Jump to content

yumulonely

Üyeler
  • İçerik sayısı

519
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

yumulonely kullanıcısının son zaferi 4 Haziran 2020

yumulonely en beğenilen içeriğe sahiptir

yumulonely hakkında

• Doğum günü 10/22/2004

Profil Bilgileri

: Muhabbet mekanında yoksa boşuna aramayın:D

Son profil ziyaretçileri

2379 profil görütülenme

yumulonely üyemizin başarıları

1. Kubikiri Cycle mı ki acaba? Animenin sadece 1. bölümünün yarısını izledim ama bölümler 3 yıl önceden ve başta da bir grup insan bir adada idi. Belki aradığın budur. Ama animenin içeriğini hiç bilmiyorum ^^''
  2. En azından ben sana bakarken aktif değildin sanırım T^T Bazen de durumun rahatsız etmeyin şeyiydi ya. Gerçi öyle olmasının aslında pek bir anlamı yoktu mesaj atabilirdim. O sıra ne düşünüyordum hiç bilmiyorum fjkşsdfhdsjgfsdjf Çok sağoll öyle olduğunu bilsem hemen bakardım gerçekten
  3. Sorma abi saçma sapan şeyler sjsjjs Sınavlara çalışmaya başladım. Sınavlar iptal oldu. Sonra bu döngü böyle devam etti ve 1. sınavları sonunda olduk. Tam rahatlayacaktım ki 10 gün sonra 2. sınavlar var dediler ve onlara çalıştım. Ve şimdi 2. sınavlar 3 mayısa ertelendi. Ben de 'nalet olsun' dedim ve geldim internete sjsjjssj Artık 3 mayısa kadar yavaş yavaş çalışırım WAAAAAAA Nasılll Ben de sen mesaj atmıyorsun diye sana mesaj atmıyordum. Discord'da pek aktif değilsin ya. O arkadaş olayını tamamen unutmuşum T^T Biraz olaylar yaşadım ve sadece arkadaşlarım bana yazsın diye bir karar aldım Ama sen arkadaş eklisin zannediyordum şimdi istek gönderiyorum Onun dışında görüşmeyeli nasılsınız?
  4. Bazı sorularda çok kararsız kaldım 10'dan fazla karakter sevsem bile uzun süre kimi elesem diye düşündüm fhjfdghfs Güzel bir anket olmuş. Düşündüğünüz için teşekkürler
  5. Koray'a yazdım ya. Koray zaten mesajı görene kadar akşam oldu. Görünce söylemiş discorda ama geç gördü fjdsfjsdhfds Teşekkürler abi Ben de üzülüyorum ama hiçbir şey dememişse konuşmak istemiyordur falan diye hiç harekete geçmem. Kötü bir şey mi bilemiyorum ama İyiyimm. Biyoloji notları çıkartıyorum. Sen nasılsın
  6. Bir an bile bırakmıyor evet sjsjsjs Hoş buldumm :D
  7. Ama benim amacım gitmek değildi sayılmaz fjkdshfdsjkşfs Bir anlık için discord'dan çıktım. Hemen sonrasında da zaten mesaj attım birine davet atması için. Ama o kısa süre içinde pega myanimelist'den, pinterest'ten discord'dan her yerden yazmış. Neye uğradığımı şaşırdım fjdskfhsdjfs
  8. Selamlarr Sağoll Sana da çok kolay gelsin. Başarılar
  9. Senin nasıl gidiyor. İyi geçti mi sınavların
  10. Dershanemiz hem online hem yüz yüze yapmaya başladı. Bir okulun bir de dershanenin dersine oradan oraya koşturuyorum Onun dışında şu hafta o kadar fazla bakmıyorum derslere. Bu hafta çevirilere odaklandım. Hepsini güncele çekip tatilde hep ders çalışacağım. Bölüm geldikçe de çevirilere bakacağım
  11. Bende şu an ingilizce dersine giriyorum. Pek bir değişiklik yok
  12. Hoş buldum abi nasılsınız
  13. Evet evet. Reklamda da dediği gibi ''İnsanlık için küçük, Yumoş için büyük bir adım''
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.