Jump to content

crea

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

crea kullanıcısının son zaferi 16 Mart 2020

crea en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

crea hakkında

• Doğum günü 21 Haziran

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

crea üyemizin başarıları

1. crea

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime olduğunu bilerek bilinçli izlediğim Death Note, yoksa elbet tv de çıkan çok vardır ama ilkini hatırlayamam böyle düşününce xd..
  2. crea

( 02 / 12 ) Non Non Biyori [BD]

teşekkürler
  3. crea

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Kimi ni Todoke
  4. crea

En Beğendiğiniz Cosplay!!

5. crea

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Yuri on ice aklıma ilk gelen bu
  6. Bts - epiphany bunla uyuyorum :d Keşke içinden gelipte o 1 şarkı söylemiş olsaydı da dinliyor olabilseydim ama yoq
  7. crea

Kim Demiş Ben Çizemem Diye

Bende bunu 2017 de çizmiştim .d biri için. Saçları bir kördüğüm sjdlfhskdfh
  8. Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olup erkek göstermek gibi :lol:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. crea

crea

her şeyin illa anlaşılması beklenmez bazen bazı şeyler sadece söylenir veya sadece yazılır öylece  

ok

9. crea

İtiraf Köşesi

çoğu şeyden tiksiniyorum buna insanlar da dahil
  10. https://apod.nasa.gov/apod/archivepix.html İlgilenen olur ise diye bunu buraya koyayım (ben ilgileniyorum.s). Linke tıklayınca ne olduğu belli oluyor açıklamama gerek yok bence. :d Çok güzel fotoğraflar oluyor.
  11. Koyu temada böyle görünüyor birkaç dakika acaba linke mi tıklayacağım yoksa bu koca boşlukta yazı mı var diye düşündüm xd imleçle seçince görebildim evet. Her ne ise konuyu çok yanlış anlayıp gelmişim gene de sağ ol :d başlığın içeriğe daha uygun şekilde değişmesi gerektiğini düşünüyorum.
  12. crea

Forum Hakkında Öneri ve Hata Bildirme

Koyu temada "spoiler" seçeneği ve şu kullanılan emoji butonu da eksik bazen spoiler kullanmak zorunda kalabiliyorum ve beyaz temaya geçmem gerekiyor tüm yazımı kopyalayıp. Koyu temaya spoiler butonu lazım. Ek: Yukarıda da denmiş zaten şimdi gördüm.d
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.