Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Haruka got a reaction from ScReaM in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Su bir yil kurali cok sacma degil mi? Tamam bir konu acilmadan once 100 iletinin olmasi gerektigini anlayisla karsiliyorum ama bir yil sizce de cok fazla degil mi? Hicbir zaman FC acabilecegimi dusunmedim cunku pek ilgilenemeyecegimi dusunuyorum. Buna ragmen bu kuraldan rahatsiz oldum. FC acmis ve su bir yil kurali haric kurallara uyan insanlarin ne sucu var? Belli ki bir seyleri engellemek istemissiniz ama bence yanlis bir yol olmus bu. İlla bir sure konulmasi gerekiyorsa daha kisa tutulmali. Duzgun davranan uyeler magdur edilmemeli.
  2. Beğen
    Haruka got a reaction from Kaxell in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Su bir yil kurali cok sacma degil mi? Tamam bir konu acilmadan once 100 iletinin olmasi gerektigini anlayisla karsiliyorum ama bir yil sizce de cok fazla degil mi? Hicbir zaman FC acabilecegimi dusunmedim cunku pek ilgilenemeyecegimi dusunuyorum. Buna ragmen bu kuraldan rahatsiz oldum. FC acmis ve su bir yil kurali haric kurallara uyan insanlarin ne sucu var? Belli ki bir seyleri engellemek istemissiniz ama bence yanlis bir yol olmus bu. İlla bir sure konulmasi gerekiyorsa daha kisa tutulmali. Duzgun davranan uyeler magdur edilmemeli.
  3. Beğen
    Haruka reacted to Toprakezgi in Üye Albümü   
    Aynen, ben kesinlikle "Ne ergenmişim be. :D" diyip güleceğim. :D

Çok seksisin Furkan, evlenelim mi ?
  4. Beğen
    Haruka reacted to kawaii kereste in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    ben anime karakterine benzemem, anime karakteri bana benzer  B)
  5. Beğen
    Haruka reacted to Amygirl in Ecchi FC [+18]   
    Ecchi FC reisinden de :D bu beklenirdi akjhsgdjahjdgjahs 

6. Beğen
    Haruka reacted to Ene in 5.hafta çizim konusu Dragonball   
    45 dakikada ancak bu çıkabildi ama olsun. :D
    http://i.hizliresim.com/Gnyvy2.jpg
  7. Beğen
    Haruka got a reaction from Cold Dewil in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Yehuuu doktor hanim kizimin dogum gunusuuu. Dogum gunun kutlu olsun beybiii. :*
    Erco gibi fotografla kutlama yap(a)miyorum neden dersen onun bir farki olmali diye dusunuyorum. -_- (Asla telefonda oldugumdan dolayi degil.)
  8. Beğen
    Haruka reacted to Toprakezgi in ANİME KOMEDİ 13.04.2014 (2)   
    Güzel olmuş ya. :D Ben daha ilk görüyorum galiba senin çalışmalarını. :D Ellerine sağlık. :D

:mellow: 

9. Beğen
    Haruka got a reaction from jans09 in Daha Çok Sekai-ichi Hatsukoi   
    Ecchileriniz ve hentaileriniz kadar anlamlı olamazlar zaten, hıhı evet haklısın.
    Heyecanla bekliyooosss. :D
  10. Beğen
    Haruka got a reaction from sanzu in Daha Çok Sekai-ichi Hatsukoi   
    Ecchileriniz ve hentaileriniz kadar anlamlı olamazlar zaten, hıhı evet haklısın.
    Heyecanla bekliyooosss. :D
  11. Beğen
    Haruka got a reaction from ohmy34 in Yaoi Fc (+15)   
    O zaman laf yetistirme. -_-
    Adam usenmemis spoiler icine spoiler yapa yapa bissuru sey koymus. Sagolasin. :D
  12. Beğen
    Haruka got a reaction from DHspark in Levi - Attack on Titan Fan Art   
    Ay bu konuyu görünce çizesim geldi ve çizdim. :D

