Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    BURUN got a reaction from Marut for bir durum güncellemesi, Benden daha hayırsız tek insan.   
    Benden daha hayırsız tek insan. 
  2. Beğen
    BURUN reacted to Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının 8 Mart Dünya Kad   
    Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının
    8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlarım 
    Kendinize cici bakın kızlar
    Seviliyorsunuz

3. Beğen
    BURUN reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.   
    Buruncuğum Clannad izleseydin seninle şöyle olabilirdik.

4. Beğen
    BURUN reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umar   
    bi tane daha boyama yaptım ve bu sefer ışık ve gölge üzerine daha fazla uğraştım umarım güzel olmuştur

5. Üzgün
    BURUN reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Ben kendimce serzenişte bulunacağım, onun için dikkat etmenize gerek yok. Foruma 4-5   
    Ben kendimce serzenişte bulunacağım, onun için dikkat etmenize gerek yok. Foruma 4-5 gündür bir kaç sebepten dolayı girememiştim. Geldiğimde ise ne göreyim tek bir bildirim bile yok, hiç mi merak edenim olmamış, nedense içerlendim. Zaten şu sıralar kafam çok gidik, hayatımdan her şeyi silme evresindeyim. 
    Sadece burası için değil, garip bir şekilde hiçbir yerde var olamıyorum.
    Yani işte kafamdaki düşünceler az çok böyle. Buraya da açıklayıcı mesaj yapmakta gereksiz olur zira bu saatten sonra pek bir ehemmiyetinin olacağını sanmıyorum. 
    Sonuç: 
    Kafam çok dağınık, buralardan gitmeyi düşünüyorum. Süresi var mı onuda bilmiyorum belki tamamen belki 1 yıl belki 1 ay sonra. 

Not: Sende amma duygusalmışsın ne çok trip attın falan diyen olursa çokta umurumda değil açıkçası insanların benim hakkında ne düşündüğü. Kırdığım, üzdüğüm, hakkını yediğim varsa da hakkını helal etsin, benden yana varsa helal olsun.
  6. Beğen
    BURUN got a reaction from yumulonely for bir durum güncellemesi, Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane d   
    Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane daha yapmayı planlıyoruz kurallar aynı eğer kurallara bakmak isterseniz önceki durumuma bakabilrisiniz.
    YKS den sonra yani ayın 29 u pazartesi gününe kadar istediğiniz animeyi yorum kısmına yazın lütfen.
    Bir şey sormak isterseniz muhabbet mekanına gelip sorun lütfen iyi günler.
  7. Beğen
    BURUN got a reaction from jojocuadam for bir durum güncellemesi, Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane d   
    Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane daha yapmayı planlıyoruz kurallar aynı eğer kurallara bakmak isterseniz önceki durumuma bakabilrisiniz.
    YKS den sonra yani ayın 29 u pazartesi gününe kadar istediğiniz animeyi yorum kısmına yazın lütfen.
    Bir şey sormak isterseniz muhabbet mekanına gelip sorun lütfen iyi günler.
  8. Beğen
    BURUN reacted to DrClover for bir durum güncellemesi, Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı.   
    Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı. Beraber tokatlayalım mı birilerini
  9. Üzgün
    BURUN reacted to canatan for bir durum güncellemesi, Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim   
    Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim 
  10. Teşekkür
    BURUN reacted to AraharaFox for bir durum güncellemesi, Achievement Unlocked: STALKER Skill acquired : Stalker Apprentice(Lv.1 %99) (H) Skill   
    Achievement Unlocked: STALKER
    Skill acquired: Stalker Apprentice(Lv.1 %99)(H)
    Skill Leveled up!
    Skill Leveled up!
    Skill Leveled up!
    Skill Leveled up!
    Skill Leveled up!
    Skill acquired: Stalker (Lv.0 %99)(S)
    Skill Leveled up!
    Skill Leveled up!
    Skill Leveled up!
    Skill Leveled up!
    Skill Leveled up!
    Skill Maxed out; STALKER (lv.5 %99)(S)
    Achievement Unlocked: Ultimate Stalker!
    Skill acquired: Ultimate Stalker (Lv.1 %13)(SS)
  11. Teşekkür
    BURUN reacted to AraharaFox for bir durum güncellemesi, MrNose ve KHRheruzaisu favori delikanlılarımdur bu alemde! :D   
    MrNose ve KHRheruzaisu favori delikanlılarımdur bu alemde! :D
  12. Teşekkür
    BURUN reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi,   
  13. Üzgün
    BURUN reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Finaller :'( Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dö   
    Finaller :'(
    Yüz yüze eğitim yada uzaktan eğitimmiş fark etmiyor her şekilde final dönemi her zaman insanın ruhunu sömürüyor. 
  14. Beğen
    BURUN reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Foruma açtığınız konular silinmişse: 1) Konunuz kurallara uygun değildir. 2) Benzer k   
    Foruma açtığınız konular silinmişse:
    1) Konunuz kurallara uygun değildir.
    2) Benzer konu ya da derdinizi anlatabileceğiniz bir konu vardır, forumu araştırın.
    3) Konuyu alakasız bir foruma açmışsınızdır.
    demektir. Lütfen daha düzenli bir forum için kurallara uyalım. Dingonun ahırı gibi girmeyelim. Bu duvara daha güzel şeyler yazmak istiyorum.
  15. Harika
    BURUN reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım 
  16. Harika
    BURUN reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
    Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 
  17. Beğen
    BURUN got a reaction from Mutaika for bir durum güncellemesi, Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse. Biz muhabbet köşesinde sohbet e   
    Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse.

