Jump to content

kennet

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum yanıtları bölümüne kennet kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bazıları Güçlüdür Ama bazıları vardır ki :D Güçsüzken çene yapar :D  işde o bazılarından olmayın :D kendiniz olun ;)

1. kennet

kennet

Tmm canım okadarda kendini beğenmiş ego sever değilimdir :D :D

2. (See 8 other replies to this status update)

2.  

1. kennet

kennet

:D :D iyimiş :D bune Fena bi Ecchi edittion yapasım geldide :D çok uraştırır :D

3. Bazıları Güçlüdür Ama bazıları vardır ki :D Güçsüzken çene yapar :D  işde o bazılarından olmayın :D kendiniz olun ;)

1. kennet

kennet

Kesinlikle :D Sağlam söz geliştirmesi yapmışım :D kendimi öveyim az sadsadsasfg :D

4. Bazıları Güçlüdür Ama bazıları vardır ki :D Güçsüzken çene yapar :D  işde o bazılarından olmayın :D kendiniz olun ;)

1. kennet

kennet

Şöyle açıklıyayım :D  2 Türlü oluyor bi dediğiniz gibi :D bide

Güçlüler çene yapmaz iş yapar gibi :D belki 1-2 tane daha çıkar :)

Bazıları kısmında ise :D '' Kendin ol Boş yapma ''  anlamı içerebilir :D

5. Bazıları Güçlüdür Ama bazıları vardır ki :D Güçsüzken çene yapar :D  işde o bazılarından olmayın :D kendiniz olun ;)

1. kennet

kennet

Yani olabilir :) değişkenlik içerir okuyana görede olabilir evet :D

6. Geri Dönsemmi kararsızım ya :D

Warez dünyada eğlenceli anime dünyasıda :D hımm :D

7. Pandanın yayınlarında veya video yorumlarında Kennet diye birini görüyorum sen misin acaba o ? :flying-crazy-rabbit-emoticon:

8. Pandanın yayınlarında veya video yorumlarında Kennet diye birini görüyorum sen misin acaba o ? :flying-crazy-rabbit-emoticon:

9. Pandanın yayınlarında veya video yorumlarında Kennet diye birini görüyorum sen misin acaba o ? :flying-crazy-rabbit-emoticon:

10. Ecchili hen..li kalın minna :)

1. kennet

kennet

Kikuchi doğru :D bi süreliğine yoktum ortalıkda anime dünyasında özelikle :D de ara ara geri geliyorum :D

§ora : o noktalar ban dan kurtarıyor insanı :D :D

2. (See 2 other replies to this status update)

11. Normalde derslere çalışmayacaktım , yapacak başka bir şey bulamayınca derslere kaldık :(

12. Bu sezon takip ettiğim hiç bir seriyi TAÇE çevirmiyor :/

1. kennet

kennet

İlginç :o

13. Gene duramadım Genee Ecchisiz yaşayamıyorum sanırım :( /// Ecchi King Fansub Bu seferde kapanmadı /// Cümlemize Hayırlı Olsun :)

1. kennet

kennet

Ecchici soyu tükenmez ben olduğum sürece aslaa izin vermem :D /// 2012 soyu dersen :D bi açıdan haklısın ama herkes birgün eskiyecek :D bırak zaman geçsin :)

2. (See 3 other replies to this status update)

14. Gene duramadım Genee Ecchisiz yaşayamıyorum sanırım :( /// Ecchi King Fansub Bu seferde kapanmadı /// Cümlemize Hayırlı Olsun :)

15. imgur'dan resim paylaşanlar forum sakinlerinin en az yarısı resimlerinizi göremiyor emin olabilirsiniz :@

1. kennet

kennet

Ben iyi yanı o imgur dan paylaşmıyorum görünüyordur kesin :D ( çoğunluk açısından ) :)

Note : Ecchiye şans ver ;)

2. (See 11 other replies to this status update)

16. imgur'dan resim paylaşanlar forum sakinlerinin en az yarısı resimlerinizi göremiyor emin olabilirsiniz :@

1. kennet

kennet

HOla VPN kulan Ücretsiz hali dahi süperdir + Telefon yada PC ye kurulabilir :)

2. (See 11 other replies to this status update)

17. imgur'dan resim paylaşanlar forum sakinlerinin en az yarısı resimlerinizi göremiyor emin olabilirsiniz :@

18. İlk izlediğim anime Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) :) :)

1. kennet

kennet

Ah be :( GTO ile başlatırdık :)

Kiss x sis ile devam etirirdik :(

Kaçırdık bir Ecchici olabilecek bir animeciyi :(

2. (See 4 other replies to this status update)

19. eğer başarısız olmayı deneyip bunda başarılı olursak, sonuç olarak başarılı mı başarısız mı oluruz?

1. kennet

kennet

Cevaplayayım : Başarısızlık Dalında Başarılı olmuş olursun :)

1 taşla 2 Kuş vurursun ;)

Ancak Dünya bunu Kale Almaz :)

2. (See 6 other replies to this status update)

20. imgur'dan resim paylaşanlar forum sakinlerinin en az yarısı resimlerinizi göremiyor emin olabilirsiniz :@

21. Az kaldı bırakıyorum. Güncel animeler neden geç geldi demeyin emekli oluyorum. :)

22. Hastalandım.

1. kennet

kennet

Geçmiş Olsun ile geçiyorsa hızlı geçer :D bu forumda herkes 1 kere dese tmmdır :D :D

Geçmiş Olsun :D

2. (See 4 other replies to this status update)

23. İzmirde Forum Bornova Teknosada düzenlenen Cosplay ve LOL etkinliğinde Cosplayer sayısı gerçekten azdı :(

1. kennet

kennet

Barış :) Cesur kızların çıktığı ildeyim :) İzmirdeyim şuan ancak :) Cosplay adeti gerçekten az geldi :(

NO_MerCy : Aslında ucuzada getirile biliyor ama emek isteyen bir iş belkide bu yüzden sayı azdır :) yada teknosada yapıldığı için :) ve şöyle bi sayfalara baktımda sadece normal bir duyuru geçmiş çoğu :) destek az olmuş gibi geldi :)

NEyse bende ki şansızlık oldu demek :) bidaha ki büyü kolursa izmirde arada oluyor eğer gene burlara yolum düşerse onada katılacağım...

2. (See 2 other replies to this status update)

24. İzmirdeyim :) 2 günlüğüne :) // Evet kim düşünürdü ki 1 yerde olduğunda kennet yerini verecek bu sefer diğe :) , neyse 1-2 günlüğüne izmire geldim :) bu süre zarfın da Forum Bornova da düzenlenecek cosplay etkinliğinede katılacağım :)

1. kennet

kennet

Forum Bornova da beni bulana madalya ilk olan kişiye tabi :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.