Jump to content

Fuchisa

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

Fuchisa kullanıcısının paylaşımları

1. tutmadı, alttaki 105 izledi.
  2. Örnek Veriyorum, bu Manga inceleme bölümünde konuyu açıp tanıtım yaptıktan sonra spoiler şekilde işaretlendirdikten sonra oraya yorum yapabilme hakkı olmalı. Mesela bugün Nagatoro postu açtım, 1. Bölümü okuduktan sonra o gönderinin altına o bölümün incelemesinin yapılabilir olması.
  3. Konusu: Nagatoro Liseye yeni geçmiş bir öğrencidir ve Senpaisine zorbalık yapmayı çok sevmektedir. Senpai, Nagatoro'nun tüm kışkırtmalarına ve zorbalıklarına katlanır çünkü O'na aşıktır. Kategoriler: Komedi, Romantizm, Okul Yaşamı, Shounen Teması: Zorbalık, Baskın Kız/Kadın karakter, Sevdiğine zorbalık etmek, Sevdiğin tarafından zorbalığa uğramak. Bölüm ve Cilt Sayısı: 7 Cilt 61 Bölüm (Devam Ediyor.)
  4. Fuchisa

TÜRKAN!ME E-Dergi Download Bölümü

Yani, anime kitlesi Türkiye'de aşırı gelişti. Baya tutardı bence, fiyatı da makul olduğunda.
  5. Fuchisa

( 13 / 13 ) Gleipnir

Çeviri için teşekkürler.
  6. Fuchisa

MangaTR

Veriler neden silindi hocam?
  7. Fuchisa

Bleach

O da bir şeydir be.
  8. Fuchisa

MANGA UYGULAMASI

Tachiyomi manga konusunda her daim en iyisidir, çoğu site var "extensions" kısmı ile de çoğu siteyi ekliyebiliyorsun. İngilizce okurum diyorsan Tachiyomi'nin sitesinden apklarını yüklemelisin.
  9. Fuchisa

MangaTR

MangaTR'ye ayrıyetten bayılıyorum, manga arşivi çok geniş ve en sevdiğim bir özellikleri ise okuma özelliğini webtoona alınca cookieleri silmediğin sürece hep öyle kalıyor, bazı siteler gibi bölüm başı değiştirmekle uğraşmıyorsun. Umarım başarılarınız devam eder severek takip ediyoruz efendim.
  10. Fuchisa

Himitsu FanSub ^^

Çevirileriniz için çok teşekkür ediyorum, umarım hevesiniz hiç bozulmadan devam edersiniz.
  11. Fuchisa

( 13 / 13 ) Overlord

Ellerinize sağlık, hocam.
  12. Fuchisa

TÜRKAN!ME E-Dergi Download Bölümü

Aslında, gayet güzel bir deneme imiş. Devamı getirilseydi günümüze kadar, tutma oranı baya yüksekti. Yıllar geçtikte kitle bayağı bir arttı, dergi 5 TL olsa okumak isteyen ve siteyi desteklemek isteyen kişiler alıp okuyabilir böylelikle reklamlardan arınabilir site.
  13. https://www.youtube.com/watch?v=m7UDqJgeF-Q
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.