Jump to content

kennet

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne kennet kullanıcısının eklediği dosyalar

1. On 26.11.2016 at 14:33, slimjack yazdı:

Bence de e konuyu kaynatıyoruz ancak :) Skype ekle profilimde mail adresim yazıyor. İstek at ben eklerim ;) Egon yoktu madem ne diye karşımda böbürleniyon?

Güç konusunda anladığın buysa kelimemden bişey demiyorum. Boyun, yaşın veya tecrüben yetmez manasına geliyor ;) Ha eğer tanıdıklarım var diyeceksen. Ben adminlerin ve çevirmenlerin önceki halini bilirim ;) Senin tanıdığın Siyahbeyaz kardeşim gibi. Gidip ona sorabilirsin beni, slimjack hakan abini tanıyormusun? Diye sor :)

Ayrıca öneri yapmakta birşey yok evet ama kişiye göre öneri yapmak farklı birşeydir :)

Ayrıca ecchicisin madem neden benle hentai konusunda tartıştın? Bu tartışmanın ana çıkış noktası bu zaten ;)

Neyse çok uzatmayayım. Skype'tan yaz cevaplarını ordan devam edelim ;)

2 cevap verem devamı skype oke :D

Kişiye göre okadar öneri yaptım ki :) ohoo :)

Adamlara kaç karışım sundum hatırlamıyorum bile artık :)

He.. neden atladık güzel soru yazışmayı baştan aşağı okuyup yeri yakalamam gerek ki okadarda zaman ayıramam ya :D

2. 16 saat önce, slimjack yazdı:

Ben her daim ecchi'yi savunuyorum zaten. Hentai karanlık taraftır. ;)

Vay yavrum vayy chatte iki anime tavsiye ettin diye imzana vs. ecchiking ekledin diye kral mı oldun :D Hahaha.. Adama iki king dedik diye egosu tavan yapmış garibim benim :)

Sen chatte takıkırken biz burda anime öneriyorduk. Siyahbeyaz nickli bir arkadaşa okadar anime önerdim ki adam anime önerme uzmanı oldu. Anime önerileri diye sayfa açtılar adama sen neyden bahsediyon ;) Bu dediğimde funclub kurulmadan öncesiydi hee bunu belirtiyim :) Ayrıca yine söylüyorum. Sen yokken biz vardık. Sen foruma benden sonra geldin birkere bunu aklında tut bu bir. İkincisi funclub ilk kurulduğunda bende vardım onlar içinde ve seni ilk davet edenlerden biriside benim ;) Tabi ozamanlar hentaici olduğunu bilmiyorduk :D Neyse senin benimle aşık aymaya cürümün yetmez. Şimde sen cürüm kelimesinide bilmezsin :)

Son olarak o laf "Hentai'yi Kennet'e..." şeklinde olacak Ecchi'yi değil ;) Şimdi hadi canım sen git abin gelsin ;) Hee bak daha foruma gelmeden türkanime'deyken ki önerilerimi anlatmadım bile ki türkanimeden öncesindede ecchi'yi bilirdim ;)

HAhaha laflara bakk Helalllll yürü bee DE get hahhaha güldürdün :D  Chate bizi kıral ilan etti ben kendimi etmedim bu 1. si :)

2. Sine gelirsek :D Ego tavanmı yapmış :D laa gizlilikten hiçbi yerde kendini göstermeyen birinin egosu nasıl tavan yapar :D yapsa :D gider cosplay lere herzaman katılırdım la yok daha neler :D , 3. sü :D Siyahbeyzı bilriim canım :D Uploader dır :D severimde iyi insandır :D gerçi hala upload yapıyormu bilmiyorum ama neyse :D Ama şunu unutma çok önermek iyi önermek anlamına gelmez :)  öneri yapmak basit bir işdir ancak sağlamı önermek zordur haa burdan asla ve asla siyahbeyaza laf atmıyorum yanlış anlaşılmasın ! :) 4. sü :D Fanclub ilk kurulduğunda ilk davet eden

Hokage_Minato

İdi diye hatırlıyorum :)  ancak o aralar daveti red etmiştim :) ve farkındaysan hala Funclub içinde bi yere sahib değilim :) ona rağmen yinede paylaşımlar yaptım burda :) ;)

5. Si He.. kısmı :) Yıllardır Türkiyedeki En Büyük TR altyazılı Çevrilmiş VE paylaşılmış Hen.. arşivini elinde tutan kim peh :D Ama asla kendime hen.. ci demem :) aslaa Ecchi tutkumuzun önüne Hen.. bile geçemez bizim bunu unutmaman gerek ;) 

