Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne BURUN kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 24.05.2022 - 18:08, Muratika yazdı:

selam canım

Kavuştum ve hayatım cidden baştan aşağı değişti. Artık 12 dil biliyorum, erkenden profesör olacağım, insanların zihnini okuyabiliyorum geçende de uçabildiğimi keşfettim. Cidden çok değiştim tekrardan teşekkürler.

Bazı şeyler arkadaşlıktan hatta ilişkilerden bile önemlidir. Bu da öyle bir durumdu kusura bakma. Eee nasılsın xd 

Ama ben bağırmadım ki sadece vurgu yapmak için onu kullandım o zaman böyle  yazmak da yasak mı? 

bu 10'da biri falandır xd captantsubasatürkiye üyeliğim bile var benim

Aslında unutmuştum ama geri aldım, sırf explorer'a kitap sormak için o kadar uğraştım bir de. Deydi cidden.

Nasılsın keman?

Süperpozisyon, adam doğru diyor mesela ben senin hemen yanındayım ki şu an

Eee hani arkadaşlık isteği atmıştın dc'den? Hesabı geri getirdim yok öyle bir istek?

Ben de aynı işte ne var ne yok? Üni zorluyor mu?

Ya sürekli bildirimi gözüme çarpıp rahatsız ediyordu 1 2 ay önce dedimki kabul edecek olsa şimdiye bin kere kabul ederdi sil isteği rahatla asdasdasdad

Üni pek zorlamıyor sınav haftaları dışında sınav haftaları da tam eziyet oluyor 1 haftada 3 4 tane proje kitliyorlar yorucu oluyor.

Şİmdi de finallerde bir oyun yapmıcaz muhtemelen pc gelmezse o zamana kadar patlıyıcam biraz.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

23.05.2022 - 22:23, pegasusejder yazdı:

Yapış da olmayan parayla nereye yapışıyorsun. :D 

:') 

Al bakalım. :D 

Knk bir pc bakıyordum fiyatı 22k ydı 1 hafta sonra 27k sonra 28 k ya çıkardılar çok modumu düşürüyor bu pc piyasası:depressed1-onion-head-emoticon:

23.05.2022 - 19:04, kirpii yazdı:

Ceza var ya :D Bilmiyorum :(

Haha :uhuhuh-onion-head-emoticon: senin işin biraz fazla tatile kadar yetiştir :D

Sözümü geri alıyorum ya :D

Bilmem :D Hatırlamıyorum ki :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Hımı hımı bende hatırlamıyorum asdasdad:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. 21.05.2022 - 20:41, pegasusejder yazdı:

Kardeş benimki de miladını doldurmak üzere. :D Gittiği yere kadar dayanıyoruz mecbur, şu an eldeki bütün eşyalar patlamak üzere ama devam ediyoruz çok şükür. 

Elbet kavuşursunnn

Ben de öyle bi hatırlıyorum ama emin olamadım. :D 

Oooo Ellen kardeş, hoş geldin. İyidir, sen nasılsın?

Ayıp etmişler. :') 

Elbet bir gün pega pc gördüğün gibi yapış bu arada her gün fiyat artırıyorlar kafayı yersin.

Elbet ... :dead-onion-head-emoticon:

22.05.2022 - 11:15, kirpii yazdı:

Günaydın iyiyim sen nasılsın?  Sınavlar yaklaşınca çökmüş gibi hissediyorum :uhuhuh-onion-head-emoticon:

Anamm Burun hoş geldin :victory-onion-head-emoticon: Geldiğini yeni gördüm nasılsın :D

Eğer önceki profil fotoğrafında kırmızı atkılı tatlı bir anime kızı varsa hatırlıyorum.:ahaaah-onion-head-emoticon:

Hoş buldum bu arada :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. 18.05.2022 - 19:50, pegasusejder yazdı:

Belirli kişiler var, onlarla katılıyoruz. 

