Jump to content

yumulonely

Kayıtlı Üye
  • Content Count

516
  • Last visited

• Days Won

2

yumulonely last won the day on June 4 2020

yumulonely had the most liked content!

About yumulonely

• Rank
    Yumu the Translator
  • Birthday 10/22/2004

Profil Bilgileri

: Muhabbet mekanında yoksa boşuna aramayın:D

Recent Profile Visitors

1,245 profile views
  1. Bazı sorularda çok kararsız kaldım 10'dan fazla karakter sevsem bile uzun süre kimi elesem diye düşündüm fhjfdghfs Güzel bir anket olmuş. Düşündüğünüz için teşekkürler
  2. Koray'a yazdım ya. Koray zaten mesajı görene kadar akşam oldu. Görünce söylemiş discorda ama geç gördü fjdsfjsdhfds Teşekkürler abi Ben de üzülüyorum ama hiçbir şey dememişse konuşmak istemiyordur falan diye hiç harekete geçmem. Kötü bir şey mi bilemiyorum ama İyiyimm. Biyoloji notları çıkartıyorum. Sen nasılsın
  3. Bir an bile bırakmıyor evet sjsjsjs Hoş buldumm :D
  4. Ama benim amacım gitmek değildi sayılmaz fjkdshfdsjkşfs Bir anlık için discord'dan çıktım. Hemen sonrasında da zaten mesaj attım birine davet atması için. Ama o kısa süre içinde pega myanimelist'den, pinterest'ten discord'dan her yerden yazmış. Neye uğradığımı şaşırdım fjdskfhsdjfs
  5. Selamlarr Sağoll Sana da çok kolay gelsin. Başarılar
  6. Senin nasıl gidiyor. İyi geçti mi sınavların
  7. Dershanemiz hem online hem yüz yüze yapmaya başladı. Bir okulun bir de dershanenin dersine oradan oraya koşturuyorum Onun dışında şu hafta o kadar fazla bakmıyorum derslere. Bu hafta çevirilere odaklandım. Hepsini güncele çekip tatilde hep ders çalışacağım. Bölüm geldikçe de çevirilere bakacağım
  8. Bende şu an ingilizce dersine giriyorum. Pek bir değişiklik yok
  9. Evet evet. Reklamda da dediği gibi ''İnsanlık için küçük, Yumoş için büyük bir adım''
  10. Allahım sonunda biri bildi Uzun zamandır biri cevap verecek diye bekliyorum Mely'e verilen cevap doğru mu bilmiyorum. Bir şey yazmayacağım sjhs
  11. fdfhdfgdhfgsdfgd Half sınırı mı varmış
  12. Ne yazdığınızı okuyacağım yaa hdjfdjfdgsj Konuşmalar dönmüüş orada O yüzden mangatr'ye katıldım. Mottomuz ''Yarım kalmış mangalar öncelikte olmak üzere nice mangalar''
  13. Ben de o yüzden merak etmiştim sndgshdfs O savaşa ben de bir bakayım
  14. O yüzden edit işine daha bakamam sjhdhsgd Bu sınav işleri bir bitsin de öğrenmeyi düşünüyorum. Editör bulmak gitgide zorlaşıyor malum
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.