Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

BURUN kullanıcısının son zaferi 2 Ocak 2021

BURUN en beğenilen içeriğe sahiptir

BURUN hakkında

• Doğum günü 10/20/2001

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Onu da bilmiyorum :(

Son profil ziyaretçileri

6835 profil görütülenme
  1. Merhaba ve güle güle sayın ahali
  2. Ne botu ne admini oluyor ya. Selamlar bu arada.
  3. Ya sürekli bildirimi gözüme çarpıp rahatsız ediyordu 1 2 ay önce dedimki kabul edecek olsa şimdiye bin kere kabul ederdi sil isteği rahatla asdasdasdad Üni pek zorlamıyor sınav haftaları dışında sınav haftaları da tam eziyet oluyor 1 haftada 3 4 tane proje kitliyorlar yorucu oluyor. Şİmdi de finallerde bir oyun yapmıcaz muhtemelen pc gelmezse o zamana kadar patlıyıcam biraz. Knk bir pc bakıyordum fiyatı 22k ydı 1 hafta sonra 27k sonra 28 k ya çıkardılar çok modumu düşürüyor bu pc piyasası Hımı hımı bende hatırlamıyorum asdasdad
  4. Elbet bir gün pega pc gördüğün gibi yapış bu arada her gün fiyat artırıyorlar kafayı yersin. Elbet ... Eğer önceki profil fotoğrafında kırmızı atkılı tatlı bir anime kızı varsa hatırlıyorum. Hoş buldum bu arada
  5. Elimde bir bilgisayar var özellikleride fena değil ama çok sıkıntı çıkarıyor bununla uğraşmak istemiyorum. Ya kadın 2 haftadır zaman ver diyip duruyor ilk konuştuğumuzda 1 2 gün içinde halledicem diyordu 2 hafta oldu hala erteliyor kafayı yedirticek bana. Bu gidişle kavuşamıyıcam gibi. Ben vardı diye hatırlıyorum ya belkide yanlış hatırlıyorumdur.
  6. Nasıl siliyoruk mesajları ya bulamıyorum.
  7. Ekiple bizde katılmak istiyoruz bir jam e ama bende pc yohh Pc için elemanları arıyoru m yapacak bir şey yok diyip duruyorlar kafayı yiyicem. Jam i geçtim proje ödevim var onu diyorum gene yapacak bir şey yok diyor kafayı oynatıcam. Bilgisayarımı özledim usta.
  8. Hehehehehehehhehehehe affetmem o zaman asdasdasd
  9. Belki izlemişimdir onu be Söylem eski yeni fark etmez çetecilik serileri çok sarıyor. Ya da vurdulu kırdılı dövüş serileri olabilir. Sen hoşuna giden serileri şutla ben konulara bakıp ayıklarım. Haa bir se gin bo saji izlediysen ona benzer bir şeyler olabilir onun emsali pek seri bulamadım.
  10. Sarıyordu be Onuda yazdım listeye. O zaman köppek gibi flood yapam Pc aldığımdan beri oyunlara sardım o yüzden pek aklıma gelmiyordu şimdi pc zortladığı için sarasım var ama saracak bir şey bulamıyorum. Hemen asdasd
  11. Bende üni sınavından beri webtoon manga hastasıyım animeler artık sarmıyor sadece eski serilere arada bir göz atıyorum. İzleme hevesim geri gelirse (yaklaşık 2 senedir bir hareket yok) izleyeceğim yığınla anime var. Unutulmuş anime cart curtuna bakıyorum mesaj yok anime önerisine bakıyorum mesaj yok üzücü. Kanka ben çağırmıyorum beni buluyor. Lanetlendim galiba. Amy admin vs uğramıyor mu hiç ya. Mehhh olmadı evde hallederiz iki dk da adasadasdasd
  12. Yok ama halledilir bir şekilde ,yani umarım
  13. Şanssızlık işte mika-chan temizlik için verdim mefta oldu canımın içi
  14. Nick i değiştirmişsin pika-san ın kardeşi sandım ilk başta. Tanıyamadım cidden özür dilerim mika-chan Napayım okula git gel dışında pek bir aksiyon yok bende yakın zamandaki tek aksiyon da az önce yazdığım pc nin patlaması işte.
  15. @MikasaTheNoFace hmm kim ola ki.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.