Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

BURUN kullanıcısının paylaşımları

1. @fasulyekisi muhabbet mekanı burası.Gel az muhabbet edelim.
  2. Bende iyi gibiyim ari-san. Yuvarlanıp gidiyoruz işte.
  3. Naber
  4. A aa a a a a a a a mesajlar arasında saat oynuyor
  5. Kahkaha attım asdsadasdasdadadasdasdasdada Öyle bir dönemden geçti burası evet bunun aynını şu an dc de yaşıyorlar bir sürü insan var ama konuşan yok.
  6. Çoban abim çekiyorsda bir bildiği vardır ellerine sağlık
  7. Yok ya dc gruplarına kolay kolay katılmıyorum aşırı kalabalıktan da hoşlaşmıyorum zaten.
  8. Bende aynıyım muhabbet döndürme hevesim ve enerjim yok:( Ojj buldum rimurururuururururururuuru-chann Bende ne olsun dinlenmeye çalışıyorum.
  9. Haaaaaaaaaaaaaa
  10. Nabtıgız ? Görkem gittikten sonra fazla sohbet dönmüyor galiba buralarda.
  11. Çoban abi mi hangi dc grubu o tetsu mu ?
  12. Nasıl gitsin babam yeni projeye başladı kocaman bir odunluk yapıyoruz (Çöyle diyeyim odunluk benim odamın katı kadar.) gün boyu onunla uğraştık yarın derslerimde başlıyor.Mala dönmüş haldeyim.
  13. Hoş buldum gibi.
  14. Başın sağ olsun. Görüşürüz kardeşim sık sık uğramaya çalış dc den ekleyip sık sık taciz edicem bu arada benden kurtuluşun yok.
  15. Bekliyicez artık ne yapalım
  16. Welcome . I like Mecha more. Code geass, aldnoah zero are my favorites. They are the best mechas. 1 ay öncede 1 ay sonra olurum diyordun. Senin imzalarını göremeden göçüp gidicez.
  17. 2 ay 2 aya kim öle kim kala Biraz da bunla takılayım dedim favorilerimden kendisi.
  18. Mehh önceden günde 100 ileti kastığım olurdu çohh toysun
  19. Bir işe yaramıyor cidden yarıyorsa da ben bilmiyorum
  20. asdadsasdasdasadasdasd Sende artık 150 ileti ol ya. Ne imza seçeceksin çok merak ediyorum. Bak mesela bende 480 tecrübe puanım var (Önceden topluluk puanıydı ) mesajların altında çıkan şu üzgün mutlu teşekkürler falan la başkalarına tecrübe puanı veriyorsun ama sınırlı hakkın var birden bire atamamaya başlayabilirsin günlük olarak yenileniyorlar.
  21. Hawaa-chann ilk puanın da benden olsun geleli kaç gün olmuş hala 0 sın olmaz öyle
  22. asdasdasdasdadsad Henüz öğrenci işlerine işim düşmedi umarum uzun bir sürede düşmez ablamdan tecrübeliyim oraya düşen çıkamyor. Bizde de pek aksiyon yok hawaa-chan sağa sola koşuşturduk.
  23. Bende sıkıcı bir gün geçirdim rimururrurururu-chann koştur koştur pestilim çıktı.
  24. Ben de ne olsun ehliyet için nüfusa gittim.(Salaklık edip belgeleri unuttuğum için iki kere git gel zar zor yetiştim) Başkada bir atraksyon yok.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.