Jump to content

mayhos

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    mayhos got a reaction from Lamperouge in Anime İstek ve Önerileri   
    DEATH NOTE
    hellsing (ultimate (hala çıkıyor))
    itazura na kiss
    basilisk
    lovely complex
    angel ceres
    elfen lied
    nana
    skip beat
    KUROKO NO BASKET
    GİNTAMA
    d.gray-man
    FATE/ZERO
    kimino todoke (1-2)
    DURARARA
    RORONOA KENSHİN
    AO NO EXORCİST
    ANOTHER
    ...
    daha bir sürü var ama büyük harfle yazdıklarımı ŞİDDETLE öneriyorum... :D
    (ne tarz istiyorsun aslında ona göre spesifik öneri yapsak daha kolay olur... :) )
  2. Beğen
    mayhos got a reaction from Witch in Masaüstü Resimleriniz?   
  3. Beğen
    mayhos got a reaction from DaemonBia in Sabo hakkında teori.   
    evet buldum youtube değil ama bölüm 504 başında ki ilk 2- 3 dakika da veriyor :D
    http://www.turkanime.tv/anime-izle/One-Piece-504-Bolum
  4. Beğen
    mayhos got a reaction from 0xAlexiSx0 in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    imzamdada olduğu gibi... :)
    (To Sai) "I don't care who I have to fight… If he rips my arms off, I'll kick him to death. If he rips my legs off, I'll bite him to death. If he rips my head off, I'll stare him to death. And if he gouges out my eyes, I'll curse him to death… Even if I'm torn to shreds… I will take Sasuke back!"
    Naruto Sai'ye: kiminle savaştığım önemli değil... Eğer kollarımı koparırsa, ölümüne tekmelerim. Eğer bacaklarımı koparırsa, onu ölümüne ısırırım. Eğer kafamı koparırsa, ölümüne bakarım. Ve eğer gözlerimi oyarsa, onu ölümüne lanetlerim. Paramparça bile olsam... Sasuke yi geri alacağım.
    (To himself) "Ughh. Great. What's the point in setting the alarm if I'm going to wake up before it goes off? What a total waste. Now I've gotta shut it off but I don't feel like moving. But if I don't shut it off it will just keep ringing and ringing. It makes me tired just thinking about the whole thing. Some mornings are such a drag…"
    Shikamaru kendine: ughhh, harika. çalmadan önce uyanacaksan alarm kurmanın mantığı ne ki? ne kadar yazık. Şimdi onu kapatman lazım, ama hiç hareket edecek gibi hissetmiyorum. Ama eğer kapatmasan çalmaya devam edecek. Bunların hepsini düşünmek bile beni yordu. bazı sabahlar gerçekten çok zahmetli... :D
  5. Beğen
    mayhos got a reaction from Amygirl in Şapkalı Anime Karakterleri   
    Kuroshitsuji: Madam Red
    ,
    paula

, Agni

6. Beğen
    mayhos reacted to panres in 1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ   
    İzmir JİKAD DERNEĞİ'NİN DUYURUSUDUR.

JİKAD Derneğince 1 Haziran 2013 Cumartesi günü halka açık ve ÜCRETSİZ konser gerçekleştirilecektir.

“Japon Güzelliği ve Ustalığı-2” konseri, 1 Haziran 2013 tarihinde İzmir Fuarı içerisindeki İzmir Sanat Kültür Merkezinde yapılacaktır. Bu yıl ikincisini gerçekleştireceğimiz konsere katılm ÜCRETSİZDİR.

Japon geleneksel çalgısı Koto ile evrensel bir enstrüman olan kemanın, Japon şair Misuzu Kaneko(1903-1930)'nun şiirleri ile birlikte yer alacağı konserimizde Koto’da Atsuko SUETOMİ, Keman'da Ayşe AKÇAY sahne alacaktır. Konserin diğer bölümünde, soprano Ece BAYDUR piyano eşliğinde geleneksel ve günümüz Japonca şarkılardan örnekler seslendirecektir.

