Jump to content

BURUN

Üyeler
  • İçerik sayısı

981
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    BURUN reacted to pegasusejder in Benden daha hayırsız tek insan.   
    Senden daha hayırsızı yine sen?
  2. Harika
    BURUN reacted to Pseudohomophylus in Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının 8 Mart Dünya Kad   
    @explorer Teşekkürler gurbetçi Emin kardeş^^ Nasıl gidiyor gurbet hayatın arkadaş edinebildin mi? 
    @Ari01 Teşekkürler Ariell-can
    @BURUN Nerelerdesin sen ya Yine mi tadilat tamirat, döveceğim döveceğim diyorum en sonunda harbiden elimde kalacaksın diye korkuyorum  Neyse işin şakası bir yana arada yüz görümlüğü de olsa gel bir görelim
    @Perfectum Teşekkürler Perfekto-kun, kimse efendiliğimizi sorgulamasın  
  3. Teşekkür
    BURUN got a reaction from Pseudohomophylus in Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının 8 Mart Dünya Kad   
    Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun ablam 
  4. Harika
    BURUN reacted to Pseudohomophylus in Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    Lisedeyken bunu kullanmıştım tavsiye ederim, ben bunun ekmeğini iyi yedim 
    Benim aklımda kalan Die Nase idi. @BURUN
  5. Beğen
    BURUN got a reaction from ShadyRogue in Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
    Mekanın GICIĞI sanada mutlu yıllar.

6. Beğen
    BURUN got a reaction from V3X in Bugün Doğum Günüm :)   
    Ben biraz geriden geliyorum Allah affetsin .
    Ad günün mübarek.
  7. Harika
  8. Beğen
    BURUN got a reaction from Real-Men-Frrranky in Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine d   
    @Real-Men-Frrranky direk istediğin bir animeyi yaz fazla kafanı yorma.Benim profil güncellemelerime girip bak istersen orada sadece 1 2 kural var onlara uysa yeter.

@heymely ohoooo o zaman 34 te olmamız bile muhtemel.
  9. Beğen
    BURUN got a reaction from nagito_komaeda in Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane d   
    Vinland Saga 
    İzledim ama bir daha izlemek istiyorum.
  10. Beğen
    BURUN got a reaction from yumulonely in Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane d   
    Vinland Saga 
    İzledim ama bir daha izlemek istiyorum.
  11. Teşekkür
    BURUN reacted to heymely in Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane d   
    Clannad derdim de hadi sizi üzmeyelim  Mahoutsukai no Yome olabilir 
  12. Beğen
  13. Beğen
    BURUN reacted to DrClover in Nickinden anladığıma göre pek hayırlı bir şahıs değilsin. Benim dedem de kalpazandı.   
    Forum dışından birilerini tokatlayalım mı? yazmıştım da nedense o kısmı eksik göndermiş telefon 

14. Beğen
    BURUN reacted to pegasusejder in Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Merhaba Vega admin. :) Bazen zevk almak amaçlı oyun köşesinde oyun oynuyoruz. Eğer kastınız bizsek oyun köşesini ileti kasmak için değil tamamen zevk amaçlı yazdığımızı belirtmek isterim. Muhabbet mekanında da olduğu gibi oyun köşesinin de yazdığımız zaman ileti artma olayını kapatırsanız seviniriz. :) Çünkü bizim tek amacımız eğlenmek ve ileti kasmak gibi bir hedefimiz yok. Oyun köşesinin iletisi kapatılırsa bizde rahat rahat oyun oynarız. 

İyi günler, kolay gelsin. :)
  15. Üzgün
  16. Teşekkür
    BURUN reacted to Mileydi in İnsanlar yorucu...   
    Forumda yorulmam diye düşünüyorum en azından bahsettiğim yorgunluk olmaz
  17. Beğen
    BURUN reacted to yumulonely in Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse. Biz muhabbet köşesinde sohbet e   
    Gakuen babysitters
    Working(3 sezon ama şimdilik sadece ilk sezon için konuşalım)

Bu aralar slice of life izliyorum. O yüzden aklıma sadece slice of life animeleri geldi ssjsk

18. Beğen
  19. Beğen
    BURUN reacted to Zorojuro in Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse. Biz muhabbet köşesinde sohbet e   
    Jojo no Kimyou na Bouken
    Belki bu bahane ile jojoyu aradan çıkartmış olurum.
    Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
    Bunu da yazıyim de ayıp olmasın.
  20. Beğen
    BURUN reacted to Amygirl in Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse. Biz muhabbet köşesinde sohbet e   
    Bu animeye muhabbet mekanında karar verebilirsiniz. Animeyi hele bir izleyin de tartışacağınız mekan buluruz 
  21. Beğen
    BURUN reacted to Gallardo in Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üs   
    Animeler için 3. Konu, senaryo gibi içeriği oluşturan kısımlar puanı belirliyor. Çizim, müzik, ambiyans gibi sunuma dayalı kısımlar ise katmanı belirliyor. Acıkınca benim de aklıma gelebilitesi var bence senin de bir katmerli çörek yeme zamanın gelmiş yanında da çay kahve iyi gider :D
  22. Beğen
    BURUN reacted to Mileydi in Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üs   
    Kaç katmandan bahsediyoruz burada Katman deyince aklına katmerli çörek gelen bir ben değilimdir dimi 
  23. Üzgün
    BURUN reacted to Perfectum in Fellah koftesini dusunuyorum   
    valla yazarken bende iştahlandım ne diyeyim yarın anneme diyeyim de yapsın :D
  24. Beğen
    BURUN reacted to Perfectum in Fellah koftesini dusunuyorum   
    Valla efendim tavuk dürümcüler gözümden düştü çamaşır suyu muamelelerini haberlerde izleyince tiskindim. Ben mercimek köftesi diyorum efenim böyle taze diri marullu, bol limonlu böyle ekşili ekşili oooh 
  25. Beğen
    BURUN got a reaction from wednesday in Fellah koftesini dusunuyorum   
    Bende bol soslu tavuk dürüm olsada yesek. 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.