Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Durum güncellemeleri bölümüne BURUN kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Benden daha hayırsız tek insan. :bled2-onion-head-emoticon:

1. pegasusejder

pegasusejder

Senden daha hayırsızı yine sen?

2. BURUN

BURUN

Alakası yok :ahaaah-onion-head-emoticon:

2. Arkadaşlar bu hafta vinlan saga izlenecek haftaya pazartesi gününe kadar izleyelim sonrada incelemesini yazarız.:bye1-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. MrTeddy

MrTeddy

@KRHerusaizu bende korkmuyorum değil :D

izlicez artık yapıcak bir şey yok 

3. canatan

canatan

ben izledim gg

4. BURUN

BURUN

@pegasusejder sen yokken çekilişi ben yapmak zorunda kaldım şansa bu çıktı hiçbir hile hurda yok.

3. Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane daha yapmayı planlıyoruz kurallar aynı eğer kurallara bakmak isterseniz önceki durumuma bakabilrisiniz.

YKS den sonra yani ayın 29 u pazartesi gününe kadar istediğiniz animeyi yorum kısmına yazın lütfen.

Bir şey sormak isterseniz muhabbet mekanına gelip sorun lütfen iyi günler.:bye1-onion-head-emoticon:

2. jojocuadam

jojocuadam

Serial Experiments Lain
    3. Zorojuro

Zorojuro

Devil May Cry

4. V3X

V3X

Highschool DXD veya soul eater?

4. Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse.

Biz muhabbet köşesinde sohbet ederken ortaya şöyle bir fikir attım açıklıyorum hemen ;

Şimdi benim ve arkadaşlarımın izlemediği bir sürü anime var ve şans vermediğimiz bir sürü tür var (yaoi , psikolojii vb.).

Bizde düşündük taşındık herkes bir anime önersin bunların arasından birini bir şekilde seçip hep beraber izliyelim. Şimdi bu etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar bu durumun altına "katılıyorum" yazıp istediği bir animeyi önericek bizde bu animeler arasından her hafta 1 ini seçip izliyicez . Ardından forumumuzun "Anime Genel Başlığı" altındaki "Anime Tanıtım Ve İncelemeleri" (Bu değişebilir daha tam olarak belli değil) bölümüne herkes anime hakkındaki düşüncelerini yazacak.Böylece animeyi daha izlememiş arkadaşların da anime hakkında az buçuk bir fikri olur.Ayrıca anime izlemeye ayırdığımız sürenin çoğunu anime aramaya harcamamış oluruz.

Ve forumda biraz daha canlanır diye umuyoruz. 

@Amygirl @Vega @Barış D. Baryshx Adminlerim daha size danışmadık olurmu olmazmı diye eğer onay verirseniz hemen anime aramaya başlıyıcaz ekipçe.:admire2-onion-head-emoticon:

Bu arada Muhabbet Mekanındayız çoğunlukla bir şey sormak ya da muhabbete katılamak isterseniz çekinmeden gelebilirsiniz.

Özellikle belirteyim herkes katılabilir az katılım olsa bile bunu muhtemelen yinede yaparız.

-Bu arada bazı arkadaşların kafası karışmış herkes farklı animemi izliyicek diye hayır hepimiz aynı animeyi izliyicez.

-Önereceğiniz animenin bir haftada günde 3-4 bölüm izliyerek bitirilebilecek bir anime olmasına dikkat edin lütfen.

-Kaç sezon olduğu önmemli değil ilk sezonu bitirdikten sonra beğenenler devam sezonunu vs. kendi başlarına izliyebilir veya çoğunlukta isterse sonraki hafta devam sezonunu izliyebiliriz.

-Çıkan animeyi çoğunluk izlemiş ve tekrar izlemek istemiyorsa değiştirilecektir.(Lütfen bunu troll amaçlı kullanmayın)

-Önerilen animeler aşırı ecchi içermemelidir DxD gibi

-Bu arada bu akşam 23.00 gibi muhabbet mekanında toplanıp hangi animeyi izliyeceğimizi kararlaştırıcaz.

-Bu yüzden  animeyi o saatten önce yorum kısmına bırakın lütfen :bye1-onion-head-emoticon: 

-Biraz karışık yazdığımı biliyorum herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.:good-job-onion-head-emoticon:

Anime kararlaştırıldı arkadaşlar JoJo izliyicez haftaya pazartesiye kadar süremiz var.Ona kadar diğer detaylarda kesinleşir zaten.:bye1-onion-head-emoticon:

https://www.turkanime.net/anime/jojo-no-kimyou-na-bouken-tv

2. Mutaika
    3. yumulonely

yumulonely

Gakuen babysitters

Working(3 sezon ama şimdilik sadece ilk sezon için konuşalım)

Bu aralar slice of life izliyorum. O yüzden aklıma sadece slice of life animeleri geldi ssjsk

4. Mutaika

Mutaika

Burun bugün perşembe ama bir hareketlilik yok ne zaman konuşacağız?

5. Şu gifine bayılıyorum aşırı tatlı bakınca istemsiz bir gülümseme geliyor  :loveloveplz:

1. pegasusejder

pegasusejder

Bende bayılıyorum ya buna :D Aslında bu ikinci seçeneğimdi Rikka'nın openingdeki bir halini koyacaktım ama sığmadığı için vazgeçtim bunu koydum :D 

2. BURUN

BURUN

Bu gif yüzünden animesini izlemeye başladım bu güne kadar beklettiğim için pişmanım muhteşem bir komedisi var ama çok cringe yiyorum.

3. pegasusejder

pegasusejder

Çok tatlıdır animesi :D Orada bir tane duygusal bir soundtrack var onu dinledikçe eriyorum resmen :) direkt kalbimi bir hüzün kaplıyor :D  Bende uzun bir süre görüp bekletiyordum ama başlayınca hemen bitti ara ara gülmek için açıyorum  D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.