Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Haruka got a reaction from ExpectoPatronum in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Telefonum sürekli sessizde. :mellow: Zaten anam babam ve abim hariç arayan yok. :D
  2. Beğen
    Haruka got a reaction from Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Teşekkür ederim Barış Bey Admin. :D
    Te şek kür leeerr :D
    Sağolasın :D (bu da farklı olsun dedim ahjahsk)
    Eşek daha anlamlıymışmış ahsjhdıd
    Sağol may lav ben de seni çok seviyorum :* 
    Bilirsin çok iyi doğarım ahjahsld Ben de hatırlıyorum sanki öyle bir şey ama bende de net değil. ?
    Not: İnternet çekmesi kıtlığından ifadelerin dolması için sabrım gelmedi daha eğlenceli şeyler koymak isterdim ama idare edin artık. :D
  3. Beğen
    Haruka got a reaction from Toprakezgi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Teşekkür ederim Barış Bey Admin. :D
    Te şek kür leeerr :D
    Sağolasın :D (bu da farklı olsun dedim ahjahsk)
    Eşek daha anlamlıymışmış ahsjhdıd
    Sağol may lav ben de seni çok seviyorum :* 
    Bilirsin çok iyi doğarım ahjahsld Ben de hatırlıyorum sanki öyle bir şey ama bende de net değil. ?
    Not: İnternet çekmesi kıtlığından ifadelerin dolması için sabrım gelmedi daha eğlenceli şeyler koymak isterdim ama idare edin artık. :D
  4. Beğen
    Haruka got a reaction from 1456ha in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    İşte tam olarak bu. :( Of of o sahne akla geldikçe insanı deli ediyor.
    Bu sözü yazmayı düşünerek girdim ve Ezgi yazmıştır diyerek konuya bakmaya başladım sonuç olarak 2.sayfada aradığımı buldum, sağolsun Ezgi. :D
  5. Beğen
    Haruka got a reaction from Dareka in Dareka'dan...   
    Tabi ki yılbaşı gecelerinden başlayacak Ezgi nerden başlayacak başka :D Sen ilişkimizi anlatmayacak mısın dediğinde benim de aklıma bu geldi ahakshklf
  6. Beğen
    Haruka got a reaction from Dareka in Dareka'dan...   
    Hoş geldin Darekacığımız. :D Benim adım hiç geçmemiş be öyle olsun vay beee. -_-
    Beni de animeye Dareka başlatmıştır ben de diyeyim. :D Ulan Dareka diyip durmak çok ilginç elimden kaçıp da diğer türlü hitap edersem benden değil. agajgakx
  7. Beğen
    Haruka got a reaction from Witch in İtiraf Köşesi   
    Ya sen nasıl bir manyaksın? Ahjahsıd
  8. Beğen
    Haruka got a reaction from Sabah Sisi in İtiraf Köşesi   
    Biliyorum öyle olduğunu, ben de çay içmem. :D Ama meyve suyu falan varsa buyursun versin. -_-
  9. Beğen
    Haruka got a reaction from Kurosaki İchigo in Merhaba arkadaşlar   
    Hoş geldin Esat, keyifli forumlar. :D
  10. Beğen
    Haruka got a reaction from Anonymmy in İtiraf Köşesi   
    Sims etkisi olabilir mi bu? :DGeçmiş olsun ve tebrikler gerçekten azim hırs ve kararlılık örneklerinden. Şu başlığı görüp duruyorum, İtiraf etmek istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. İtirafları tükettim mi naptıysam artık? Şu an düşünüyorum. -_-

11. Beğen
    Haruka reacted to Nones in Harry Potter Karakterlerinin Resmi Anime Versiyonları   
    Severus Snape yerler Allahım o suratsız ifade bile ne kadar sevimli olmuş. Bu arada 1. kitaptan itibaren benim her daim favori karakterim olmuştur. Ki filminde Alan Rickman resmen efsaneler yaratmış dahada bağlanmamı sağlamıştır karaktere. Kendisini saygıyla anıyorum. Mekanı cennet olsun.
  12. Beğen
    Haruka got a reaction from Lizardon in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    Geçen biri daha paylaşmıştı. Sen miydin o? O bayağı bir komiğime gelmişti dizideki haliydi. Susunca müzik duruyor söylemeye başlayınca müzik de giriyordu. :D

