Jump to content

yumulonely

Üyeler
  • İçerik sayısı

519
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Harika
    yumulonely reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Forumdaki katil kim? Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşm   
    Forumdaki katil kim?
    Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.
    Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? 
  2. Üzgün
    yumulonely reacted to mustafalrsm for bir durum güncellemesi, 3. uyarımı da almışım...   
    3. uyarımı da almışım...
  3. Beğen
    yumulonely reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

Kısaca bahsetmek gerekirse; 
    Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.
    Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.  

İlk olarak başlamak gerekirse: Higashi no Eden
  4. Beğen
    yumulonely reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Üç tane taze yazı buyrunuz ifinim https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/mas   
    Üç tane taze yazı buyrunuz ifinim 
    https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/mashlemagic-and-muscles-tantm-yeni.html
    https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/toorigakari-ni-one-point-advice.html
    https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/nan-hao-shang-feng-tantm-yeni-bolumu.html
  5. Beğen
    yumulonely reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Haikyuu Twitter'da Türkiye gündemine girmiş :)   
    Haikyuu Twitter'da Türkiye gündemine girmiş :)

6. Beğen
    yumulonely reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi,   
  7. Beğen
    yumulonely reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir kuş olarak konmak için sağlam dal bulacaksın ama herşeyden önce, dal kırılınca dü   
    Bir kuş olarak konmak için sağlam dal bulacaksın ama herşeyden önce, dal kırılınca düşüp mahvolmana engel olacak güçlü kanatların olacak. Önce kanatlarına güveneceksin, dala değil. Asıl soru dal neden sağlam değilden önce benim neden güveneceğim kanatlarım yok sorusudur.
  8. Beğen
    yumulonely reacted to BURUN for bir durum güncellemesi, Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane d   
    Beyler Bayanlar geçen bir etkinlik yapmıştık zaten ve YKS sınavından sonra bir tane daha yapmayı planlıyoruz kurallar aynı eğer kurallara bakmak isterseniz önceki durumuma bakabilrisiniz.
    YKS den sonra yani ayın 29 u pazartesi gününe kadar istediğiniz animeyi yorum kısmına yazın lütfen.
    Bir şey sormak isterseniz muhabbet mekanına gelip sorun lütfen iyi günler.
  9. Beğen
    yumulonely reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uy   
    Arkadaşlar FF'lerinizi yarışma kurallarına uygun bir şekilde paylaşınız. Yarışmaya uygun olmayanlar değerlendirilmeye alınmayacaktır!
  10. Beğen
    yumulonely reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi,   
  11. Beğen
    yumulonely reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Foruma açtığınız konular silinmişse: 1) Konunuz kurallara uygun değildir. 2) Benzer k   
    Foruma açtığınız konular silinmişse:
    1) Konunuz kurallara uygun değildir.
    2) Benzer konu ya da derdinizi anlatabileceğiniz bir konu vardır, forumu araştırın.
    3) Konuyu alakasız bir foruma açmışsınızdır.
    demektir. Lütfen daha düzenli bir forum için kurallara uyalım. Dingonun ahırı gibi girmeyelim. Bu duvara daha güzel şeyler yazmak istiyorum.
  12. Beğen
    yumulonely reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir   
    Uu korona günleri bizim foruma yaramış anlaşılan. Umarım hepinizin sağlığı yerindedir gençler. 
  13. Beğen
    yumulonely reacted to BURUN for bir durum güncellemesi, Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse. Biz muhabbet köşesinde sohbet e   
    Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse.