Jam güzeldir ya, bilgisayar bulursan katıl hemen. :D 

Elbet bir gün kavuşursun. :') 

Mesaj silme yoktu sanki burada, sadece düzenleme vardı, ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa? :D 

Elimde bir bilgisayar var özellikleride fena değil ama çok sıkıntı çıkarıyor bununla uğraşmak istemiyorum.:homelessonionplz:

Ya kadın 2 haftadır zaman ver diyip duruyor ilk konuştuğumuzda 1 2 gün içinde halledicem diyordu 2 hafta oldu hala erteliyor kafayı yedirticek bana:bsod-onion-head-emoticon:. Bu gidişle kavuşamıyıcam gibi.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Ben vardı diye hatırlıyorum ya belkide yanlış hatırlıyorumdur. :confused-onion-head-emoticon:

4. 17.05.2022 - 12:23, pegasusejder yazdı:

Ben de iyiyim ne olsun, yarışmadaydım bitti dün, onun yorgunluğunu attım bi. Şimdi gene çalışmalara devam.

Ekiple bizde katılmak istiyoruz bir jam e ama bende pc yohh :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Pc için elemanları arıyoru m yapacak bir şey yok diyip duruyorlar kafayı yiyicem.

Jam i geçtim proje ödevim var onu diyorum gene yapacak bir şey yok diyor kafayı oynatıcam.

Bilgisayarımı özledim usta.:depressed1-onion-head-emoticon:

5. 14.05.2022 - 11:00, Ruzgarre yazdı:

Oa sen yeter ki iste be ben öneri yapayım 

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi bak konu olarak sapkınlı kvar çok sevdim bu animeyi :D

Belki izlemişimdir onu be :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Söylem eski yeni fark etmez çetecilik serileri çok sarıyor.

Ya da vurdulu kırdılı dövüş serileri olabilir.

Sen hoşuna giden serileri şutla ben konulara bakıp ayıklarım.

Haa bir se gin bo saji izlediysen ona benzer bir şeyler olabilir onun emsali pek seri bulamadım. :embarrassed2-onion-head-emoticon::muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

6. 17 saat önce, pegasusejder yazdı:

Eskisi gibi de uğraşamıyorum ben ya zaten. :/ 

Burna üç kere iyice su çek. :) 

Uğruyorlar da bence burayı saldılar, öyle çok büyük bir ihlal yapılmadığı sürece çok umursamıyorlar herhalde.

Sarıyordu be :sad__sad__onion_by_elcerbero:

Onuda yazdım listeye.

O zaman köppek gibi flood yapam :embarrassed2-onion-head-emoticon:

13 saat önce, Ruzgarre yazdı:

O heves bende de arada kaçıyor genelde film dizi veya kitap okuduğum için çok da zor olmuyor tekrar bkamak

Pc aldığımdan beri oyunlara sardım o yüzden pek aklıma gelmiyordu şimdi pc zortladığı için sarasım var ama saracak bir şey bulamıyorum.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

8 saat önce, Kemankech yazdı:

Yabiliyorsan bekletme hiç :D

Hemen asdasd

7. 10 saat önce, Ruzgarre yazdı:

:D Bende Rüzgâr 21 yaşındayım. Hobi oalrka psikoloji, mitoloji, kitap okurluğu ve yazarlığı, NFT, Kripto paralar ayrıca fotoğrafçılık ile uğraşıyorum. Bu günlerde fotoğrafçılık mesleği üzerine bir yerde çalışıyorum. 2 tane üniversite bitirdim ve bu sene ODTÜ düşünüyorum tabii yurt dışına gitmezsem. 500+ anime 500+ dizi 250+ film izledim daha sonrasını saymadım zaten. Manga sevmem ki anime bazlı grafiği güzel olan her animeyi izlerim.

Bende üni sınavından beri webtoon manga hastasıyım animeler artık sarmıyor sadece eski serilere arada bir göz atıyorum. İzleme hevesim geri gelirse (yaklaşık 2 senedir bir hareket yok:homelessonionplz:) izleyeceğim yığınla anime var.:ahaaah-onion-head-emoticon:

17 saat önce, pegasusejder yazdı:

Ağlamaa yaaar. :) 

Sürekli uğursuzluğu anarsan kalkmaz hacı, neyi zikredersen başına o gelir. :D GEçmiş olsun, neler oluyor?