Buyrun..  -_-

13. Beğen
    Haruka reacted to quincy in Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği   
    Bunlarda ki yemek zevki de zevk değil.Gelsinler bi Türkiye'ye de ortaya karışık bi kebap yaptıralım bak bi daha yiyolar mı onları.
  14. Beğen
    Haruka got a reaction from free word in Dünyanın En İğrenç 10 Yemeği   
    Sevilmedigi oluyormus demek ki. :D
  15. Beğen
    Haruka got a reaction from negitoro in konnichiha^^ merhaba   
    Hoş geldin. :D
  16. Beğen
    Haruka reacted to Herç in En Komik Anime Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Gintama seçim arabalarının sonu : )

17. Beğen
    Haruka got a reaction from ilmoon in Fairy Tail'de en yakışan çift ?   
    Bence de Lucy ile Natsu olmalı 8)
    Erza da olmaz Lisanna da. >:(
  18. Beğen
    Haruka got a reaction from Toprakezgi in İtiraf Köşesi   
    Biz Ezgiyle misir gevregi ve sutu oyle harcamaktansa birlikte oturup yemegi tercih ederiz. B) agahsdhsk
  19. Beğen
    Haruka got a reaction from ohmy34 in Yaoi Fc (+15)   
    Dikkatlilikten olurkenee.. afahsgshshks
  20. Beğen
    Haruka reacted to Pyskhe in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    Öhöhö

GTO* 'da olsaydım... Tamamen kendim olarak Onizuka'nın sevdiceği olmak isterdim. ühühü Devamıyla ilgili düşüncelerim bende kalsın.  :bled1-onion-head-emoticon:
    HunterxHunter 'da olsaydım Hisoka'nın dövüşmek için can attığı çocukluk-gençlik rakibi olmak isterdim. 

Gintama  'da olsaydım... Gintama'da pek ölüm olmaz biliyorum fakat kendime ait küçük bi kaç arc olsa yeter... Shoyou sensei'nin kızı olmak isterdim. Yani bu dörtlünün geçmişlerini bilen, onlarla iç içe olmuş biri. Babamın intikamı için çıktığım yolda Takasugi zaafı yüzünden ölüp giderdim falan... :(

Hakuouki 'de.... Hğğğğ hepsi beğni... Yok hayır. Harada'cığımın aşık olduğu güçlü bir geyşa olmak isterdim... Kimigiku gibi gibi.  

Samurai Champloo... Mugen... öhöm...

Bleach 'de olsaydım Zaraki'nin takımında olmak isterdim. Ikkaku, Yumichika ben takılırdık haşin haşin. Shikai'm de Kratos'un kılıçları hatta djoısgkl   

Bir güç ve erkek karakter hastalığı var bende, napalım...  :D
  21. Beğen
    Haruka reacted to kawaii kereste in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    Seitokai Yakuindomo'da olsaydım...  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:
  22. Beğen
    Haruka reacted to ohmy34 in Yaoi Fc (+15)   
    "anti" kelimesinin harflerini yerlerini değiştirince "inat" oluyor  :cool-onion-head-emoticon:

23. Beğen
    Haruka got a reaction from Shiho in Konnichiwa Minna-san   
    Hos gelmisseeenn. :D
  24. Beğen
    Haruka got a reaction from Pyskhe in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Peki ya en bi mal kisi olmam... Bi ara Meltem soylemisti ona ragmen unuttum. (zirlayan surat) Affet Mukoooggg. :( Su an o kadar gec oldu ki kutlu olsun demege dilim varmiyor. agajahakks
    Bugun de Ezgi'nin dogum gunusuymus. Gunusuymus dedim cunku onu da yeni ogrendim. Simdi hatirlamis gibi davranmanin bir alemi yok. Dovun beni... Neyse... Dogum gunun kutlu olsun Pyskhe. :D Her ne kadar hatirlamamis olsam da seni seviyom umarim biliyorsundur. :*:* agajahisk
  25. Beğen
    Haruka got a reaction from Sawakaze in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Ah ah Matsumoto ve Gin. :mellow:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.