Jump to content

yumulonely

Kayıtlı Üye
    519
  • Last visited

• Days Won

2

Reputation Activity

1. Beğen
    yumulonely reacted to Pseudohomophylus in Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine d   
    Teşekkürler Mely
    Umarım bu da bol katılımlı ve eğlenceli bir etkinlik olur.
  2. Beğen
    yumulonely got a reaction from heymely in Merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 4.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine d   
    Detroit metal city. Listemde duruyor ama hiç bakmamışım sjsj
  3. Beğen
    yumulonely reacted to heymely in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    @yumulonely
    @KRHerusaizu
    @Chibi-chan
    @Sejiuku
    @ShadyRogue
    @pseudohomophylus
    @pegasusejder
    @Perfectum
    @MrTeddy
    @DieNase
    @herhangibiri
    Kura sonucu çıkan anime: Death Parade
    Anime 12 bölüm olduğundan dolayı 5 Ekim’de incelemesini yapmak üzere konu açılacak. Herkesin katılımını bekleriz. 
  4. Beğen
    yumulonely got a reaction from Chibi-chan in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    Death Parade diyerek gireyim etkinliğe 
  5. Harika
  6. Beğen
    yumulonely got a reaction from heymely in Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    Death Parade diyerek gireyim etkinliğe 
  7. Üzgün
    yumulonely reacted to Pseudohomophylus in Eskiden günde 5-6 durum güncellemesi oluyordu ve bazı durumların altında 100 yorum ya   
    yok canım daha neler kimse beni arayıp sormaz ben kel ve pega kadar bile olamam
  8. Beğen
    yumulonely got a reaction from lntegral in @lntegral den özenip hakkımda'yı güncelledim evet. Bu arada @lntegral 'i etiketlemek   
    Ben uzun süre onu etiketlemek için uğraşmıştım. Sonra farkettim ssjssjsjjs
  9. Harika
    yumulonely reacted to mustafalrsm in @lntegral den özenip hakkımda'yı güncelledim evet. Bu arada @lntegral 'i etiketlemek   
    Nickin alınmış olması durduramamış kralı sdfghgfdgs
  10. Beğen
    yumulonely got a reaction from pegasusejder in @nagito_komaeda @heymely @DieNase @pseudohomophylus @Barbarosa @Zorojuro ve unuttuğum   
    Ghost in the Shell:Stand Alone Complex izlenecek. Bir önceki duruma linkini attım @pegasusejder 
  11. Beğen
    yumulonely reacted to BURUN in Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane d   
    Vinland Saga 
    İzledim ama bir daha izlemek istiyorum.
  12. Teşekkür
    yumulonely reacted to heymely in Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane d   
    Clannad derdim de hadi sizi üzmeyelim  Mahoutsukai no Yome olabilir 
  13. Üzgün
    yumulonely reacted to Estable in Manhwa gördüğümde istemsizce gözümde yarım kalan veya anlamsızca, ansızın final veren   
    The Breaker 2014'te son güncelini verdi diye hatırlıyorum. 6 senedir sezon çıkaracaktı güya. Nice seriler var yarıda kalmış, kimisi de sözde final vermiş. (bknz. Noblesse) Manwhaların sonu hüsran bitiyor genelde. Özellikle Boichi abimiz bu işi gelenek haline getirmiş gibi.
  14. Beğen
    yumulonely reacted to pegasusejder in Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Merhaba Vega admin. :) Bazen zevk almak amaçlı oyun köşesinde oyun oynuyoruz. Eğer kastınız bizsek oyun köşesini ileti kasmak için değil tamamen zevk amaçlı yazdığımızı belirtmek isterim. Muhabbet mekanında da olduğu gibi oyun köşesinin de yazdığımız zaman ileti artma olayını kapatırsanız seviniriz. :) Çünkü bizim tek amacımız eğlenmek ve ileti kasmak gibi bir hedefimiz yok. Oyun köşesinin iletisi kapatılırsa bizde rahat rahat oyun oynarız. 

İyi günler, kolay gelsin. :)
  15. Üzgün
    yumulonely got a reaction from BURUN in Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Anladım sağolun cevap için^^
  16. Beğen
    yumulonely reacted to pegasusejder in İnsanlar yorucu...   
    Seviyoruz seni Vega admin :) 
  17. Teşekkür
    yumulonely reacted to Mileydi in İnsanlar yorucu...   
    Forumda yorulmam diye düşünüyorum en azından bahsettiğim yorgunluk olmaz
  18. Beğen
    yumulonely reacted to pegasusejder in İnsanlar yorucu...   
    Ben dedim şimdi yaza yaza yoran insanlar biz olacağız diye :)
  19. Beğen
    yumulonely got a reaction from BURUN in Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse. Biz muhabbet köşesinde sohbet e   
    Gakuen babysitters
    Working(3 sezon ama şimdilik sadece ilk sezon için konuşalım)

Bu aralar slice of life izliyorum. O yüzden aklıma sadece slice of life animeleri geldi ssjsk

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.