O zaten vardı da sen yeni fark ediyorsundur.

Yeni çıkan bir seri var Summertime Renderer diye, hoşuna gidebilir, bir de Tomodachi Game'e bakabilirsin. Bunun haricinde listeme bakmam lazım ama üşeniyorum. :D 

Boku Dake ga Inai Machi bir de bu seriye bakabilirsin.

Oooo selamlar Mika, naber, nasıl gidiyor?

Takt op Destiny bir tık güzel başlayıp acayip kötü bitirdi bence. :/ 

My dress up darling'e bakacağım ama erteliyorum, nasıl bir şey?

Yıllar önceydi, çok da güzeldiii. :) Anime önerisi yarışları vardı bir ara. :D 

Admin mi kaldı be reis? :D 

@Ellen adam vefasızlığından artık bizleri unutmuş, vefasızlığın kitabını yazıyor şu an noktayı koymak üzere. :') 

Ne zamandır mesaj kusmuyordum bee @Mutaika gerçi öncekilere nazaran bu hiçbir şey ama yine de olsun. :D 

Unutulmuş anime cart curtuna bakıyorum mesaj yok anime önerisine bakıyorum mesaj yok üzücü.:sad__sad__onion_by_elcerbero:

Kanka ben çağırmıyorum beni buluyor. Lanetlendim galiba.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Amy admin vs uğramıyor mu hiç ya.:oniondesuplz:

19 saat önce, Kemankech yazdı:

Halledilir be. Kurşun dökecek kimse yoksa bile bir yol okut kendini. İlla birileri vardır annane babanne tarafında.

Mehhh olmadı evde hallederiz iki dk da adasadasdasd :embarrassed2-onion-head-emoticon:

8. 1 dakika önce, Ellen yazdı:

Şaka mıydı ciddi misin burada?

Selamı niye benden bekledin ki(görmedim ama cidden) sen verseydin. Nasılsın, ne yapıyorsun?

Nick i değiştirmişsin pika-san ın kardeşi sandım ilk başta.

Tanıyamadım cidden özür dilerim mika-chan :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Napayım okula git gel dışında pek bir aksiyon yok bende yakın zamandaki tek aksiyon da az önce yazdığım pc nin patlaması işte.:dead-onion-head-emoticon:

9. 1 dakika önce, Ellen yazdı:

Taze kan mı olduk şimdi:ahaaah-onion-head-emoticon:

Ben Ellen, 18 yaşındayım 2 yılım dolmak üzere forumda (20 Haziran). Mezunum sınava hazırlanıyorum, ara ara kafama eserse burada bitiyorum. Dram, macera, bilim kurgu ve ara ara spor türünde anime izlemeyi severim. Filmlerde de gerilim ve dram konularını severim. Resim ve müzikle ilgileniyorum, resim konusunda uzun zaman harcasam da müzik konusuna 2 yıldır felan çalışıyorum. Dublaja merakım var, amatör olarak fotoğraf çekip paylaşıyorum, 2017'de animeye ilk adımlarımı atmıştım ardından o gazla anime sayfası açmıştım, belli bir seviyeye geldikten sonra derslerden ötürü orayı da bıraktım.

Sunum hazırlamak, tasarım yapmak vs. o anlamda hoşuma gidiyor. Onun dışında genelkültür sahibi olmak istiyor ve bu konularda gelişmeye çalışıyorum.  Spor yapmayı da severim epey, her şeyden az az heybeme katmak isteyen bir insanım. 

Ya sen?

Kafayı yiyorum şu an acayip tanıdık geliyorsun ama çıkaramıyorum. 20 haziranda buralardaysan lakabında vardır herhalde lakabınızı alabilir miyim hanımefendi?

10. 4 dakika önce, Kemankech yazdı:

Hadi be. Allah yardımcın olsun, sıkıntı bayağı. Olur olur gider be. Adamlar zararı karşıladıktan sonra gerisi çözülür. Ama sen bi kendini okut yine.

