Jump to content
  • Create New...

yumulonely

Kayıtlı Üye
  • Content Count

514
  • Last visited

• Days Won

2

yumulonely last won the day on June 4

yumulonely had the most liked content!

About yumulonely

• Rank
    Yumu the Translator
  • Birthday 10/22/2004

Profil Bilgileri

: Muhabbet mekanında yoksa boşuna aramayın:D

Recent Profile Visitors

1,008 profile views
  1. Hiç öyle düşünmemiştim Neyse bu konuşmayı daha sonra yapalımŞimdilik iyi geceler Sana da iyi geceler gorjek
  2. Önce kesin bilgisayar mühendisliğine gideyim de. Ondan sonra hangi mesleği seçersem seçeyim ünie aynı dersleri göreceğim. Sorun olmaz sanırım sjsjjs Bu arada herkese iyi akşamlar. Bugün enerjim erken bitti
  3. Aaa babam da demişti oyun sektörü var falan diye. Şimdilik yazılım diye bırakayım gerisini sonra araştırırım sjsjsjs
  4. Ne yalan söyleyeyim bundan sonrasını detaylı düşünmedim Annem bir keresinde güvenlik alanına bakabilirsin demişti. Bundan başka diğer alanlarla ilgili pek bir araştırma yapmadığımdan emin değilim tam olarak neye yönelmeliyim
  5. Bilgisayar mühendisliği okuyup yazılıma odaklanmak istiyorum bu arada
  6. Görüşürüz kolay gelsin Fark edebilirsem her şey çözülecek T^T Bilgisayar mühendisliğinde algoritma-logaritma her şeymiş sanırım. Benim de onlara ağırlık vermem gerek sjsjsj
  7. Olsa çok güzel olur sjsjshjshjs Teşekkürler. Umarım fazla vakit kaybetmeden düzeltirim geometriyi. Sana da başarılar kolay gelsin tekrardan. Pegasus türev integral deyince aklıma geldi T^T Adına bakıp yargılamak istemezdim ama zor duruyor sjsjsjs Bir şekilde halledeceğim artık
  8. Şimdilik dikleri, özel üçgenleri, öklidi vs soruda görebilmek tek amacım sjsjsjjs 12'ye başlamadan önce bitirebilirim umarım T^T Geniç açılarda sinüs,kosinüs vs soruyor sin(510) nedir gibi veya biraz daha ayrıntılı şeyler sjhsjsj
  9. Tamamen bırakmadığın sürece sorun değil sjsjsj Gerçi tamamen bıraksan da sorun olmaz ama bırakmasan da iyi olur Kendi yazdığım cümleden benim kafam karıştı
  10. Discorda pegasus bana anlık soru soruyor. Onlarla çalışıyorum sjsjsjsj Normalde dershane- okul tek başıma çalışıyordum da bu sıralar çeviri yaptığım sitede sınava gireceklere yönelik discord grubu açtılar. Oranın tyt kısmına sorularımı gönderiyorum. Onlar da tyt için ellerindeki kaynakları/notları gönderiyor. Çok faydalı oldu. Daha güzel çalışabiliyorum ve şevkim arttıAma onun dışında geometri çok zor Senin nasıl gidiyor? İyi misin nasılsın
  11. İzlemeyi çok istiyorum ama konusuna bakınca iki karakterden birisi ölecek gibi hissediyorum. O yüzden korkumdan izlemiyorum sjshhjsghsgsh
  12. Dutlar kârlı olmasa bile arkadaşlığın gücü yanımızda olduğu sürece hiçbir şey bizi dutlardan alıkoyamaz diyorum jjhdjfhdsjhfdsjfh
  13. Dut daha lezzetli Boşver kârını sjjshjgjhs Arkadaşlığın gücü ne güne duruyor
  14. İKV daha yeni duydum bir bakayım ayrıntılı şekilde. Ama anlatımı güzel olduğu sürece okumakta zorluk çekeceğimi zannetmem. Anlatımın da güzel olacağını tahmin ediyorum Şimdilik söyleme o sözü sjsjsj Eğer 3. kısmı bekleyemezsem (ki muhtemelen öyle olacak^^'')Seni her yerden etiketlerim söyle diye

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.