Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Haruka got a reaction from 1456ha in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    İşte tam olarak bu. :( Of of o sahne akla geldikçe insanı deli ediyor.
    Bu sözü yazmayı düşünerek girdim ve Ezgi yazmıştır diyerek konuya bakmaya başladım sonuç olarak 2.sayfada aradığımı buldum, sağolsun Ezgi. :D
  2. Beğen
    Haruka got a reaction from Skadi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Amaan ne önemi var, teşekkür ederim. :D Asıl senin doğum günün kutlu olsun. :D
  3. Beğen
    Haruka got a reaction from I am Ulquiorra in Üye Albümü   
    Benim saçlarımdan uzun olduğu gerçeği... :D  Ne güzel bakmışsın maşallah.

Ben de odaklanmam gereken yerlere değil de siyah kafalara odaklandım asdfadsf

Ben de bakacaaaam.  -_-

Edit: 

Seninki de yakışmış bence. :D  
  4. Beğen
    Haruka got a reaction from jans09 in JNST-Çizimlerim   
    Sadece sonuncuyu gördüm.  :(  O yüzden yorumumu sadece onun üzerinden yapıyorum şu an; bence çok güzel. :D
  5. Beğen
  6. Beğen
    Haruka reacted to Luluna in Kimdir O?   
    Lukaaaaaaaaaaa uragiri wa boku no namae o shitteru'dan, daha doğrusu Jugem Jugem Unko Nage Ki Ototoi no Shin-chan no Pantsu Shinpachi no Jinsei Balmunk Fezarion Aizak Shunaider San Bun no Ichi Junjyou na Kanjyou no Nokotta San Bun no Ni wa Sakamuke ga Kininaru Kanjyou Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiruyou de Shinranai no wo Boku wa Shitteiru Rusu Surume Medaka Kazuno Kokoedame Medaka….Kono Medaka wa saki no to wa Chigau 
    Yatsu Dakara Ikeno Medaka no Hou Dakara Raa-yuu yuuteimiouki Mukou Pepepepepepepepepepepepe Bichiguso Maru :P  + chibi unko.........adfsgshsdj söylemesem ölürdüm :D

:smile_oleyo:  :smile_oleyo:  :smile_oleyo: 

Sorayım bu kimdiiir

7. Beğen
    Haruka got a reaction from Toprakezgi in En Üzüldüğünüz An!   
    Ezgi dustugunde cok uzulmustum. -_-

8. Beğen
    Haruka got a reaction from Sciathán in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza yoktur umarım çünkü bende gözükmüyor. :D
  9. Beğen
    Haruka got a reaction from Umutsuz Vaka in Anime'li telefon kılıfları   
    15 dakikada yapmış bulunduğum, kamera kısmının beni çileden çıkardığı o kap işte karşınızda. :D 15 dakikayı da belirttim çünkü daha uzun sürede yapmaya sabrım dayanmadı. asdfsdaf Neyse ki yanımda Dareka vardı da onunla konuşurken bu olay eğlenceli hale geldi. B)

10. Beğen
    Haruka got a reaction from SailorMercury in İtiraf Köşesi   
    Ben de itiraf ediyorum o zaman oha sunlari yazarken ne itiraf edecegimi unuttum ahaha kor ile yatan sasi kalkar. :D
  11. Beğen
    Haruka got a reaction from Dareka in TürkAnime 5. Yıl Özel Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Kazanan arkadaşları tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. :D
  12. Beğen
    Haruka got a reaction from Toprakezgi in Selam Millet !!!   
    Arkadaş yaşı yazarken yanlış tuşa basmış... Aslında 14 yaşında TEOG'a çalışması gereken bir şahıs kendisi.
    Adını merak edenler için adının Mustafa olduğunu açıklamaktan mutluluk duyarım. :D Kendisi benim kaarşiim olur. B) Hoş geldin Mustafa git ders çalış. Agjagaısjfl
  13. Beğen
    Haruka reacted to Dareka in Anime'li telefon kılıfları   
    Cetvel bile kullanılmadan dakikalar içinde gözümün önünde bir mucize gerçekleşti. (:
  14. Beğen
    Haruka got a reaction from Dareka in Anime'li telefon kılıfları   
    15 dakikada yapmış bulunduğum, kamera kısmının beni çileden çıkardığı o kap işte karşınızda. :D 15 dakikayı da belirttim çünkü daha uzun sürede yapmaya sabrım dayanmadı. asdfsdaf Neyse ki yanımda Dareka vardı da onunla konuşurken bu olay eğlenceli hale geldi. B)

15. Beğen
    Haruka got a reaction from Barış D. Baryshx in Anime'li telefon kılıfları   

16. Beğen
    Haruka got a reaction from karen in İtiraf Köşesi   
    Peki peki itiraf ediyorum bir anlık deliliğime geldi ki gördüğünüz gibi psikopatım saçları pembeye boyadım gitti neyse artık bir süre böyle kullanacağım. :P :D
  17. Beğen
    Haruka got a reaction from Sawakaze in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Ah ah Matsumoto ve Gin. :mellow:
  18. Beğen
    Haruka got a reaction from Sawakaze in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Just do it'in geçtiği bölümü dün izledim çok güldüm ya. :P
    Şimdi aklıma gelmiyor gelince yazarım. ;D
  19. Beğen
    Haruka got a reaction from TheDirectEco in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Elime geçtiği anda Ezgi'nin adını yazardım sonra kafam rahat bir şekilde yaşardım. :ph34r:

20. Beğen
    Haruka got a reaction from sanzu in Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz   
    Tam Ezgi'yle sanatsal bir yapıyla foto çekilecektik ki yine yalnız kalamadık. :D

Bleach grubu iyiydi ayooolll, biriyle çekilecekken hepsi toplaştı. Çok şekerdiler. :D Mayuri'yi bi ayrı sevdim. :D

21. Beğen
    Haruka got a reaction from Hokage_Minato in Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz   
    Tam Ezgi'yle sanatsal bir yapıyla foto çekilecektik ki yine yalnız kalamadık. :D

Bleach grubu iyiydi ayooolll, biriyle çekilecekken hepsi toplaştı. Çok şekerdiler. :D Mayuri'yi bi ayrı sevdim. :D

22. Beğen
    Haruka got a reaction from Nayru in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Ah ah Matsumoto ve Gin. :mellow:
  23. Beğen
    Haruka got a reaction from quincy in Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz   

24. Beğen
    Haruka reacted to Toprakezgi in İtiraf Köşesi   
    Enee sen bayagi sizofrensin aisidic. Ben de kendi kende cok konusurum da arkadadimin seslendigini hic duymadim. Henuz hayali bir arkadasim yok benim. Aslinda ben daha cok Gollum gibiyim. Kojusup duruyorum bakalim ne olacak sonumuz. Kiymetlimissss.
  25. Beğen
    Haruka got a reaction from ScReaM in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Su bir yil kurali cok sacma degil mi? Tamam bir konu acilmadan once 100 iletinin olmasi gerektigini anlayisla karsiliyorum ama bir yil sizce de cok fazla degil mi? Hicbir zaman FC acabilecegimi dusunmedim cunku pek ilgilenemeyecegimi dusunuyorum. Buna ragmen bu kuraldan rahatsiz oldum. FC acmis ve su bir yil kurali haric kurallara uyan insanlarin ne sucu var? Belli ki bir seyleri engellemek istemissiniz ama bence yanlis bir yol olmus bu. İlla bir sure konulmasi gerekiyorsa daha kisa tutulmali. Duzgun davranan uyeler magdur edilmemeli.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.