İnşallah bakalım. Okutup üfleteyim bir kendimi hazır elleri değmişken bir de kurşun döksünler bunlarda işe yaramazsa artık yapcak bir şey kalmıyor.:homelessonionplz:

7 dakika önce, uwu123 yazdı:

Teşekkürler:)   

Spy x family okuyup izledim güzel seri

Romantizm türü fazla hoşuma gitmiyor

Takt op destiny görmüştüm izleyeceğim

Herkes şu tipsiz kedileri kullanıyor birde biz kullanalım bakalım :blush-crazy-rabbit-emoticon:

Kedilere bulaşırsan çıkamazsın asdadasdasdads :embarrassed3-onion-head-emoticon:

11. 3 dakika önce, uwu123 yazdı:

Gizem aksiyon  psikolojik fantastik türlerinden olursa daha iyi olur

Alıntı

Çıktığı dönemde pek izlenmemişti diye hatırlıyorum bu seriyi.

Müzikleri ve gizemi hoştu diye hatırlıyorum yenilerde ikinci sezonuda çıktı sararsa oradan devam edersin artık.

Alıntı

Hatırladığım kadarıyla bunu forumda etkinlik düzenleyip beraber izlemiştik.

Psikolojik ve gizem türünde baya güzel bir seriydi diye hatırlıyorum. Gerçi bu türün sevdalısıysan net izlemişsindir.

Alıntı

Sana önericem ama ben de daha hepsini izleyip bitirmedim ama gizem seviyorsan dulahan ablanın olayı net dikkatini çekecektir.

Alıntı

Monogatari serisini çok severim ama uyarmam lazım serinin çoğu diyaloglardan oluşuyor o yüzden ilk sezonları elin space de izliyeceksin diyebilirim. Birde izleme sırası problemi var izlemeye karar verirsen hallederiz onuda.

12. 8 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Selamlar kankam sen kimdin seni görüyordum da tanışam fırasatımız olmadı

Anlık kendimi nasıl tanıtacağımı bilemedim asdasdasdasd

Ben Ali Hamza ama daha çok lakabımı kullanıyorum yani burun diyebilirsin neredeyse 21 yaşındayım. Şu anda da dijital oyun tasarımı öğrencisiyim.

Bu arada sende baya aktif kullanıyorsun gördüğüm kadarıyla bende seni tanımak isterim.

Foruma uğramayı bırakınca sosyal becerilerimde dibe vurmuş pua bana :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: çok resmi konuşuyormuş gibi hissediyorum şu an asdasdasd

Eski forum triplerindeyim birde anlık mesaj gelmesini bekleyip f5 spamlıyorum :homelessonionplz:

13. 6 dakika önce, Kemankech yazdı:

Felak, nas, ayetel kürsi bir de sağlam gusülün yerine koyamayacağı hiç bir dert yok azizim. O da olmadı birisine su okutup için, şifadır :D

Şükür halime. Bir şekilde hayattayım. Az çok nefes de alabiliyorum. Bazen keşke daha çok vaktim olsaydı diyorum ama olduğu kadarıyla idare etmeye çalışıyorum. Hayırdır seni ne boğuyor?

Ailevi 1 2 sıkıntı var hemde üstüne dün pc yi temizliğe vermiştim okulumun yakınlarındaki bir yere bios pilini temizleyip takıktan sonra kısa devre yapmış ekran kartını ve anladığım kadarıyla ana kartı yanmış. Adamlar zararı karşılıyıcaz vs diyor ve çokta üzgün görünüyorlar ama güvenemiyorum ister istemez yakında dönem sonuna yetiştirmemiz gereken bir oyun projesi verecekler hem de 1 2 haftaya okulum kendi içerisinde bir gamejam etkinliği olacak pc yetişmezse bana verdikleri idarelik pc yle zorlanıcam baya kafamda deli sorular. 

14. 09.05.2022 - 12:48, Kemankech yazdı:

Kütahya yolları taştan, geliyor kemankech başkan.

Nasılsınız cemât, yaşıyormusunuz hâla? :tuzkistrokeplz:

@BURUN efe'm nasıl gidiyor hayat?

