Jump to content

Fuchisa

Kayıtlı Üye
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Fuchisa's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Örnek Veriyorum, bu Manga inceleme bölümünde konuyu açıp tanıtım yaptıktan sonra spoiler şekilde işaretlendirdikten sonra oraya yorum yapabilme hakkı olmalı. Mesela bugün Nagatoro postu açtım, 1. Bölümü okuduktan sonra o gönderinin altına o bölümün incelemesinin yapılabilir olması.
 2. Konusu: Nagatoro Liseye yeni geçmiş bir öğrencidir ve Senpaisine zorbalık yapmayı çok sevmektedir. Senpai, Nagatoro'nun tüm kışkırtmalarına ve zorbalıklarına katlanır çünkü O'na aşıktır. Kategoriler: Komedi, Romantizm, Okul Yaşamı, Shounen Teması: Zorbalık, Baskın Kız/Kadın karakter, Sevdiğine zorbalık etmek, Sevdiğin tarafından zorbalığa uğramak. Bölüm ve Cilt Sayısı: 7 Cilt 61 Bölüm (Devam Ediyor.)
 3. Yani, anime kitlesi Türkiye'de aşırı gelişti. Baya tutardı bence, fiyatı da makul olduğunda.
 4. Fuchisa

  Bleach

  O da bir şeydir be.
 5. Tachiyomi manga konusunda her daim en iyisidir, çoğu site var "extensions" kısmı ile de çoğu siteyi ekliyebiliyorsun. İngilizce okurum diyorsan Tachiyomi'nin sitesinden apklarını yüklemelisin.
 6. MangaTR'ye ayrıyetten bayılıyorum, manga arşivi çok geniş ve en sevdiğim bir özellikleri ise okuma özelliğini webtoona alınca cookieleri silmediğin sürece hep öyle kalıyor, bazı siteler gibi bölüm başı değiştirmekle uğraşmıyorsun. Umarım başarılarınız devam eder severek takip ediyoruz efendim.
 7. Çevirileriniz için çok teşekkür ediyorum, umarım hevesiniz hiç bozulmadan devam edersiniz.
 8. Aslında, gayet güzel bir deneme imiş. Devamı getirilseydi günümüze kadar, tutma oranı baya yüksekti. Yıllar geçtikte kitle bayağı bir arttı, dergi 5 TL olsa okumak isteyen ve siteyi desteklemek isteyen kişiler alıp okuyabilir böylelikle reklamlardan arınabilir site.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.