Biz muhabbet köşesinde sohbet ederken ortaya şöyle bir fikir attım açıklıyorum hemen ;
    Şimdi benim ve arkadaşlarımın izlemediği bir sürü anime var ve şans vermediğimiz bir sürü tür var (yaoi , psikolojii vb.).
    Bizde düşündük taşındık herkes bir anime önersin bunların arasından birini bir şekilde seçip hep beraber izliyelim. Şimdi bu etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar bu durumun altına "katılıyorum" yazıp istediği bir animeyi önericek bizde bu animeler arasından her hafta 1 ini seçip izliyicez . Ardından forumumuzun "Anime Genel Başlığı" altındaki "Anime Tanıtım Ve İncelemeleri" (Bu değişebilir daha tam olarak belli değil) bölümüne herkes anime hakkındaki düşüncelerini yazacak.Böylece animeyi daha izlememiş arkadaşların da anime hakkında az buçuk bir fikri olur.Ayrıca anime izlemeye ayırdığımız sürenin çoğunu anime aramaya harcamamış oluruz.
    Ve forumda biraz daha canlanır diye umuyoruz. 
    @Amygirl @Vega @Barış D. Baryshx Adminlerim daha size danışmadık olurmu olmazmı diye eğer onay verirseniz hemen anime aramaya başlıyıcaz ekipçe.

Bu arada Muhabbet Mekanındayız çoğunlukla bir şey sormak ya da muhabbete katılamak isterseniz çekinmeden gelebilirsiniz.
    Özellikle belirteyim herkes katılabilir az katılım olsa bile bunu muhtemelen yinede yaparız.

-Bu arada bazı arkadaşların kafası karışmış herkes farklı animemi izliyicek diye hayır hepimiz aynı animeyi izliyicez.
    -Önereceğiniz animenin bir haftada günde 3-4 bölüm izliyerek bitirilebilecek bir anime olmasına dikkat edin lütfen.
    -Kaç sezon olduğu önmemli değil ilk sezonu bitirdikten sonra beğenenler devam sezonunu vs. kendi başlarına izliyebilir veya çoğunlukta isterse sonraki hafta devam sezonunu izliyebiliriz.
    -Çıkan animeyi çoğunluk izlemiş ve tekrar izlemek istemiyorsa değiştirilecektir.(Lütfen bunu troll amaçlı kullanmayın)
    -Önerilen animeler aşırı ecchi içermemelidir DxD gibi
    -Bu arada bu akşam 23.00 gibi muhabbet mekanında toplanıp hangi animeyi izliyeceğimizi kararlaştırıcaz.
    -Bu yüzden  animeyi o saatten önce yorum kısmına bırakın lütfen  
    -Biraz karışık yazdığımı biliyorum herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Anime kararlaştırıldı arkadaşlar JoJo izliyicez haftaya pazartesiye kadar süremiz var.Ona kadar diğer detaylarda kesinleşir zaten.
    https://www.turkanime.net/anime/jojo-no-kimyou-na-bouken-tv
  14. Beğen
    yumulonely reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Sonunda yazabildim keh keh keh http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/06/saiyuuk   
    Sonunda yazabildim keh keh keh 
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/06/saiyuuki-serileri-tantm.html
  15. Beğen
    yumulonely reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üs   
    Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üst bölge titreşir ama derinlere pek ulaşmaz. Bir anime 6 puanlık etki verebilir ama 3. katmana dokunabilir. Etkisi daha az şiddetli ama daha derin olabilir. Bir animenin etkisi farklı katmanlarda farklı şiddetler de gösterebilir. Örnekler çoğaltılabilir. Yüksek puanları, uç etkileri sevsem de sanırım özünde katmanlarla ilgiliyim. Düşününce, müzikler de böyle, filmler de böyle, kitaplar da böyle, sanat eserleri de böyle... İnsanlar da böyle.
  16. Beğen
    yumulonely reacted to Mileydi for bir durum güncellemesi, Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti   
    Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti göndermesin diye bir seçeneğimiz var. Sonra ben neden ileti gönderemiyorum falan demeyin. Kullandığınız dile dikkat edin. Öyle gider yeni üyelik alır gelirim diye hinlik düşünmeyin.
  17. Beğen
    yumulonely reacted to NatsuJun for bir durum güncellemesi, Kaldığımız yerden Oregairu çevirilerine devam ediyoruz anime başlamadan spoiler yemek   
    Kaldığımız yerden Oregairu çevirilerine devam ediyoruz anime başlamadan spoiler yemek isteyenleri 12.kitabı okumaya bekliyoruz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.