1 Haziran 2013 akşamı saat 20:00’de, Uluslarımız arasında buluşmaya vesile olacak bu konserde, Japon kültürüne meraklı dostlarımızla buluşmaktan memnuniyet duyacağız.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN: http://www.jikad.org.tr/2012/index.php

http://www.jikad.org.tr/2012/
  7. Beğen
    mayhos got a reaction from Amygirl in Naruto   
    Dün gecelere kadar gözlerimi çıkardığım okul öncesi katılımlar için hazırlanmış bentolar... :) içleri bana ayit olmasada çizimler boyamalar bana ait... :D

free pic
  8. Beğen
    mayhos got a reaction from JrKagan in Naruto   
    Dün gecelere kadar gözlerimi çıkardığım okul öncesi katılımlar için hazırlanmış bentolar... :) içleri bana ayit olmasada çizimler boyamalar bana ait... :D

free pic
  9. Beğen
    mayhos reacted to Pyskhe in 2013 Yaz Sezonunda Yayımlanacak Animeler   
    Gekijouban Gintama dışında beklediğim bi' seri/OVA/movie olmicakmış demekki bu yaz... -_-
  10. Beğen
    mayhos reacted to Haruka in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Telefonum sürekli sessizde. :mellow: Zaten anam babam ve abim hariç arayan yok. :D
  11. Beğen
    mayhos reacted to Amygirl in Vampire Knight Final Tarihi   
    Bana göre gelmese de olur -_-
    Çok büyük bir hayran kitlesi var ama beni sarmamıştı anime çizimi ve konusu güzel ama çok fazla üçüncü şahıs var animede... Karakter olarak da ön plana çıkan bir tek Zero var... Ben seriyi bitireli 3 yıl oluyor ve hatırladığım aklıma kazınmış tek karakter o... Vampir animesi olunca insan daha çok aksiyon bekliyor beni pek tatmin etmemişti doğrusu...
  12. Beğen
    mayhos got a reaction from hasom14 in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    imzamdada olduğu gibi... :)
    (To Sai) "I don't care who I have to fight… If he rips my arms off, I'll kick him to death. If he rips my legs off, I'll bite him to death. If he rips my head off, I'll stare him to death. And if he gouges out my eyes, I'll curse him to death… Even if I'm torn to shreds… I will take Sasuke back!"
    Naruto Sai'ye: kiminle savaştığım önemli değil... Eğer kollarımı koparırsa, ölümüne tekmelerim. Eğer bacaklarımı koparırsa, onu ölümüne ısırırım. Eğer kafamı koparırsa, ölümüne bakarım. Ve eğer gözlerimi oyarsa, onu ölümüne lanetlerim. Paramparça bile olsam... Sasuke yi geri alacağım.
    (To himself) "Ughh. Great. What's the point in setting the alarm if I'm going to wake up before it goes off? What a total waste. Now I've gotta shut it off but I don't feel like moving. But if I don't shut it off it will just keep ringing and ringing. It makes me tired just thinking about the whole thing. Some mornings are such a drag…"
    Shikamaru kendine: ughhh, harika. çalmadan önce uyanacaksan alarm kurmanın mantığı ne ki? ne kadar yazık. Şimdi onu kapatman lazım, ama hiç hareket edecek gibi hissetmiyorum. Ama eğer kapatmasan çalmaya devam edecek. Bunların hepsini düşünmek bile beni yordu. bazı sabahlar gerçekten çok zahmetli... :D
  13. Beğen
    mayhos reacted to Amygirl in Kimi Ni Todoke, kimi ni başka bir şey, ilahi takdir işte.   
    Aklın yolu bir bak birimiz Clanned birimiz Clanned After Story demişiz :D Kimi ni todoke duygusal bir anime ama o kadar ağlanacak yer yok yaa ki ben acayip sulugözümdür :( örnek Naruto'nun bu haftaki bölümünü izlerken yemek yiyemedim o derece :D
    İzlediğim romantik komedilerden en iyisi Lovely Complex'tir izlemediysen bir de onu dene çok güldürür ağlattığı sahneler de olabilir aslında şimdi seni düşününce :huh:
  14. Beğen
