Jump to content

Reninari

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Reninari kullanıcısının paylaşımları

1. Reninari

Anime İstek ve Önerileri

Önerileriniz için teşekkürler :) Uyarı için de ayrıca teşekkür ediyorum. Forumu biraz daha incelesem iyi olurmuş :D
  2. Reninari

Anime İstek ve Önerileri

Öncelikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik Günümüzü kutlarım. Bana şöyle hayatımı sorgulatacak bir seinen/psikolojik anime/film önerisi verirseniz çok sevinirim. Psikolojik yönü ağır -Satoshi Kon'un eserleri gibi- animelerden aşırı hoşnut oluyorum fakat şu sıralar maalesef zevkime uygun bir şeyler bulmakta zorlanıyorum. Varsa bildiğiniz vahşetli - dehşetli de olabilir fark etmiyor. Kaldıramayacağım seinen olmadığını düşünüyorum. Rica ediyorum öneride bulunursanız çok mutlu edersiniz beni. İyi günler hepimize.
  3. Reninari

Higurasi No Naku Koro Ni Kai

Ama o arkadaşı kutluyorum epey bir yazmış ama forumda kimse cevap vermemiş ona orası ayrı :) Şu an o kadar mantıklı geldi ki. İsimler de aynı. Bu konuya çok kafa patlatmıştım çok saolun. Umineko no naku koro ni animesinin varlığını da böyle tesadüf sonucu öğrendiğim için kendime kızıyorum :D Hemen izlemeye gidiyorum. Ve Higurashi en büyük ilgiyle izlediğim animelerden biridir :) ben de manyak sayılır mıyım?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.