Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

BURUN kullanıcısının paylaşımları

1. Heh sen söyledikten sonra dayanamayıp kendim buldum zaten. Kripto ev çok tatlı olmuş ellerinize sağlık. Baya bir jam e katılmışsınız he. Uzun vadede kendi oyununuzu yapıyor musunuz? Flood yaptım laned.
  2. Pua sana
  3. Benden daha hayırsız tek insan. :bled2-onion-head-emoticon:

1. pegasusejder

pegasusejder

Senden daha hayırsızı yine sen?

2. BURUN

BURUN

Alakası yok :ahaaah-onion-head-emoticon:

4. Ben neden bu kadar iğrenç bir cümle kurmuşum ben hahahaha. olmuş demeye çalışmış olabilirim. Gende ellerinize sağlık
  5. BUraya pek uğramıyorum ama hayattayız murat bey. En son 8 9 ay önce dc den arkadaşlık atmıştım hala onaylanmasını bekliyorum bende napayım.
  6. Fazla zor olmuştu ama asdasdasdads Fark ettim zaten o kalbimden vurdu beni asdasdasdasd Lİnk at oyunun oynayalım hemen hehehehehehehe bizsiz olmaz. Şifreyide unutmuşum bu arada acı çektim 20 dk.
  7. Hayırsız olan beni de dahil ettiğiniz için teşekkürler mely hanım.
  8. Pegaaaaa oyununuzu gördüm geçen magarajam de .Seslendirmeler çok iyiydi elinize emeğinize sağlık. Oyunun havası ve seslendirmeler birlikte baya tatlı olmuş. Son partta baya kanser oldum ama eğlenceliydi. Tekrardan ellerinize sağlık. Bu arada merhabalar ve güle güle.
  9. Ne yapayım mika-chann corona olduk cümbür cemaat bir ben sağ kaldım. Bizimkilere ilaç su falan taşıyorum. Güzel oyun ama biraz kolsuz olduğumdan mütevellit tokatlıyorlar beni. Stardew çok tatlış çok eğlenceli oyun eğer boşta olursanız bir ara beraber oynarız. Vefa mı oda ne? Oynarız ablam sen oynayacağımız oyunu söyle. Cümleten iyi geceler.
  10. Eed hiç uğramadığım doğrudur. Ben şu sıralar skyrim , hellblade ve valoranta sardım üçünü oynuyorum. Eğer klavyenle aranı düzeltirsen sanada beraber stardew benzeriir şeyler oynarız.
  11. Keşke ığdırada yağsa yağmur buraların yolunu unuttu kuraklık kırdı geçirdi bu sene çiftçileri. Havada 40 lardan daha yeni yeni inmeye başlıyor. Etkinlik olarak hikayeli güzel tatlış oyunlar oynayabilirsin apla. Eğer oynamayı düşünürsen öneririm bir iki tane.
  12. Ne bilem abla buraya gelenlerin hepsi fav animesine clannad dediği için fav anime yerine clannad sevip sevmediğini sormaya başladım. Delta varyantı ığdırı bulana kadar ben istanbula falan kaçarım her hal. İkisinide bilmiyorum . Uzun süRedir animede izlemiyorum gerçi. Çevirmenleri çok kıskanıyorum az ingilizce öğrenirim diye hazırlık okudum oda elimde patladı A2 den öteye gidemedim. Mikaaaa-channnnnnnnnn görüşmeyeli ne kadar oldu 1 sene falan mı? Hayırsızlıkta gene master yaptım galiba.
  13. Ee favori animen ne manga webtoon okur musun?
  14. Bende memnun oldum.
  15. Yani benimki öyle ama corona zedeleri bilemiyicem.
  16. Bu arada ben Ali Hamza 19 yaşındayım istanbul Aydın Üni Dijital oyun tasarımı bölümünde okuyorum.Sende istediğin kadar tanıtabilirsin kendini.
  17. Önemli değil.Ben olmasamda buradakiler kafa insanlar miss gibi boş yapabilirsin.
  18. Birilerini görürsen direk dal muhabbete.Çekinirsen muhabbet edemezsin.
  19. İyi iyi burası eskisi kadar şen değil ama hala güzel muhabbet dönüyor arada.
  20. Bizimkiler corona oldu diye kimsede bir şey yapmaya hal yok bende paso webton manga okuyup oyun oynuyorum.
  21. Forumu telefonda kullanmakta ayrı bir işkence yahu. Ee fasulye bey/hanım sizi forumun bataklığına sürükleyen ne oldu.
  22. Hoş geldin. Ne olsun abla sürünüyoruz.
  23. Çok garip bir cümle oldu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.