    mayhos got a reaction from dreams_and_reals in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    Değil mi değil mi bu forum beni anlıyor... :) anı şekilde mükemmel bir şeklde yükseldi amcam kitapta güzel güzel güzel derken bir anda aldı konuyuda kitabınıda herşeyide yere çaldı!!... o kırılma noktasına kadar süper yükseliyor... :) sonrası pufffff!!... :D
  15. Beğen
    mayhos reacted to reyhanime in Anime Dendiğin'de Akla Gelen İlk Şey ?   
    :D Ewt ya aynen :D Anime diye baskı yapıyorum cevap olarak "Ha anime ha çizgifilm ne farkeder ikiside çizgifilm değil mi sonuçta??" laflarını duymaktan sıkıldım :D
  16. Beğen
    mayhos reacted to Yuki-chan in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    bu kitap beni çok fena hayal kırıklığına uğratmıştı ben fantastik şeyleri severim dedektifin kitabın sonunda herşeyi ortaya çıkarması gerçekten çk kötü olmuştu <_<
  17. Beğen
    mayhos reacted to Eternal_Aya in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    Bende en son hush hush serisinden yani fısıltı serisinden 3. kitabını okudum bitirmem 4 saatimi aldı fazla sardı sanırım gözlerim pörtledi 1gün kendime gelemedim :D
  18. Beğen
    mayhos reacted to Witch. in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    Hemen son kitabı da al derim çünkü son kitap çok çok çok daha heyecanlı.
    O yazarın anlatımı çok rahat ve güzel ama kitapların sonu berbat bitiyor bea.
  19. Beğen
    mayhos reacted to Spearz D. Daniel in En Çok Sevdiğiniz Film   
    Benim en sevdiğim film Pulp Fiction :D
  20. Beğen
    mayhos reacted to Nyhmdora. in En Çok Sevdiğiniz Film   
    Şimdilik şunları yazayım:
    Elm Sokağı Kabusu ( yalnızca eski serileri )
    Black Swan
    Amelie
    Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi
    Ben Efsaneyim
    Piyanist
    Başlangıç
    Requiem Of A Dream
    Harry Potter ve Serisi
    Narnia Günlükleri ve Serisi
    Ay Prensesi
    Charle'nin Çikolata Fabrikasa
    Donnie Darko
    Alice Harikalar Diyarında
    Amerikan Pastası
    Karayip Korsanları
    Terabithia Köprüsü
    Yüzüklerin Efendisi
    Persy Jackson ve Olimpuslular (Şimşek Hırsızı)
    Cennetimden Bakarken
    Charlie'nin Melekleri
    Cesur Yürek
    Jackie Chan'in tüm filmleri
    Twilight
    Matrix
    Görevimiz Tehlike
    Sherlock Holmes
    Kelebek Etkisi
    Kara Şövalye
    King Kong
    V For Vandetta
    Vatansever
    Fight Club
    The GodFather
    The Grudge 2
    Top Gun
    Titanic
    Turist
    Müzede Bir Gece
    Meet Joe Black
    Ölümcül Deney
    Sosyal Ağ
    Rocky
    17 Again
    Hızlı ve Öfkeli
  21. Beğen
    mayhos reacted to KatanaSamurai in En Çok Sevdiğiniz Film   
    Aslında sevdiğim ve vazgeçmediğim iki film serisi var. Bunlar ;
    - Yüzüklerin Efendisi
    - Star wars
  22. Beğen
    mayhos reacted to Paprika in En son gittiğiniz / izlediğiniz film?   
    Ben de Hobbit e gittim.Yıllardır beklediğim film sonunda geldi ya.Harikaydı.Kitabı bayağı değiştirmişler ama güzel eklemeler yapılmış.Yüzüklerin Efendisi müziklerini tekrar duymak müthiş bir duyguydu.
  23. Beğen
    mayhos reacted to Amygirl in En son hangi kitabı okudunuz? :)   
    Ben tüm Japonyayı tek güç altında toplayan Toyotomi Hideyoshinin hayatını okudum adam anime karakteri gibi yaa samurayların devrinde sadece aklını kullanarak zafere ulaşan bir samuray namı diğer Kılıçsız Samuray...
  24. Beğen
    mayhos reacted to Witch. in Kızlar ne tarz erkekleri sever?   
    Yok izdivaç genelde şöyle+Ne tarz erkeklerden hoşlanırsınız?
    -Evi olan, arabası olan... emekli miymiş? ay iyi iyi...
  25. Beğen
    mayhos reacted to BynMubo in Skip beat (spoiler) (kim kimle olmalıı ? )   
    Ah bide bize sor .. En heyecanlı yerde kesip 1 ay bekletiyorlar !
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.