13. Beğen
    Haruka got a reaction from Toprakezgi in Harry Potter Karakterlerinin Resmi Anime Versiyonları   
    Ya yicem şimdi hepsini.  -_- Bu haller ne ya?  :admire2-onion-head-emoticon:  

Seriyi 978425428484 kere izleyen insanlardanım. :D Bu nedenle her şeyi çıksın hepsini okurum/izlerim.  :whistling:
  14. Beğen
    Haruka got a reaction from Witch in İtiraf Köşesi   
    Sims etkisi olabilir mi bu? :DGeçmiş olsun ve tebrikler gerçekten azim hırs ve kararlılık örneklerinden. Şu başlığı görüp duruyorum, İtiraf etmek istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. İtirafları tükettim mi naptıysam artık? Şu an düşünüyorum. -_-

15. Beğen
    Haruka got a reaction from mustafalrsm in İtiraf Köşesi   

16. Beğen
    Haruka reacted to Kai in Masaüstü Resimleriniz?   
    yup
  17. Beğen
    Haruka reacted to ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Merhaba tekrardan :D Guilty Crown'un daha önce "Krone" adlı parçasını çalmıştım, yine  Guilty Crown'dan bir parça çalmak istediğim için bu seçtim :) Umarım beğenirsiniz...

Yaklaşık 8 ay sonra sonunda bir Anime parçası yüklemeyi başarabildim :D Bu seferki parçam Parasyte' dan '' Next To You''... Animesini çok sevmiştim ve melodiyi de sevince bu parçayı çalmak istedim, umarım sizde severseniz :D Ve kanalıma abone olmayı unutmazsanız sevinirim. Daha fazla kişiye ulaşmak beni hem gururlandırıyor hem de daha fazla video yüklemem için beni motive ediyor ^^ Ve küçük bir uyarı yapmak istiyorum (Animesini izlemeyenler için) videoyu izlerken parmaklarıma bakın, yandaki videoya değil :D Küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz ^^'' Herkese iyi seyirler :D

Eski Videolar

Herkese merhaba ?? Daha önce Naruto'nun Sadness and Sorrow adlı parçasını çalmıştım (Belki izleyenler olabilir) Şimdiyse Piyano resitalinde sahnede çaldım ama bu sefer Hocamda bana Flütle eşlik etti ? Ufak bir hatam oldu ama o da heyecandan, daha önce sahnede kimseyle birlikte çalmamıştım çünkü ^^" Neyse fazla uzatmayayım... Umarım beğenirsiniz ????

Merhaba ^_^ Önceden Naruto çalmamı isteyen çok olmuştu bende Sadness And Sorrow adlı parçayı çalmaya karar verdim umarım beğenirsiniz :) Bu sene üniversite sınavına gireceğim için piyanoya çok fazla ağırlık veremiyorum ama sınavdan sonra daha fazla parçayla sizlerle olacağım ^^ Desteklerinizi esirgemezseniz çok memnun olurum ^_^
    Daha fazlası içinde instagramdan takip edebilirsiniz :) : https://www.instagram.com/alican5/

Tekrardan Merhaba :) 6 ay önceki sahne çalışmamdan sonra tekrar yeni bir parçayla yani yeni bir Anime parçasıyla sizlerleyim ^_^ Bu seferde Tokyo Ghoul'dan bir parça çalmak istedim.Eski videolarımı izledikçe bir sonraki videomun daha hatasız ve daha kaliteli olması için uğraşıyorum. Umarım beğenirsiniz ^_^ Her zaman söylediğim gibi amacım animeyi yani Animelerdeki bu güzel müziklerin Türkiye de daha fazla yayılmasını sağlamak hatta bir Türk olarak Türkiye dışına ulaşabilirsem ne mutlu bana :D Sizdende ricam desteklerinizi esirgememeniz... Paylaşıp daha çok insanın görmesini sağlarsanız çol mutlu olurum :) Ve çalışmalarıma zaman ayırıp izleyen herkese teşekkürler... :)