Gitmiyor efem gitmiyor kendi salaklığım yüzünden bir takım olaylar silsilesi arasında hayatta kalma mücadelesi veriyorum.:homelessonionplz:

Beni boş verin asıl sizin hayatınız nasıl gidiyor?

09.05.2022 - 09:01, pegasusejder yazdı:

Ahahahaha atıyorsun yalanı bakıyorum da. :D Haziranda buluşuruz. :dandyonionplz:

Gittikçe dibe batıyorsun kardeşş

Cidden batıyorum pega üstümde bir uğursuzluk var kurtulamıyorum.:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

Hayırsızlığın yan etkileri kendini göstermeye başladı her hal.

09.05.2022 - 15:28, Muratika yazdı:

Selam, nasılsın :sweating-onion-head-emoticon:

Max kaç adam toplayabilirsin? Ona göre ben de toplayayım

Benim de yok :D?

Hemen hazırlıyorum, baya eğlenceli olacak gibi:happy-onion-head-emoticon:

Sürünüyoruz be muratım sen nassın? :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

15. 07.05.2022 - 13:10, Muratika yazdı:

Para kadar overrated bir şey yok cidden, insanlar onun için hayatlarını harcıyorlar bir de istediğinden fazlasını elde etmek isteyip yapıyorlar bunu :D Parayı güç olarak görüyorlar sanırım ancak ne kadar güçlü olursan ol, ne kadar mala sahip olursan ol bir avuç topraksın en sonunda :)

Biliyordum böyle diyeceğini o yüzden buna dünden beri hazırlanıyorum. IP'ni biliyorum yarın oraya geleceğim ve evdeki herkesi bayıltacağım. Senin dışında herkesi öldüreceğim niye seni yaşattığımı merak ediyorsan söyliyeyim: Sana özel fantezi hazırlayacağım çünkü. Seni bal dolu bir kuvvete bağlı şekilde attıktan sonra börtü böcek ne varsa üstüne salacağım, umarım iyi vakit geçirirsin :)

Ulan keman seni seviyorum ha inşallah dolu dolu bir hayatın olur :D (Olmayacak) 

Yok filmlerini kastetmiyorum tv serileri var:

1 Sailor Moon Eternal (2021)

2 Sailor Moon Crystal (2014–) ...

3 Sailor Moon Sailor Stars (1996–1997) ...

4 Sailor Moon SuperS (1995–1996) ...

5 Sailor Moon S (1994–1995) ...

6 Sailor Moon R (1993–1994) ...

7 Sailor Moon (1992–1993) ...

Çalış kardeşim ne kadar çalışırsan o kadar zengin olursun, çalışmaktan daha onurlandırıcı bir şey var mı?

Ya ne yapacak kardeşim? Bu devirde çalışmayana ne para ne hayat var. Tatile ihtiyaç duymuyorsa yapmasın bir yerden sonra çalışmaktan zevk alacak zaten dimi @Ruzgarre?

Niye sürekli o emojiyi kullanıyorsun Burun insan selamı alır be :D 

Selam ... :bled2-onion-head-emoticon:

07.05.2022 - 09:46, pegasusejder yazdı:

Buralarda kime diyeceksin Dango yastığı üret bize diye? :D 

Oh oh maşallah, seni anime evrenine ışınlasak daha kolay olur gibi. :D 

Gönüller her daim bir... :) 

Yaani ben sadece duydum tabii ama şu an için duyduklarım arasından en zor bölüm mimarlık herhalde, o kadar uğraşıp maket yapıyormuşsun hoca hiçe sayıp maketini kırıp atabiliyormuş falan, paso hoca egosuyla uğraşıyormuşsun falan filan. Eğer ki çok istemiyorsanız girmeyin diyorlardı. İyice bi araştır burayı ondan sonra karar ver. :D 

Ahahaha iyi etmişsin. :D 

Sağ olasınn, görsel ekip çalışıyor. :D 

Toplam 5 tanesine katıldık, yakında 6'ya gidiyoruz. :D Yok şu an için başka bi oyunla uğraşmıyoruz.

Duydum ki unutmuşsunnn, forumun kurallarını...

Yok forum ayarlarını unutmuşum mesajı silemedim be.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.