Biz muhabbet köşesinde sohbet ederken ortaya şöyle bir fikir attım açıklıyorum hemen ;
    Şimdi benim ve arkadaşlarımın izlemediği bir sürü anime var ve şans vermediğimiz bir sürü tür var (yaoi , psikolojii vb.).
    Bizde düşündük taşındık herkes bir anime önersin bunların arasından birini bir şekilde seçip hep beraber izliyelim. Şimdi bu etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar bu durumun altına "katılıyorum" yazıp istediği bir animeyi önericek bizde bu animeler arasından her hafta 1 ini seçip izliyicez . Ardından forumumuzun "Anime Genel Başlığı" altındaki "Anime Tanıtım Ve İncelemeleri" (Bu değişebilir daha tam olarak belli değil) bölümüne herkes anime hakkındaki düşüncelerini yazacak.Böylece animeyi daha izlememiş arkadaşların da anime hakkında az buçuk bir fikri olur.Ayrıca anime izlemeye ayırdığımız sürenin çoğunu anime aramaya harcamamış oluruz.
    Ve forumda biraz daha canlanır diye umuyoruz. 
    @Amygirl @Vega @Barış D. Baryshx Adminlerim daha size danışmadık olurmu olmazmı diye eğer onay verirseniz hemen anime aramaya başlıyıcaz ekipçe.

Bu arada Muhabbet Mekanındayız çoğunlukla bir şey sormak ya da muhabbete katılamak isterseniz çekinmeden gelebilirsiniz.
    Özellikle belirteyim herkes katılabilir az katılım olsa bile bunu muhtemelen yinede yaparız.

-Bu arada bazı arkadaşların kafası karışmış herkes farklı animemi izliyicek diye hayır hepimiz aynı animeyi izliyicez.
    -Önereceğiniz animenin bir haftada günde 3-4 bölüm izliyerek bitirilebilecek bir anime olmasına dikkat edin lütfen.
    -Kaç sezon olduğu önmemli değil ilk sezonu bitirdikten sonra beğenenler devam sezonunu vs. kendi başlarına izliyebilir veya çoğunlukta isterse sonraki hafta devam sezonunu izliyebiliriz.
    -Çıkan animeyi çoğunluk izlemiş ve tekrar izlemek istemiyorsa değiştirilecektir.(Lütfen bunu troll amaçlı kullanmayın)
    -Önerilen animeler aşırı ecchi içermemelidir DxD gibi
    -Bu arada bu akşam 23.00 gibi muhabbet mekanında toplanıp hangi animeyi izliyeceğimizi kararlaştırıcaz.
    -Bu yüzden  animeyi o saatten önce yorum kısmına bırakın lütfen  
    -Biraz karışık yazdığımı biliyorum herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Anime kararlaştırıldı arkadaşlar JoJo izliyicez haftaya pazartesiye kadar süremiz var.Ona kadar diğer detaylarda kesinleşir zaten.
    https://www.turkanime.net/anime/jojo-no-kimyou-na-bouken-tv
  18. Beğen
    BURUN got a reaction from yumulonely for bir durum güncellemesi, Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse. Biz muhabbet köşesinde sohbet e   