Önceki Videom

Herkese Merhaba  :) En son böyle bir Konuyu 1 yıl önce açmıştım , şimdi daha iyi bir şekilde karşınıza çıkmak cidden çok güzel  ^_^ Hemen kendimden bahsedeyim ;Beni tanıyanlar olabilir Fairy Tail Natsu coverım dan ve Geçen seneki Fairy Tail parçamdan (Klasik konuya giriş şeklim  :D) Amacım Türkiye de Animeyi daha çok duyurmak bunu da müziğin gücünü kullanarak yapmaya çalışıyorum  ^_^ Bu amaç uğrunda her seferinde kendimi geliştirmeye çalışıp daha  iyi şeylerle karşınıza çıkmak istiyorum  :) Bu video da tam 6 gün önce restalimde çekilmiş bir video, bu sefer Fairy Tail çalmak istemedim ve farklı bir Anime den olmasını istedim araştırırken de Guilty Crown un Krone parçasına denk geldim , parçayı ilk duyduğum anda hayran kaldım çünkü bana direk Guilty Crown daki duyguları hatırlattı , bende hemen gösteride bunu çalmalıyım diye düşündüm. Çok uzattım kısa keseyim... Gösteride kapanışı ben yaptım bu yüzden üzerimde büyük bir heyecan vardı yani hatalarım ondan kaynaklı  :D Parçayı bitirip öğretmenimin yanına gittiğim zaman ikimizinde gözleri dolmuştu  :D ( Kendiside bir animecidir) Sadede gelirsem sizlerden ricam bana amacımı gerçekleştirmemde yardımcı olmanız, bu yüzden siz animecilerin ve TurkAnime nin desteğini bekliyorum  :) Umarım sayenizde hedeflediğim yerlere ulaşa bilirim  ^_^
    ^_^

Önceki Çalışmalarımı Aşağıda bulabilirsiniz 

Öncelikle herkese kocaman bir Merhaba  :D Yine ben ve yine bir Anime müziğiyle karşınızdayım  :) Belki beni daha önceden sahnede çaldığım Fairy Tail Main Theme parçasından tanıyanlarınız olabilir. Fakat bu sefer size çok daha iyi bir parça ile geldim, bu videoyu sizlere sunmayı uzun süredir bekliyordum ama doğru zamanı bekledim... Kendimi daha fazla geliştirip, daha dinlenebilir bir parça çalmak istedim. Tekrar bir Fairy Tail parçası ama ilk videomu paylaşırken söylediğim gibi Fairy Tail in yeri bende çok ayrı. Kendimi bilerek başladığım ilk Anime, hatta Fairy Tail sayesinde bu parçayı ( ve diğer bütün parçaları) çalmamda yardımcı olan Piyano öğretmenim bile Animeci oldu  :D Çok uzatmışım >.<  :) Sadede gelirsem amacım hem Animeyi hem de Anime Müziklerini daha geniş kitlelere duyurmak, sizlerden ricamsa bu amacım doğrultusunda bana yardımcı olmanız. Videomu paylaşarak bana destek olursanız cidden çok sevinirim ( ve şimdi her zaman ki sözüm  :D ) 1 paylaşım bile benim için çok değerli  :) Özellikle TürkAnime yöneticileri bana destek olursa çok mutlu olurum  :rolleyes: . İlk videomda beklemediğim anda bir artış yaşanmıştı nedenini bulamamıştım ama daha sonra sizin sitede paylaştığınızı öğrendim bu yüzden geç de olsa çok teşekkür ederim :3 uzun bir metin oldu ama bana vaktinizi ayırdığınız için tekrar teşekkür eder ve iyi seyirler dilerim ^_^ Ayrıca yorumlarınız benim için çok önemli, lütfen yorum yapmadan geçmeyin :D

Önceki videomu aşağıda bulabilirsiniz :)

EVET MİNNA GEÇENLERDE İLK KEZ PİYANO RESİTALİNE ÇIKTIM VE DAHA FARKLI Bİ ŞEYLER YAPMAK VE ANİMEYİ DAHA DA YAYMAK ADINA RESİTALDE FAİRY TAİL DEN MAİN THEME İ ÇALDIM, HEM ÇALDIĞIM YERDE HEMDE DİĞER ANİMECİ ARKADAŞLARDAN ÇOK GÜZEL TEPKİLER ALDIM :D İLK PİYANO RESİTALİM OLDUĞU İÇİN HEYECANDAN HATALAR YAPTIM TABİ ^^" SONUÇ OLARAK BİR RİCAM VAR, SİZ YANİ BÜTÜN ANİMECİLERDEN YARDIM İSTİYORUM VİDEOMUN DAHA FAZLA YAYILMASI İÇİN 1 KERE BİLE PAYLAŞSANIZ ÇOK MUTLU OLURUM... ŞİMDİDEN YARDIMI ESİRGEMEYEN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ^_^ DAHA FAZLA VİDEOYLA YENİDEN KARŞINIZDA OLMAK DİLEĞİYLE :) :)
  18. Beğen
    Haruka reacted to katsumihoku in KatsuMihoku fan art   
    Merhaba minna-san severek yaptığım çizimlerimden birkaçını sizinle de paylaşmak istedim :love-you-crazy-rabbit-emoticon: çizdikçe eklemeler yapabilirim ^_^
    Death Note. En sevdiğim çizimlerimden biriydi ama arkadaşıma hediye ettim -_-

