Jump to content

13thrain

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

13thrain kullanıcısının paylaşımları

1. 13thrain

İlk Çizimim :) Güncel

Shiina çok tatlı bir karakter.
  2. Bu animenin forumda konusunu bulamadım, 10. bölümdeyim çok hoşuma gitti.
  3. 13thrain

Ataberk O. | Çizimlerim / Güncel 25.05.17

https://hizliresim.com/ZZ8pB3 Bu çok hoşuma gitti, oldukça yeteneklisin. Eline sağlık.
  4. 13thrain

Player kasma sorunu

Önbelleği/çerezleri temizlemek çözüm, bende dün yaşadım.
  5. 13thrain

Cehennemlik anime karakterleri

Elfen Lied'i bitirmedim ama Lucy karakteri çoğunlukla vur kır parçala modunda olduğu için aklıma nedense o geldi.
  6. 13thrain

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Darling in the Franxx
  7. 13thrain

Anime klişeleri

Gece, gündüz döngüsü gibi aynı türlerdeki animelerde olan banyo ve kaplıca sahneleri.
  8. 13thrain

Anime konularının kısır döngüye girmesi

Ben isekai animelerin çoğunu izledim, bir iki tanesi hariç hepsi beklentilerimi karşıladı ve izlediğime memnun oldum. Yeni sezonlarının çıkmasını bekliyorum. Evet benzer konular işleniyor ama konulardaki farklılıklar, karakterlerin gelişimi çok hoşuma gidiyor. SAO'nun son iki sezonu hariç MMORPG dünyasında hapis kalma olayına da ben isekai gözüyle bakıyorum. SAO'nun son iki sezonunu izlemedim. İlk sezonundaki hikayenin erken bittiğini düşünüyorum. Ben harem olayının abartılmasından yakınıyorum, romantizm türündeki yetersizliği ve klişeleri yazmaya vaktim dahi yok. Hepsi aynı zaten. - Neredeyse tüm animelerde göreceğiniz banyo sahneleri - Kazayla yakınlaşma / temas etme - Ana karakterin yanında uyuyan kız (çıplak olması ve diğer kız tarafından basılmaları garanti.) Canım sıkıldı, öylesine görüşlerimi yazdım.
  9. 13thrain

Player kasma sorunu

İnternetim yavaş olmasına rağmen Sibnet ve VK'da sorun yaşamıyorum, senin nette sıkıntı var.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.