+ Hen.. kennet e sor .... demişsin ancak Hen.. önerisinde bulunduğumu gram hatırlamıyorum :) haa çevirtmek için bulunmuşumdur oda fansub adminlerine yada çevirmenlerine ama izlemek isteyen birine sadece siteleri veririm öneri vermem ;)  1-2 tane belki yakınımdan birilerine vermişimdir ancak bu bütün Hent.. konusunda beni üstad yapmaz yada çevirenler bu işin pirileri varken bana laf bile düşmez :)

Bu yüzden Ecchiyi kennet e Kenneti de Allaha sor demişler cümlesi doğru olandır :)

+ Foruma çoğu kişiden geç katıldım :) normalde sırf chat ( turkanime chati vardı tabi o sıralar ) ve Ecchi izlemekle geçirirdim zamanımı :)

Güç konusuna gelirsek :) Çeviri aleminde Nerde ise Tanımadığım Admin ve Çevirmen kalmadı Sen gelmişin dediğin lafa bak :D ya sabır kısaca derim ben ;)  + olarak bide  sevgili izleyiciler ve diğer yorumcu birçok arkadaş uploader..v saysya bitmez tabi :) haklarını yemiyeyim :)

Akılı ol alırlar aklını ;)

Çeviri alemini geçtik hadi Animeyide geç :D Warez alem gerçi konu buranın değil neyse bu bile yeter sana :)

Hadi bakalım kal selametle :D :D

Ekstradan : Güç olsun yada olmasın Asla kulanmam kolay kolay :) gerek yok :) artislenmeye hava atmaya ne gerek var :) bence yok  kendi gücümü yeterince biliyorum destekleyenlerden gelen gücüde bu bana yetiyor bilmem . bu yüzden güçsüz sanman çok normal :)

3. On 01.11.2016 at 13:39, Barış D. Baryshx yazdı:

Arkadaşlar HENTAİ olaylarına girmeyelim, sadece ecchi ile ilgili yazalım. Yoksa uyarı verilecek, ısrarında banlanma.

Senimi kırcam :D

Ecchi Candır gerisi Heycan diyeyim ozaman :)

4. On 15.09.2016 at 00:54, Eolo-sama yazdı:

Resmi ekleyen

Anime Adı : Drifters

Anime Türü : Aksiyon, Komedi, Macera, Fantastik, Tarihi, Samuray, Seinen

Bölüm Sayısı : 04 / ??

Yapım Yılı : 2016

Çevirmen : Eolo-sama

Düzenleme : Eolo-sama

Özet: Shimazu Toyohisa, Sekigahara Muharebesi sırasında Ii Naomasa'yı ölümcül bir şekilde yaralamayı başarır ancak kendisi de yaralanır. Savaş alanından kanlar içerisinde ve yaralı halde uzaklaşırken Toyohisa kendini masada oturan gözlüklü bir adamın kendisini beklediği, kapılarla dolu bir koridorda bulur. Murasaki ismindeki bu adam Toyohisa'yı en yakındaki kapıdan içeri gönderir ve Toyohisa başka bir dünyada gözlerini açar. Bu dünyada Toyohisa kendisi gibi buraya gönderilmiş olan büyük savaşçılarla karşılaşır. Bu savaşçılar birer sürüklenen, yani Drifter'dır.

Klasör Linki

Gizlenmiş içerik
    İçeriği görebilmek için yorum yazmanız gerekmektedir.

Resmi ekleyen

Vahşet konusunda baya güzel olmuş sonunda yeniden gerçek kan akıtılan bir anime :D Teşekürler :D

5. On 15.09.2016 at 19:39, slimjack yazdı:

Bak hele laflara bak hele... Abine artistlik yapma ordan :D Ayrıca karşında koskoca Master var :) Senin ayarlarınla oynayabilecek biri varsa oda benim unutma bunu koçum sen yokken biz vardık buralarda ;)

Ben yoken sen mi vardır :D hahahaha yahu ben yok olunca Türemedinizmi siz :D şu Fanclub ilk kurlduğundan beri biliyorum :D

Ecchi yi Fanclub dan değil :D izleyerek takip ederk Chete azimli millete öreterek Kral olduk :D

bak anlaşılan yenisin sana küçük bi söz Ecchiyi kennet e kennet i Allaha soracan demiş kennet ;)

şimdi kalktın sen yoken biz vardık diyecek cesareti olanlar çıkmış hahahha ilahi ya :D alemsiniz kardeş :D :D

6. On 26.08.2016 at 18:42, slimjack yazdı:

Kennet oynama kızın ayarlarıyla yoksa ben senin ayarlarınla oynarım ;)

Sen mimlendin zaten hiç biryere gidemen :D

Bir resim koyalımda kaynatıyorlar diye silmesinler mesajları...

