Jump to content

Icchi

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

Icchi kullanıcısının paylaşımları

1. Icchi

( 13 / 13 ) The God of High School

Arkadaşlar bunun mangasının 407 den sonra çevrilmiş halini bulan varsa link falan atabilir mi ben bulamadım
  2. Icchi

Romaji altyazı seçeneği

Türkanime nin player ı var. TAÇE bu işe el atabilir belki
  3. Konu başlığındaki "android uygulama" kısmını yanlış yazmışım doğrusu "android klasörünü" olacak.
  4. Arkadaşlar yakın zamanda yeni bir sd kart aldım ve telefonda yer açmak android klasörünü (içinde data ve obb dosyaları bulunan dosya) sdkarta taşıdım. Daha sonra mobile legends oyununa girdim ve yüklü olması gereken kaynakların en baştan yüklendiğini görünce cihaz hafızasını kontrol ettim ve android dosyasının içindeki herşeyi sd karta taşıdığım halde yeniden oluştuğunu gördüm. Bu android dosyasını kalkcı bir şekilde sd karta taşımanın veya oyundaki oyun içi indirmeyi sd kartta tutmanın bir yolunu bilen yazabilir mi?
  5. Bazen anime izlemek istediğim zaman fansub kısmında "varsayılan" görüyorum onun anlamı nedir,
  6. Cevaplarınız için müteşekkirim
  7. Bazen uzun süre anime izlemediğim aralıklar oluyor 1-2 hafta gibi ve o süre içerisinde tabii olarak baya bölüm geliyor siteye. Mevcut sezonda yüklenen animeleri 'yeni eklenen bölümler 2020' kısmından takip edebilsemde bazı animeler var ki (eskiden çıkmış ama çevirisi yeni yapılan) onları sadece ana sayfada görebiliyorum ve eğer ana sayfada kalmamasını sağlayacak kadar yeni bölüm eklenirse ana sayfadan düşüyor ve bulmakta zorlanıyorum (bazılarından haberim bile olmuyor) Şikayet olarak algılamayın tabii 1 kişinin sorunu için sitede değişiklik yapın demiyorum ama birisi bana neden ana sayfadaki sayfa sayısının sınırlı olduğunu anlatabilir mi?
  8. Icchi

YENİ GECE MODU

Aslında fena fikir değil he .d ayın yanına yıldız falanda koyulur miss
  9. Icchi

Koyu tema için site güncellemesi

Gece modu siteye geldiğine göre kim takar xd
  10. Icchi

Koyu tema için site güncellemesi

Telefonda opera kullanıyorum ben gece modu var uygulamanın kendisinde ve bence çok güzel
  11. Icchi

Fullmetal Alchemist Neden Beğeniliyor?

Ne kadar överseniz övün dediklerinizi karşılayan birçok anime var bence abartılıyor fma
  12. Icchi

Tokyo Ghoul Neden Sevilmez

Zaten 3. Sezonda bi konu kopukluğu var ki anam anam o ne dedirtti
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.