Jump to content

Mhykol

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

Mhykol hakkında

• Doğum günü 04/01/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

267 profil görütülenme

Mhykol üyemizin başarıları

1. Mhykol

Tokyo Ghoul Neden Sevilmez

Kitlesi yüzünden sanırım... anime serisine daha fragmanını bile izlememiş biri olarak anime hakkında yapılan yorumlar zaten nasıl bir kitleyi hedeflediğini gösteriyor. Ön yargı olabilir fakat izlediğimde çok şey kaybedeceğimi düşünüyorum :D akıl sağlığım gibi falan popüler kültürün ve animeye yeni başlayanların en listesinde daima bulunur. AMV lerde falan bazen görüyorum ve gördüğüm tek şey beyaz saçlı birinin sürekli bağırarak ağlaması :D
  2. Mhykol

turkanime.tv API

Benimde aklımda minimalist bir uygulama yapma fikri vardı. Hatta bunu açık kaynak olarak paylaşacaktım, fakat site yetkililerinin kendi projeleri olduğunu ve geliştirdiklerini duyunca çekildim. Nede olsa istemsizce ve izin olmadan veri çekmek emeğe yapılan bir saygısızlıktır. Eğer yapacaksan ve site yetkilileriyle anlaşırsan beraber bu projeye dahil olabilirsin. Eh onlara kalmış bir şey.. GetData isimli tarayıcı eklentisi işine yarar diye düşünüyorum. İyi çalışmalar EKLENTI LINK Rehber Video
  3. Mhykol

Player kasma sorunu

Geçici Verileri Sil Tarayıcınızı uzun süre açık bırakırsanız, özellikle çok sayıda farklı web sitesini ziyaret ederseniz çok fazla geçici veri biriktirebilir. Bazı tarayıcılarda bellek sızıntısı sorunları da olabilir; bu da, tarayıcıların olması gerekenden daha fazla bilgisayar belleği almaya başlamasıdır. Bununla mücadele etmek için tarayıcınızın önbelleğiniz ve çerezleriniz gibi geçici verilerini temizleyin ve açmanız gerekmeyen tüm sekmeleri kapatın. Gereksiz Programları Kapat Bilgisayarınızın RAM'i sınırlıysa, video izlemeye çalışırken çok fazla başka program çalıştırmak videonun performansını etkileyebilir. Bazı videolar, video oynatıcının altyapısını (Flash Player kullanmak gibi) kullanarak çalışır, arka planda çalışan ve ihtiyacınız olmayan programları kapatın, ardından videoyu tekrar izlemeyi deneyin. Eğer sorun devam ederse tarayıcını değiştirebilirsin Firefox gibi. Bunun haricinde büyük ihtimal sisteminin yetersizliğiyle alakalı olabilir. Sisteminin özellikleriyle birlikte özelden ulaşırsan daha detaylı yardımcı olabilirim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.