Jump to content

baran07

Üyeler
  • İçerik sayısı

7
  • Son ziyareti

baran07 kullanıcısının paylaşımları

1. baran07

Tokyo Ghoul Neden Sevilmez

umarım ironidir
  2. baran07

Şanlıurfada Anime İzleyenler

kanka ben doğma büyüme antalyalıyım ama ailem 7 kuşak diyarbakırlı bazı yazlar uğrarım diyarbakıra diyarbakıra yolun düşerse söyle
  3. baran07

kanka bu hesap eski facebook profil fotoğrafım değiştirmeye üşendiğimden dolayı hala aynı profil fotoğrafını kullanıyorum
  4. baran07

çok haklı bir yakınma :D
  5. Evet ilk katılacağım konu olarak izlediğim en berbat serilerden birini seçtim yaklaşık 11 yaşındayken ve anime cahiliyken(yeni başlamışken) izlediğim ve bayıldığım bir seriydi tokyo ghoul ama malesef 40+ anime izleyip tekrar bir bakıyım derken gerçek yüzünü gördüğüm seri bu kadar ergen bir karakter gelişimi olabilirmi be bunu izleme git aşk dizisi izle herneyse herhalde mangaka senaryonun ne kadar kötü olduğunu fark etmiş ve animeyi doldursun diye ana karakterimiz kanekiyi sürekli ağlatmış ne zaman bir aksiyon sekansı girecek olsa hüğğğ diye ağlamaya başlıyor bizim eleman 1.sezon bir şekilde katlanılabilir bir şekilde geçti diyelim 2.sezon acı veriyor insana bir zamanlar bu animeyi sevdiğim,arkadaşlarıma önerdiğim falan aklıma gelir utanırım bu kadar kötü ilerledikten sonra 3.sezona bakma gereği duymadım bile kitlesinden bahsetmek istemiyorum bile bazen fenalık geliyor hatırlarken neyse benlik bu kadar kendimi tanıtma gereği duymadım tokyo ghoul sevmediğimj bilseniz yeter diye düşünüyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.