Jump to content

Fuchisa

Üyeler
  • İçerik sayısı

19
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Fuchisa got a reaction from Dj-Morphosis in MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com   
    Happiness'ı çevirmeniz çok iyi olmuş, Okuma listemde vardı başlayayım hemen. Çevirileriniz için teşekkürler!
  2. Beğen
    Fuchisa reacted to Amygirl in İncelemeleri Bölüm Üzerinden Yapabilme Hakkı   
    Zaten öyle konular açabilirsiniz. Mesela Black Clover Bölüm Tartışma başlığı gibi uygun foruma uygun konuyu açabilirsiniz.

Asıl mesele açtığınız konu hakkında ortak zevkleriniz olan aynı mangayı okuyan aynı animeyi izleyen kişilerin sizinle o konuyu konuşmak istemesi. Maalesef forumumuz sadece anime önerisi istenecek bir yermiş gibi davranılıyor.

Anime için bu bölümü:
    https://forum.turkanime.tv/forum/236-anime-serileri-bölüm-tartışma-alanı/

Manga için Manga Genel bölümünü kullanabilirsiniz.
  3. Harika
    Fuchisa reacted to ZwanZwan in Please Don't Bully Me, Nagatoro [Manga Tanıtım]   
    İnsan hic mi ses cikarmaz olum. Hic mi sinirlenmez. 
  4. Beğen
    Fuchisa got a reaction from yumulonely in Please Don't Bully Me, Nagatoro [Manga Tanıtım]   
    Konusu: Nagatoro Liseye yeni geçmiş bir öğrencidir ve Senpaisine zorbalık yapmayı çok sevmektedir. Senpai, Nagatoro'nun tüm kışkırtmalarına ve zorbalıklarına katlanır çünkü O'na aşıktır.
    Kategoriler: Komedi, Romantizm, Okul Yaşamı, Shounen
    Teması: Zorbalık, Baskın Kız/Kadın karakter, Sevdiğine zorbalık etmek, Sevdiğin tarafından zorbalığa uğramak.
    Bölüm ve Cilt Sayısı: 7 Cilt 61 Bölüm (Devam Ediyor.)
  5. Beğen
    Fuchisa got a reaction from Amygirl in Please Don't Bully Me, Nagatoro [Manga Tanıtım]   
    Konusu: Nagatoro Liseye yeni geçmiş bir öğrencidir ve Senpaisine zorbalık yapmayı çok sevmektedir. Senpai, Nagatoro'nun tüm kışkırtmalarına ve zorbalıklarına katlanır çünkü O'na aşıktır.
    Kategoriler: Komedi, Romantizm, Okul Yaşamı, Shounen
    Teması: Zorbalık, Baskın Kız/Kadın karakter, Sevdiğine zorbalık etmek, Sevdiğin tarafından zorbalığa uğramak.
    Bölüm ve Cilt Sayısı: 7 Cilt 61 Bölüm (Devam Ediyor.)
  6. Beğen
    Fuchisa got a reaction from Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Gleipnir   
    Çeviri için teşekkürler.
  7. Teşekkür
    Fuchisa got a reaction from Golge_Kaze in Himitsu FanSub ^^   
    Çevirileriniz için çok teşekkür ediyorum, umarım hevesiniz hiç bozulmadan devam edersiniz.
  8. Beğen
    Fuchisa got a reaction from MangaTR in MangaTR   
    MangaTR'ye ayrıyetten bayılıyorum, manga arşivi çok geniş ve en sevdiğim bir özellikleri ise okuma özelliğini webtoona alınca cookieleri silmediğin sürece hep öyle kalıyor, bazı siteler gibi bölüm başı değiştirmekle uğraşmıyorsun. Umarım  başarılarınız devam eder severek takip ediyoruz efendim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.