Jump to content

Reninari

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Reninari kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Amygirl, 23.04.2020 - 13:15 yazdı:

izin de kutlu olsun  :cheer3-onion-head-emoticon:

Forumumuzda Anime İstek ve Önerileri başlığı altında öneri alabileceğiniz bir konu mevcut. Ayrı konu açmanıza gerek yok. Kuralları okuyalım.

Shigurui

Coppelion

Kokkoku

Mouryou no Hako

Önerileriniz için teşekkürler :)

Uyarı için de ayrıca teşekkür ediyorum. Forumu biraz daha incelesem iyi olurmuş :D

2. Öncelikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik Günümüzü kutlarım.

Bana şöyle hayatımı sorgulatacak bir seinen/psikolojik anime/film önerisi verirseniz çok sevinirim.

Psikolojik yönü ağır -Satoshi Kon'un eserleri gibi- animelerden aşırı hoşnut oluyorum fakat şu sıralar maalesef zevkime uygun bir şeyler bulmakta zorlanıyorum. :depressed2-onion-head-emoticon:

Varsa bildiğiniz vahşetli - dehşetli de olabilir fark etmiyor. Kaldıramayacağım seinen olmadığını düşünüyorumRica ediyorum öneride bulunursanız çok mutlu edersiniz beni.

İyi günler hepimize.

3. NeverWas, 18.12.2010 - 12:47 yazdı:

Herhalde Higurashi'yi seve seve izleyen pek kimse yok (:

Yabancı bir siteden öğrendiğim kadarıyla benim gibi bir manyak daha varmış :)

Cevap "Hayır"mış sanırsam.

Neyse o arkadaş epey araştırmış zaten.

O kişi Rika değilmiş.Umeniko'dan bir karaktermiş.

Hatta adıda Frederica diye yazıyordu.

Ama o arkadaşı kutluyorum epey bir yazmış ama forumda kimse cevap vermemiş ona orası ayrı :)

Şu an o kadar mantıklı geldi ki. İsimler de aynı. Bu konuya çok kafa patlatmıştım çok saolun. Umineko no naku koro ni animesinin varlığını da böyle tesadüf sonucu öğrendiğim için kendime kızıyorum :D Hemen izlemeye gidiyorum. Ve Higurashi en büyük ilgiyle izlediğim animelerden biridir :) ben de manyak sayılır mıyım?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.