Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

crea

Banlı Üye
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by crea

 1. Anime olduğunu bilerek bilinçli izlediğim Death Note, yoksa elbet tv de çıkan çok vardır ama ilkini hatırlayamam böyle düşününce xd..
 2. Yuri on ice aklıma ilk gelen bu
 3. Bts - epiphany bunla uyuyorum :d Keşke içinden gelipte o 1 şarkı söylemiş olsaydı da dinliyor olabilseydim ama yoq
 4. Bende bunu 2017 de çizmiştim .d biri için. Saçları bir kördüğüm sjdlfhskdfh
 5. Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olup erkek göstermek gibi :lol:

  1. Show previous comments  10 more
  2. sShoguNn

   sShoguNn

   anime forumundayız ve sen bu postu yazarken başka anime forumundan bahsediyorduysan ve anlamamızı bekliyosan ne diyim :innocent-onion-head-emoticon:

  3. crea
  4. crea

   crea

   her şeyin illa anlaşılması beklenmez bazen bazı şeyler sadece söylenir veya sadece yazılır öylece  

    

   ok

 6. çoğu şeyden tiksiniyorum buna insanlar da dahil
 7. https://apod.nasa.gov/apod/archivepix.html İlgilenen olur ise diye bunu buraya koyayım (ben ilgileniyorum.s). Linke tıklayınca ne olduğu belli oluyor açıklamama gerek yok bence. :d Çok güzel fotoğraflar oluyor.
 8. Koyu temada böyle görünüyor birkaç dakika acaba linke mi tıklayacağım yoksa bu koca boşlukta yazı mı var diye düşündüm xd imleçle seçince görebildim evet. Her ne ise konuyu çok yanlış anlayıp gelmişim gene de sağ ol :d başlığın içeriğe daha uygun şekilde değişmesi gerektiğini düşünüyorum.
 9. Koyu temada "spoiler" seçeneği ve şu kullanılan emoji butonu da eksik bazen spoiler kullanmak zorunda kalabiliyorum ve beyaz temaya geçmem gerekiyor tüm yazımı kopyalayıp. Koyu temaya spoiler butonu lazım. Ek: Yukarıda da denmiş zaten şimdi gördüm.d
 10. Anime inceleme yazıyor ama anime incelemeden çok birkaç karakter tanıtımı (o da tam tanıtım değil) kim neci belli değil yani ben izlememiş olsam ve sizden izlesem çoğu bahsettiğinizi anlamazdım.. bahsettiğinizi anlasam da animeden bir şey anlamazdım açıkçası anime incelemesi olarak göremedim pek çünkü animeden ve en basitinden konusundan, olay örgüsünden bile bahsetmemişsiniz. Sohbet iyi hoş sesler biraz kısık belki dış çekim olduğundandır bilemem o tür şeyleri anlamam :d dikkatimi çok fazla "yani" kelimesi kullanmanız çekti xd bence azaltmalısınız. Başarılar dilerim bende :P ama yaparken animeyi bilmeyen birine anlatır gibi anlattığınızı düşünmenizde fayda var çünkü o zaman daha çok incelemeye benzeyecektir diye dşnyrm.
 11. Hepsi de ayrı güzel..
 12. Yenisini atınca beni etiketle bari unuturum ya da özelden filan ulaşırsın, yeni konu açarsın büyük ihtimal.
 13. Evet yazılması lazım bence de ama yazım ve anlatım hataları hariç geri kalan tasarı hoşuma gitti, çok oynamaz umarım hikaye. Zamanı ne zaman gelecek ? "Zamanı" gelmesini ne belirliyor ? Kaç ay sürer tahminen ? :)
 14. Devamı nerede ? Devamını merak ediyorum lütfen buraya girdiğinde devamını paylaşır mısın ? Diğer hikayene baktım ama bunun devamı değil ilk hikayenin devamı. Bu arada eksik yanlış şeyler var ama önemi yok sonuna kadar okudum sonuçta. xd
×
×
 • Create New...