Jump to content

Daymend

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Daymend üyemizin başarıları

1. Daymend

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Blood Lad güzel animeydi ama tamamen mangaya okuyucu çekmek amacıyla yapılmış serinin final bölümü yarım bıraklıyor ve bi kaç yıl sonra 1 adet ova bölümü yayınlanıyor ki o da yarım bırakılıyor ve yaklaşık 4-5 yıldır yeni sezon bekleniyor...
  2. Daymend

İlk İzlediğiniz Anime?

6. Sınıfta sınıf arkadaşımın büyük bir baskısı yüzünden animeye High School DXD izleyerek başladım...
  3. Daymend

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

En çok sevdiğim animeleri yazmak isterdim ama cidden o kadar çok izledim ki artık sıralamayı kendim bile unutuyorum ama az çok hatırladıklarım ile yaparsam şöyle olurdu 1-One Piece 2-Naruto 3-Boku dake ga inai machi 4-Haikyuu 5-Shigatsu wa kimi no uso 6-Bunny senpai girl (İçerik olarak ele aldıkları paradoxlar v.s cidden çok güzeldi) 7-Ao haru ride 8- Inuyashiki (MAPPA tarafından yapılmış sağlam bir gençlik animesidir öneririm) 9-Saiki kusuo no psi nan (Bunun hakkında konuşmak istemiyorum eski sevgilimle izlediğimiz güzel bir animeydi...) 10-Demon Slayer, Dr.Stone (Demon Slayer animesi ve mangası birbirinden güzel olan bir baş yapıt ve Dr.stone'da ondan aşa kalır değil !)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.