Jump to content

crea

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Harika
    crea got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olu   
    Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olup erkek göstermek gibi :lol:
  2. Beğen
    crea reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi uzun süredir ortalıkta Görünmüyorum sebebi ise aş   
    Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi uzun süredir ortalıkta Görünmüyorum sebebi ise aşikar...
    Üniversite hayali ile Hem anime izlemeyi azalttım hemde derslerime odaklanmaya başladım inanır'mısınız Facebook bile kullanmıyorum kaç aydır. bu gece fark ettim ki uzun süredir giriş yapmadım foruma Siz değerli forum arkadaşlarıyla Sohbet etmeyi ve farklı konularda tartışmayı ne kadar çok özlesem de Bu sene gerçekleşecek YKS sınavı ( üniversite Sınavı ) Benim için çok önemli.... artık sınavdan sonrada girer miyim pek emin değilim ama Ne olursa olsun sizleri çok özleyeceğim aşikar. Kendinize iyi bakın Yeniden görüşmek dileği ile Hoşça kalın...

3. Karmaşık
    crea reacted to Beytize for bir durum güncellemesi, ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeld   
    ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeldi burada yaşanan her konuşma her tanıdığım kişi 
  4. Beğen
    crea reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Yarın gece yeni albüm çıkıyor yahu ama ben niye heyecanlıyım asdsadadsa   
    Yarın gece yeni albüm çıkıyor yahu ama ben niye heyecanlıyım asdsadadsa 

5. Beğen
    crea reacted to Olrich for bir durum güncellemesi, Alıntı Hiç bir şey eskisi gibi kalmıyor ve hiç bir şey eski halini almıyor.   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.