Jump to content

IkigamiDeliverer

Kayıtlı Üye
  • Content Count

8
  • Last visited

About IkigamiDeliverer

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

201 profile views
  1. Merhaba, Ruhun hareketliliğe; bedenin dinginliğe ihtiyacını asosyallik için değil de daha çok eve kapanmak ve hareketsiz kalmaya yönelik yazmıştım fakat yazdıklarımı tekrar okuduğumda o kısmı -istemeden- asosyalliğe dahil etmişim gibi görünmüş, bu hatamdan dolayı çok özür diliyorum. Hareket etmekten kastım insanların içine karışmak değil vücudu geliştirmektir. Herhangi bir spor dalı ya da hareket gerektiren bir şey olur. Hareketten kastım sadece yürümek, insanlarla iç içe olmak gibi gözükmüş, sanıyorum ki bu da benim hatam, özür dilerim. Dinginlik modern dünyada nasıl sağlanır bilmiyor
  2. Selamlar, Diğer yazılanlara pek göz atmadım, bunun için özür dilerim. Bundan dolayı yazacaklarımı diğer yazılanlara hitaben değil direkt soruya cevaben yazıyorum. Yazacaklarım nesnel gibi görünse de tamamen öznel düşüncenin ürünleridir. Konunun üzerinden epey vakit geçmiş olsa bile bu konuda biraz yazmak istiyorum. Yazacaklarıma başlamadan önce söylemek isterim ki toplumdan ayrı olmayı yeğlemek ile insanın kendini eve kapatması aynı şey değildir. Toplumdan ayrı düşmenizin size birtakım getirisi olabilir; kendini eve kapatmanın ise insana hiçbir getirisi olmaz. Daha doğrusu bu
  3. Noise! V1C1-V1C2 Okuyacak manga bulamamam hasebiyle malum üçlünün ilk serisi olan Noise!'a başlayıp tekrardan Netsphere evrenine giriş yaptım.
  4. https://www.youtube.com/watch?v=xillyR-PeXA Türeyiş (1970) grubunun nadide eserlerinden birisi. Sözleri, doğum tarihi tam olarak belli olmayan (16, 17 ya da 18. yyda yaşadığı söylenen) halk ozanı Gevherî'ye aittir.
  5. Teşekkür ederim, hoş buldum. Eminim sizin isminiz de çok güzeldir.
  6. Estağfurullah, teşekkür ederim ve hoş buldum.
  7. İsmim Karahan, 18 yaşındayım. Beş yılı aşkın bir süredir düzensiz aralıklarla anime izliyor ve manga okuyorum. Animeler ve mangalar aracılığıyla edindiğim, kendimce köklü ve geniş saydığım bir çevrem olsa(ydı) bile izlediğim anime sayısının 100 bile olmadığına eminim. Genelde 12 ile 24 (istisnalar olabiliyor) bölüm arasında değişen animeler izliyorum ve çoğunu bitirmem muhtemelen 3 ile 6 ay arasında gerçekleşiyor. Bu sebepten ötürü hiçbir platformda bir hesap bulundurma gereği duymamıştım fakat bu sene anime ve mangalara daha çok vakit ayırmak istediğim için ilk defa hem sitede, hem de forumd
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.