Jump to content

UzumakiRuto

Kayıtlı Üye
  • Content Count

17
  • Last visited

Never
  1. Naruto bittiğinizde ilk vereceğiniz tepki ? Mesela ben ağlarım
  2. Kyubinin çakrası 10 kuruklu(adını unuttum) nun gücüne yakın olduğundan dolyı 6 yolun saninin i olabilir
  3. Ama manga yı takip edenler bilir çünkü rokudai sennin bujiileri çocukları gibi seviyordu.Yani rakudai senin olursa acaip sinirlenirim
  4. Ben kunai hayranıyım ama güzel olmuş +rep
  5. "Bugün antreamana erken gidiyim" Bu dünyanın sonu olurdu herhalde
  6. Arkadaşlar evinde Tür-Sat ve D-Smart olanlar bilir animez adlı kanal var.Türkiyede naruto tek orda yayınlanıyor ama Naruto(shıppuden deil) Chunin Sınavlar 2.Etapa kadar sürüyor ve tekrar ilk bölüme geliyor.Bunun nedeni 2.etap başlamadan önce 2 bölüm aynı anda yayınlanmasıdır.Onun yerine Patite Feo yu bir gün koymasalar daha iyi olur ,kimse izlemiyordur hem.Bilen arkadaşlarım lütfen uluştırablirseniz animeze mesaj yollasın :-[ :-[
  7. Evt yüzmebilmiyırdur ayrıca çakrayla çıksa bile çakrası yoktur çünkü okadar süreyle bedende çakra kalmamıştır
  8. bir şey farkettim kimse sasukeyi oylamamış :D
  9. Bakın söle olabilir nagato jirayanın ruhunu geri yolladığında jiraya bu sefer denizde boğulmuştur.Ne bilionuz jiraya nın yüzme bildiğini.
  10. ama şöle bir şey var pein öldürdüğü ruhları jutsuyla geri yolladı o da onun içinde olabilir
  11. Ama türkiyede manga bilinci az olduğu için fiyat farkları var yazın avatarın bir mangasını aldım 9 tl ama nette araştırdım amerikada 3 dolar :S Türkiyede manga bilinci gelişsin fiyatlar nasıl iniyor
  12. “Bugün eğitim alanına erken gitsem iyi olacak!” Kakashi Bu dünyanın sonu olur herhalde :P
  13. İnş Sasuke 574 te Narutoyla birlikte Tobiyle savaşırsa müthiş savaş olur
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.