Gintama. Bunun orijinali yok kendime böyle birşey yapmak istedim :D

Nanatsu no Taizai - Ban.(çok deli bir karakter :head2: )

Kuroko no Basket - Kiseki no Sedai. (Aomine'ye fazla takılmayın yandı o :P )

Azcık One Piece

Naruto - Uchiha Klanı. Aslında İtachi fanıyım sadece ama adamların gözü yeter.

Bleach - Aizen. Bunu da hediye ettim hala üzülürüm  :dying-onion-head-emoticon:

19. Beğen
  20. Beğen
  21. Beğen
    Haruka got a reaction from Witch in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Aaa Emel niye öyle diyorsun?  :huh: Altı üstü 4 ay sonra cevap vermiş oldum, geçen gün gördüm o gün de cevap yazamadım bugüne kaldı.  :D Teşekkür ederim. :D

Ahaha teşekkür ederim. :D

Geç olsun güç olmasın mantığına dayanarak hepinize teşekkür ediyorum.  :D

Sana bir yorum yapsam mı yapmasam mı diye çok düşündüm.. Sen nasıl pislik bir insansın? Bir de utanmadan açık açık söylemiş. Saçlarımı süpürge ettim ben sana be, püüü sana bütün haklarım helal olsun kanka aramızda böyle şeylerin lafı mı olur? asdfds Ben de çok seviyorum be. Hadi öptüm bay gömdüm say. (öpücük)

Not: Mustafa mı ifadeler mi? :D
    2.Not: Kıskanınca çok güzel oluyorsun yavrum. asdfads
  22. Beğen
    Haruka got a reaction from Toprakezgi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ben de bekliyom baya ya şimdi hakkım yenmesin ahhahahsDoğum günün kutlu olsun may lav. :* :D
  23. Beğen
    Haruka got a reaction from Barış D. Baryshx in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Neden tatlı mı talı Ezgi'ye böyle sesleniyonuz? Kıracam bacaklarınızı.  ^_^

Halinden memnun diyeceğine kendine çeki düzen ver bütün insanlık rahat etsin. :D

Ben de bunu düşündüm fakat yoldaydım yazamadım :D
  24. Beğen
    Haruka reacted to Hokage_Minato in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Ne gece bekler sabahi
    Ne genc oluyu mezar
    Ne de seytan bekler gunahi
    Benim seni bekledigim kadar
    Dogum gunun kutlu olsun melek
  25. Beğen
    Haruka reacted to Luluna in Lulu-chan'ın her yerden fırlayan Minnoşları   
    Selam gençlik,
    Evet yine ben ve can sıkıntısından uğraştığım boş işler. Öylesine kalemin ucuyla 2-3 chibi çizip oyalandım kendi çapımda. Şimdilik bu kadar var ama çizdikçe atarım, yeni kurgular oluşturup daha özenli çizerim artık  :P

Saitama-kun ve Genos-kun vs İskelet amca

Saitama ve Fırat :D

Mutfağımdaki fare Luffy

Turkuaz rengim olmadığından yeşil saçlı olmak zorunda kalan Miku'nun mikrofonla savaşı

EKLENTİ:

Haruka'nın isteği üzerine Haru-Chibi  :rolleyes:

EKLNTİ2

Absentia'nın isteği: Gündüzleri cici bir öğrenci, geceleri ise part-time ninja :P& :P; :P& :P;

EKLENTİ 3

Witch'in isteği  ^_^& ^_^ ^_^

GokTengri'nin isteği Rin Tohsaka ve bonusu Archer

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.