Jump to content

yumulonely

Üyeler
  • İçerik sayısı

519
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne yumulonely kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir an internetim yavaş zannettim de bekliyorum pp'n yüklenece diye sjsjhddjf

2. @nagito_komaeda @heymely @DieNase @pseudohomophylus@Barbarosa @Zorojuro  ve unuttuğum kişiler T^T

Önceki durum silindiğinden hangi animeyi izleyeceğimizi göremeyenler olmuş. Bu sebeple etkinliği salı günü saat 23:00'a erteliyoruz. Herkesin bilgisine

1. heymely

heymely

Oh be izlenmemiş bölümlerim vardı :admire2-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

hangi anime izlenecek ki?

3. yumulonely

yumulonely

Ghost in the Shell:Stand Alone Complex izlenecek. Bir önceki duruma linkini attım @pegasusejder :victory-onion-head-emoticon:

3. Forumda çıkan bazı sorunlar sebebiyle durum silinmiş. Tekrar yazıyorum. Bu arada forumu düzeltmek için uğraşan herkese buradan teşekkürler,

Yapılan kura sonucu 18 Temmuz Cumartesi akşamına kadar izlenecek anime= Ghost in the Shell:Stand Alone Complex

https://www.turkanime.net/anime/koukaku-kidoutai-stand-alone-complex

Eğer etkinliğe katılıp bunu görmeyen varsa söylesin. bir iki gün daha zaman verebiliriz

4. Şu ana kadar 2 defa düzenlenen etkinliğimize devam ediyoruz. Etkinlikten haberi olmayanlar @DieNase'ın önceden göndermiş olduğu duruma bakablir. Ben yine de kısaca açıklayayım.

Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yoluyla bu yazılan animelerden birini seçiyoruz ve bir hafta boyunca o animeyi izliyoruz. Haftanın sonunda ise izlediğimiz anime ile ilgili bir inceleme konusu açılıyor. Bizde animenin incelemesini yapıyoruz. 

Unutmayın, söylediğiniz animenin birden fazla sezonu varsa sadece bir sezon izlenecek. Daha sonra isteyen diğer sezonları izleyebilir. Ayrıca söylediğiniz anime 50-100 bölümlü uzun bir şey olmamalı. En fazla 30-31 bölüm içermesi gerek.

Soracak sorunuz olursa muhabbet mekanına sorabilirsiniz. 

İlk olarak ben yazayım

Ne zamandır izlemek isteyip ertelediğim bir anime: Trigun

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Eski belki ama şans verilebilir animelerden biri :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

Ghost in the shell: stand alone complex

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Anime önerim yok ama katılırım ben:onion_yep_by_7anime7drawer7:

4. heymely

heymely

Arslan Senki 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.