Jump to content

crea

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    crea got a reaction from sShoguNn in Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olu   
    her şeyin illa anlaşılması beklenmez bazen bazı şeyler sadece söylenir veya sadece yazılır öylece  

ok
  2. Harika
    crea got a reaction from sShoguNn in Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olu   
    Burada öyle birini görünce size ulaşırım Mileydi
  3. Beğen
    crea reacted to Mileydi in Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olu   
    Kim ki o?? Bizim forumdan mı? Söyle hemen asalım  Hakkında yanlış bilgi vermek  ban sebebi 
  4. Üzgün
    crea got a reaction from sShoguNn in ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeld   
    yettiği kadar :d sana bu kadarı yeter XD
  5. Üzgün
  6. Harika
    crea got a reaction from sShoguNn in ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeld   
    etiketleyemiyorum ama sana yazdığımı anlarsın .d şogun bey siliş amacımın gizli yeni bir nikle buraya gelmek olduğunu kimse söylemedi 
    kendimi belli etmekle silmemin alakası yok 
  7. Harika
  8. Harika
  9. Beğen
    crea reacted to Gallardo in Bayağıdır bloga yeni gönderi atmak istiyordum ama çevirmek istediğim bir anime OST'si   
    Sen iyi bir insansın Ancaks. Hem anime-müzik çeviriyorsun hem beni arama zahmetinden kurtarıyorsun.
    Araburu Kisetsu ile aynı stüdyodan çıkan anime (sadece anime kısmı) diye aklımda yer etmişti bu! Tam adamına denk gelen bir öneri oldu. Ekledim listeye :D
    Dün parçayı dinledikten sonra çevrilmesi istenenler başlığın yazmaya niyetlenmiştim ama biri benden önce davranıp yazmış :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.