Jump to content

kennet

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

kennet kullanıcısının paylaşımları

1. kennet

Ekip Arıyorum! Grafik - Kod - Reklam

Biraz geç ekledim ama :) kb :)
  2. kennet

Ekip Arıyorum! Grafik - Kod - Reklam

msd bey Ecchi King Fansub da aramızda sizi görmek isteriz :) Fansubun adından da anlaşılacağı gibi Ecchi yoğunlukta bir fansubdur. Turaknime forumuna yazdığınız özelikler göz önüne alınınca sizide aramızda görmek isteriz :)
  3. kennet

Ecchi FC [+18]

Shinmai nin bi kısmını 1080p sansürsüz olarak Ecchi King Fansub da bulabilirsiniz :) + To Love ru - Motto To love ru - To Love ru darknes -To Love Ru Darknes 2Nd Sıra budur :)
  4. Ecchili hen..li kalın minna :)

1. Kikuchi

Kikuchi

kennet uzun zamandır göremedik seni :D

2. kennet

kennet

Kikuchi doğru :D bi süreliğine yoktum ortalıkda anime dünyasında özelikle :D de ara ara geri geliyorum :D

§ora : o noktalar ban dan kurtarıyor insanı :D :D

5. kennet

Bleach 512 Animesi

Güzel olmuş :D
  6. Zaman zaman :D tek bulmadığım şey zaman sanırım :D haa bide Hardisk lazımla :D fansub açık ilgilenemiyorum :D :D

7. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun , Ne Mutlu Türküm Diyene ! ! !

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kadir-

Kadir-

seninde cumhuriyet bayramın kutlu olsun :)

3. Barış

Barış

ecchi king sweet guy'ı çevirsenize :D iyi bayramlar bu arada :D

4. Efsanuranides

Efsanuranides

ben cümle yazarken yoruluyom düşün yani :D

8. kennet

Özlü Sözler

+ Ecchi King Fansub da Gır Gır Şamata - Konuşma kısmında Daha çok Özlü söz ..vb tarzı sözler bulabilirsiniz ;)
  9. kennet

Kişisel web anime projem: Grammon

İntro tipi yerde Yazıyı hangisi ile yaptın ? Ve tebrikler başarıların devamını dilerim :)
  10. Gene duramadım Genee Ecchisiz yaşayamıyorum sanırım :( /// Ecchi King Fansub Bu seferde kapanmadı /// Cümlemize Hayırlı Olsun :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kennet

kennet

2012 neden şaşırdın bukadar :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Soyumuz tükeniyor animedaş....

4. kennet

kennet

Ecchici soyu tükenmez ben olduğum sürece aslaa izin vermem :D /// 2012 soyu dersen :D bi açıdan haklısın ama herkes birgün eskiyecek :D bırak zaman geçsin :)

11. kennet

Özlü Sözler

1 Adet daha vereyim :) Gerisi Fansub da artık :) İzlenecek Ecchi Listede durmaz Bykennet
  12. kennet

Ecchi FC [+18]

Selamlar Geçerken urayayım dedim :) Nasılsınız :D Çok sesiz kalmış burlar :( 1 Adet Benden Hediye olsun :D
  13. kennet

Yapımcısına Para Kazandıramayan 21 Anime

Trigun gibisi gelmez bidaha :) keşke gelse :(
  14. kennet

Özlü Sözler

Ecchi yi kennet e kennet i Allaha soracan ! ;) Daha çook söz var ama bir kısmı buraya atılamayacak cinsten :) + Söz %100 Bana aitir :)
  15. Gerekli Şeylerin Manga Konusunda Türk Sitelerini Dava Tipi Tehdit etmeleri resmen Dağdan Geldik Bağdakini kovarızla aynı şeydir ve Kınıyorum !

16. Duyuru : Üzücü bi duyuru ancak gerçek bi duyuru :) Ecchi King Fansub artık ne yazıki kapma aşamasına 6-8 gün kalmıştır :) // Sebeler : 1. Çevirmen olanaklarını olmaması 2. ise Maddi destek yeterli derecede gelmemesi :(

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Hayırlısı, arşive sahip çıkalım

17. kennet

Ecchi FC [+18]

Forum kuraları + Türkiye yasalarında bi delik bulursam :D direk burada o arşivde bulamadım şimdlik :(
  18. kennet

Ecchi FC [+18]

Manyak bir Arşiv Upload ettim de :) %98 Hentai e yakın olunca :D paylaşamadım :D :D Bi yolunu bulup genede paylaşmak istiyorum burlarda işde :D bu yüzden ıssız ;)
  19. İzmirde Forum Bornova Teknosada düzenlenen Cosplay ve LOL etkinliğinde Cosplayer sayısı gerçekten azdı :(

1. No_MerCy

No_MerCy

cosplay yapmak masraf gerektiren bişi ondan olsa gerek

2. Barış

Barış

yanlış ülkedesin ecchi king

3. kennet

kennet

Barış :) Cesur kızların çıktığı ildeyim :) İzmirdeyim şuan ancak :) Cosplay adeti gerçekten az geldi :(

NO_MerCy : Aslında ucuzada getirile biliyor ama emek isteyen bir iş belkide bu yüzden sayı azdır :) yada teknosada yapıldığı için :) ve şöyle bi sayfalara baktımda sadece normal bir duyuru geçmiş çoğu :) destek az olmuş gibi geldi :)

NEyse bende ki şansızlık oldu demek :) bidaha ki büyü kolursa izmirde arada oluyor eğer gene burlara yolum düşerse onada katılacağım...

20. Çeviriler birikince bi yere arşivleyip indirme versen güzel olur
  21. kennet

Acemi Programcılar İçin Basit Derleyiciler

Güzel olur beklemedeyim
  22. kennet

Acemi Programcılar İçin Basit Derleyiciler

Ozaman Bir Point Blank Aimbot da yazarsın bize :)
  23. İzmir Cosplay :D Dün bulanım çıkmadı güzle güzel :D herzamanki gibi gizliyim :) // Neyse Bu günde 11 e doğru orlarda olacam :D bulana madalya var deyişim geçerli haila :D

24. İzmirdeyim :) 2 günlüğüne :) // Evet kim düşünürdü ki 1 yerde olduğunda kennet yerini verecek bu sefer diğe :) , neyse 1-2 günlüğüne izmire geldim :) bu süre zarfın da Forum Bornova da düzenlenecek cosplay etkinliğinede katılacağım :)

1. kennet

kennet

Forum Bornova da beni bulana madalya ilk olan kişiye tabi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.