Göster

G35d77.jpg

Sen benim ayarlarla oynıcan sen :D :D hahhahahah inş be gülüm bir gün inş :D :D

7. On 11.08.2016 at 02:14, Michiko yazdı:

Yok ya doğru da :D ben ecchi izlemem yani sadece tür ecchi olup fazla öle şeyler olmayanları tercih ederim ama işte hep Hakan yüzünden buradayım T_T

oda iyidir ağır yerine hafif girişmek Eroin gibidir :D yavaş yavaş dozu artırmak ister ;)  bi ara zamanım olunca istersen hafif bişeler öneririm sana :)

8. 2 saat önce, Michiko yazdı:

HAYIR o daha da korkunç :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:ama yinede hentai ile kalkmak istemezdim ecchi de tercihim değil ama :D 

aa şey :D sanırım yanlış geldiniz :D Ecchi FC burada :D

ama hoş geldiniz :D Ecchi bir yaşam dır :) yaşam tarzı hayat öyküsüdür :)

9. On 04.08.2016 at 15:53, Michiko yazdı:

Ecchi ile yatınca niye hentaiyle kalıyorsunuz niyeeeee dırırımm :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Göster

L3knAj.jpg

:sneak-milk-bottle-emoticon:

Yaoi ile mi kalkmak isterdin :/ ,

'' Ecchi Gibi Tür olmaz Hentai gibi Zevk veren olmaz.  '' yeterince açıkmıdır cevap ? :D

yetmedi ise :D

'' Ecchi ye Bak Hentai ye başla ''  

10.  

Merhaba arkadaşlar kendime bir ekip arıyorum. Ne yaparım, Ne ederim özet geçeyim. 

Adımın bir önemi yok es geçelim onu; 

22 Yaşındayım

Ankaralıyım. (Ankarada yaşıyorum)

1,97 metrecik uzun bir şeyim. 

değişik değişik hobilerim vardır, Tarantula, yılan, gecko, gibi hayvanseverliğim vardır beslerim de.. 

Neler Yaparım? 

Profesyonele yakın diyelim :) Wordpress 

Orta düzey Html 

Orta düzey Php 

Başlangıç Orta Arası c++ 

Grafik 

Profesyonel Photoshop

Orta Düzey Illustrator

Başlangıç 3DMax

Başlangıçın az üstünde Sony Vegas Pro

Başlangıç After Effect

Orta Düzey Corel Draw 

Seo 

Google Ads

Youtube Kanal Düzenleme ve Reklam 

Sunucu Hosting

Fotoğrafçı 

Saatçi

Ankara da ofisim de vardır gerekli zamanlar da ofisi de kullanıma açabilirim ekibe (Ankarada olan varsa..) 

Şimdi gelelim ne istediğime ne istemediğime 

Şimdi beni aralarında görmek isteyen arkadaşlar ben ortalama sabah 8 akşam 8 çalışan bir insanım yoğunum açıkcası ben gireceğim ekibe kendi çabamla bir şeyler katarım bana gelip bu lazım şu zamana kadar yap et demeyecek ama gelip rica edip kardeşim, abicim şöyle bir şeye ihtiyacım var müsait olduğunda yardımcı ol derse başım gözüm üstüne :) ancak kendi işim daha önce gelir onu belirteyim ekmek parası sonuçta... 

Tüm yapabildiklerimi söyledim işte ekibin de görmek isteyen varsa camon

mail: [email protected]

whatsapp: 0506 122 1973

fb: mkdogann

www.mdtasarim.org - web sitem. 

Konu yanlış yerde ise üzgünüm.. 

msd bey

Ecchi King Fansub da aramızda sizi görmek isteriz :)

Fansubun adından da anlaşılacağı gibi Ecchi yoğunlukta bir fansubdur.

Turaknime forumuna yazdığınız özelikler göz önüne alınınca sizide aramızda görmek isteriz :)

11. to love ru serisini bi sırasıyla yazar mısınız en son hangisindr kaldığımı ismem hatırlayamadım bi görsem hatırlarım ona göre devam etcem şu sansürsüzden [emoji4]

bide shinmai maou no testament in sansürsüz nerde bulabilirim

Shinmai nin bi kısmını 1080p sansürsüz olarak Ecchi King Fansub da bulabilirsiniz :)

+ To Love ru - Motto To love ru - To Love ru darknes -To Love Ru Darknes 2Nd

Sıra budur :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.