neden atladık güzel soru yazışmayı baştan aşağı okuyup yeri yakalamam gerek ki okadarda zaman ayıramam ya :D
 6. kennet

  Ecchi FC [+18]

  + Bence tartışmaya devam etmek istiyorsan Chatango veya skype tercih edebiliriz :) buranın konusu Ecchi paylaşım Barış D. Baryshx Arkadaşında dediği gibi :) Burada tartışmamız pek uygun olmuyor :)
 7. kennet

  Ecchi FC [+18]

  HAhaha laflara bakk Helalllll yürü bee DE get hahhaha güldürdün :D Chate bizi kıral ilan etti ben kendimi etmedim bu 1. si :) 2. Sine gelirsek :D Ego tavanmı yapmış :D laa gizlilikten hiçbi yerde kendini göstermeyen birinin egosu nasıl tavan yapar :D yapsa :D gider cosplay lere herzaman katılırdım la yok daha neler :D , 3. sü :D Siyahbeyzı bilriim canım :D Uploader dır :D severimde iyi insandır :D gerçi hala upload yapıyormu bilmiyorum ama neyse :D Ama şunu unutma çok önermek iyi önermek anlamına gelmez :) öneri yapmak basit bir işdir ancak sağlamı önermek zordur haa burdan asla ve asla siyahbeyaza laf atmıyorum yanlış anlaşılmasın ! :) 4. sü :D Fanclub ilk kurulduğunda ilk davet eden Hokage_Minato İdi diye hatırlıyorum :) ancak o aralar daveti red etmiştim :) ve farkındaysan hala Funclub içinde bi yere sahib değilim :) ona rağmen yinede paylaşımlar yaptım burda :) ;) 5. Si He.. kısmı :) Yıllardır Türkiyedeki En Büyük TR altyazılı Çevrilmiş VE paylaşılmış Hen.. arşivini elinde tutan kim peh :D Ama asla kendime hen.. ci demem :) aslaa Ecchi tutkumuzun önüne Hen.. bile geçemez bizim bunu unutmaman gerek ;) + Hen.. kennet e sor .... demişsin ancak Hen.. önerisinde bulunduğumu gram hatırlamıyorum :) haa çevirtmek için bulunmuşumdur oda fansub adminlerine yada çevirmenlerine ama izlemek isteyen birine sadece siteleri veririm öneri vermem ;) 1-2 tane belki yakınımdan birilerine vermişimdir ancak bu bütün Hent.. konusunda beni üstad yapmaz yada çevirenler bu işin pirileri varken bana laf bile düşmez :) Bu yüzden Ecchiyi kennet e Kenneti de Allaha sor demişler cümlesi doğru olandır :) + Foruma çoğu kişiden geç katıldım :) normalde sırf chat ( turkanime chati vardı tabi o sıralar ) ve Ecchi izlemekle geçirirdim zamanımı :) Güç konusuna gelirsek :) Çeviri aleminde Nerde ise Tanımadığım Admin ve Çevirmen kalmadı Sen gelmişin dediğin lafa bak :D ya sabır kısaca derim ben ;) + olarak bide sevgili izleyiciler ve diğer yorumcu birçok arkadaş uploader..v saysya bitmez tabi :) haklarını yemiyeyim :) Akılı ol alırlar aklını ;) Çeviri alemini geçtik hadi Animeyide geç :D Warez alem gerçi konu buranın değil neyse bu bile yeter sana :) Hadi bakalım kal selametle :D :D Ekstradan : Güç olsun yada olmasın Asla kulanmam kolay kolay :) gerek yok :) artislenmeye hava atmaya ne gerek var :) bence yok kendi gücümü yeterince biliyorum destekleyenlerden gelen gücüde bu bana yetiyor bilmem . bu yüzden güçsüz sanman çok normal :)
 8. kennet

  Ecchi FC [+18]

  Senimi kırcam :D Ecchi Candır gerisi Heycan diyeyim ozaman :)
 9. kennet

  ( 12 / 12 ) Drifters

  Vahşet konusunda baya güzel olmuş sonunda yeniden gerçek kan akıtılan bir anime :D Teşekürler :D
 10. Bazıları Güçlüdür Ama bazıları vardır ki :D Güçsüzken çene yapar :D  işde o bazılarından olmayın :D kendiniz olun ;)

  1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
  2. Pelin

   Pelin

   Az övdünüz, övün övün.-,-

  3. kennet

   kennet

   Tmm canım okadarda kendini beğenmiş ego sever değilimdir :D :D

  4. Pelin

   Pelin

   Doğrudur. :p

 11. Açıklama için teşekürler :D
 12. kennet

  High School DxD 4. Sezon Onaylandı!

  Onaylancağını tahmin etiydim zaten :D
 13. Gerçekten kız olduğuna eminiz değilmi :D yazarım buraya döşerim sonra bi erkek çıkar ilerleyen vakit :D sonra ben :
 14. Geri Dönsemmi kararsızım ya :D

   

  Warez dünyada eğlenceli anime dünyasıda :D hımm :D

  1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
  2. aliunlu48

   aliunlu48

   Tabi yav :D gel gel :D arşive ecchi lazım :D

  3. Kikuchi

   Kikuchi

   Herkes konuşur ; Ecchi-Kigng yapar :1f60e:

  4. kennet

   kennet

   bakacaz artık haha :D

 15. kennet

  Ecchi FC [+18]

  Ben yoken sen mi vardır :D hahahaha yahu ben yok olunca Türemedinizmi siz :D şu Fanclub ilk kurlduğundan beri biliyorum :D Ecchi yi Fanclub dan değil :D izleyerek takip ederk Chete azimli millete öreterek Kral olduk :D bak anlaşılan yenisin sana küçük bi söz Ecchiyi kennet e kennet i Allaha soracan demiş kennet ;) şimdi kalktın sen yoken biz vardık diyecek cesareti olanlar çıkmış hahahha ilahi ya :D alemsiniz kardeş :D :D
×
×
 • Yeni Oluştur...