Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

DweSensei

Kayıtlı Üye
  • Content Count

9
  • Last visited

About DweSensei

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/16/1996

İletişim Yöntemi

• AIM
    Youtube'da animeler ile ilgili kanalım var.
  • Website URL
    https://www.youtube.com/channel/UCr3sHKaP9nYQT4vs0Rc91_A

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

107 profile views
  1. Herkese tekrar merhaba Yeni AMV sizlerle iyi seyirler. Basit eğlenceli bir Amv yaptık :) Kanala Abone olursanız sevinirim. İletişim için Discord > DweSensei#0210 Yeni AMV... Diğer Videolar.
  2. Herkese merhaba. Yeni AMV yayında Kanala şöyle bir göz atmadan geçmeyin :) Yorumlarınızı bekliyorum. Ulaşmak için Discord = DweSensei#0210 İyi ve keyifli seyirler dilerim. Abone olursanız sevinirim. Diğer videolar =
  3. Herkese merhabalar Sizlere sahip olduğum 2 kanalı tanımak istiyorum. Videoları beğenip, yorum yazıp, Abone olursanız sevinirim. Böyle güzel bir anime platformunda sizlere güzel Anime içerikleriyle 2 kanal tanıtmak istedim. Bana ulaşmak isteyenler için Discord hesabım = kdrOz#0210 Öyleyse kanallara geçelim. İlk kanalım DweSensei, = https://www.youtube.com/channel/UCr3sHKaP9nYQT4vs0Rc91_A/videos Ben bu kanala Big Anime Video Platform diyorum. ( kanalın eski adı Dwerlymr idi ) Bu kanalda Birçok şey var Kendi yaptığım Anime Edit videoları İzlediğim Animelerin komik sahnelerinden kesitler koyduğum FunnyMoments videoları ( Bu videolara Türkçe ve İngilizce altyazı ekliyorum ) Youtube'da Nicovideo temelli paylaşılan Anime Müzik videolarını buldukça kanala ekliyorum. ( Farklı farklı kanallarda izleme derdine son .d bende güzel bir hizmet :) İzlediğim Animelerin komik sahnelerini paylaştığım FunnyScene videoları Coub gezerken beğendiğim kısa videoları paylaştığım Gifs and Sound videoları. Yaptığım AMV'ler. Vb. Video sizleri bekliyor. İkinci kanalım ise k-Oz = https://www.youtube.com/channel/UCbsSImoB90gIGJ-akpOVq1w Bu kanal Anime inceleme videoları Anime öneri videoları Ürün tanıtımı Ve daha birçok şeyi barındıracak bir kanal olacak. Bu kanal için çok güzel planlarım var. Bu arada kanalın PP'sini ben çizdim :) Kanallardan bazı örnek videolar. İyi Seyirler. Daha fazlası için mutlaka kanala göz atın :) Son Yüklediğim Kendi Yapımım Edit Videosu - Anime FunnyMoments Videoları - Anime FunnyScene Videoları - Kendi Anime Edit Videolarım - Anime Muzik Videoları - DweSensei ve 8Bit By CiciKedi Yaptığım AMV - Ve dahası kanalda gelin bir göz atın :) k-Oz kanalına gelecek olursak Kanalları takip etmeyi unutmayın ve videoları paylaşmayı unutmayın :) Önerilerinize açığım.
  4. Yeni kanalım. İlk video. İyi seyirler. Daha önce funnymoments-edit kanalımı forumda sizinle paylaşmıştım. Bu kanalda 46 video oldu Yeni kanalda anime incelemeleri, anime önerileri vb. içerik olacak. Videoları beğenip, kanala abone olup destek verirseniz çok sevinirim. Destek için şimdiden teşekkürler. Önerileriniz için Discord = kdrOz #0210 Yeni kanal = Diğer kanalım = DweSensei = https://www.youtube.com/channel/UCr3sHKaP9nYQT4vs0Rc91_A + Arigato :)
  5. Teşekkür ederim. Biliyorum ecchi içerikler daha çok izlenmekte ama şuan sadece izlediğim animeleri yapmaktayım. Başlık konusuna gelince haklısın lakin Türkiye'de bu tarz içerikleri izleyen oldukça az o yüzden bu şekilde yapmayı uygun gördüm. Ama Youtube'un dil dil başlık koyma özelliğini kullanmayı uzun süredir düşünüyorum bu şekilde Youtube İngilizce kullananlar başlığı İngilizce Türkçe kullananlar Türkçe yine Japonca kullananlar Japonca görecek. Kanalın Discord sunucusu bulunmakta gelmek istersen buyur. kdrOz#0210
  6. Selam Kanalımda, izlediğim animelerin komik sahnelerini kesip funnymoments videoları yapmaktayım.Kendim yaptığım anime editler ve AMV'ler var. Ayrıca Nicovideo'da ve Youtube'da gördüğüm editleri'de kanalda paylaşıyorum. Son video henüz 10 dk önce yükledim. Videoları beğenip, kanala abone olup destek verirseniz çok sevinirim. Son video = Şimdiden teşekkürler. Diğer videolara göz atın lütfen.
  • Create New...