Jump to content

yumulonely

Üyeler
  • İçerik sayısı

519
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

yumulonely kullanıcısının son zaferi 4 Haziran 2020

yumulonely en beğenilen içeriğe sahiptir

yumulonely hakkında

• Doğum günü 10/22/2004

Profil Bilgileri

: Muhabbet mekanında yoksa boşuna aramayın:D

Son profil ziyaretçileri

2372 profil görütülenme

yumulonely üyemizin başarıları

Hakkında

Burayı yeniden düzenleme vaktim gelmiş:evil-smile-onion-head-emoticon:

Öncelikle bunu okumaya vakit ayırdığınız için çok teşekkürler:thank_you__onion_by_elcerbero:

Kısaca kendimi anlatacak olursam 15 (16'ya girdim:thank_you__onion_by_elcerbero:) yaşındayım ve 11. sınıfa gidiyorum. Animelerle tanışmam, annemi Gakuen Alice izlerken bulmam sonucu oldu. Annem izlerken ben de öğle aralarında okuldan gelince ara ara bölümlere bakardım. Sonra 1-2 kez kendi başıma bitirdim. Gakuen Alice'in anime olduğunu öğrenip başka animeler bulunca da olaylar gelişti ve işte buradayım:bye2-onion-head-emoticon:

Hobilerimden bahsedersek anime ve mangalar bir yana dil öğrenmeyi çok severim. Şu anda da mangatr'de çevirmenlik yapıyorum. Yaklaşık 1 yıl olmuş vay be. Zaman hızla akıyor:bike-onion-head-emoticon:
Kendi bilgisayarımı aldığım gün edit işine ve anime çevirmenliğine başlamayı dört gözle bekliyorum:blush-crazy-rabbit-emoticon:

İleride bilgisayar mühendisliği okuyup yazılıma odaklanmak istiyorum. Eğer tavsiyleriniz olursa muhabbet mekanından bana ulaşabilirsiniz :ahaaah-onion-head-emoticon:

Onun dışında bilmeniz gerekenler fazla inatçı olduğumdur Eğer bana mantıklı bir argüman sunmazsanız asla kendi fikirlerimden dönmem.  Bir tartışmayı fazla ciddiye aldığımı düşünüyorsanız lütfen tavrımı yanlış anlamayın. Sadece ikna olmak benim için zor^^''

Şimdilik bu kadar. Umarım beni biraz da olsa tanıyabilmenize yardımcı olmuştur burası. 

Sağlıcakla kalın~:floating-crazy-rabbit-emoticon:

:bye1-onion-head-emoticon:

1979193296_normal1.jpg.f1d7fcf47133bba9c95c155bbfba9e3b.jpgYoksa hâla siteye kayıt olmadınız mı? :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.