Biz muhabbet köşesinde sohbet ederken ortaya şöyle bir fikir attım açıklıyorum hemen ;
    Şimdi benim ve arkadaşlarımın izlemediği bir sürü anime var ve şans vermediğimiz bir sürü tür var (yaoi , psikolojii vb.).
    Bizde düşündük taşındık herkes bir anime önersin bunların arasından birini bir şekilde seçip hep beraber izliyelim. Şimdi bu etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar bu durumun altına "katılıyorum" yazıp istediği bir animeyi önericek bizde bu animeler arasından her hafta 1 ini seçip izliyicez . Ardından forumumuzun "Anime Genel Başlığı" altındaki "Anime Tanıtım Ve İncelemeleri" (Bu değişebilir daha tam olarak belli değil) bölümüne herkes anime hakkındaki düşüncelerini yazacak.Böylece animeyi daha izlememiş arkadaşların da anime hakkında az buçuk bir fikri olur.Ayrıca anime izlemeye ayırdığımız sürenin çoğunu anime aramaya harcamamış oluruz.
    @Amygirl @Vega @Barış D. Baryshx Adminlerim daha size danışmadık olurmu olmazmı diye eğer onay verirseniz hemen anime aramaya başlıyıcaz ekipçe.

Bu arada Muhabbet Mekanındayız çoğunlukla bir şey sormak ya da muhabbete katılamak isterseniz çekinmeden gelebilirsiniz.
    Özellikle belirteyim herkes katılabilir az katılım olsa bile bunu muhtemelen yinede yaparız.

-Bu arada bazı arkadaşların kafası karışmış herkes farklı animemi izliyicek diye hayır hepimiz aynı animeyi izliyicez.
    -Önereceğiniz animenin bir haftada günde 3-4 bölüm izliyerek bitirilebilecek bir anime olmasına dikkat edin lütfen.
    -Kaç sezon olduğu önmemli değil ilk sezonu bitirdikten sonra beğenenler devam sezonunu vs. kendi başlarına izliyebilir veya çoğunlukta isterse sonraki hafta devam sezonunu izliyebiliriz.
    -Çıkan animeyi çoğunluk izlemiş ve tekrar izlemek istemiyorsa değiştirilecektir.(Lütfen bunu troll amaçlı kullanmayın)
    -Bu arada bu akşam 23.00 gibi muhabbet mekanında toplanıp hangi animeyi izliyeceğimizi kararlaştırıcaz.
    -Biraz karışık yazdığımı biliyorum herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Anime kararlaştırıldı arkadaşlar JoJo izliyicez haftaya pazartesiye kadar süremiz var.Ona kadar diğer detaylarda kesinleşir zaten.
  19. Beğen
    BURUN got a reaction from KRHerusaizu for bir durum güncellemesi, Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse. Biz muhabbet köşesinde sohbet e   

20. Beğen
    BURUN reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üs   
    Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üst bölge titreşir ama derinlere pek ulaşmaz. Bir anime 6 puanlık etki verebilir ama 3. katmana dokunabilir. Etkisi daha az şiddetli ama daha derin olabilir. Bir animenin etkisi farklı katmanlarda farklı şiddetler de gösterebilir. Örnekler çoğaltılabilir. Yüksek puanları, uç etkileri sevsem de sanırım özünde katmanlarla ilgiliyim. Düşününce, müzikler de böyle, filmler de böyle, kitaplar da böyle, sanat eserleri de böyle... İnsanlar da böyle.
  21. Beğen
    BURUN reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti   
    Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti göndermesin diye bir seçeneğimiz var. Sonra ben neden ileti gönderemiyorum falan demeyin. Kullandığınız dile dikkat edin. Öyle gider yeni üyelik alır gelirim diye hinlik düşünmeyin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.