Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Haruka reacted to Amygirl in Free!   
    bir daha bir konuya yorum yazarken acaba konuyu kaynatıyor muyum diye kaygılanmayacağım -_-
  2. Beğen
    Haruka reacted to TTK in E-Dergi Fan Art   
    Ne zamandır bir afro samurai fan artı yapmak istiyordum konuyu da görünce yapıverdim bir tane umarım beğenirsiniz ^_^

3. Beğen
    Haruka reacted to Zamazingo in E-Dergi Fan Art   
    Bende yeni gördüm ama bi şansımı deneyim en son yaptığım çalışmayla :D

4. Beğen
    Haruka reacted to AzizCanBinen in E-Dergi Fan Art   
    Umarım beğenirsiniz.. ^_^

5. Beğen
    Haruka reacted to JrKagan in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    sevgili anime sever dostlarım bu dostluk ve dayanışmanın önemli olduğu şu günlerde sizlerden ricam bu türk kızları tanıyan bilen eden samimi olan Allahını seven tanıştırsın lan beni bunlarla öldüm bittim :( :( :ph34r:

6. Beğen
    Haruka reacted to sebasuchan in Benim garipler... Coming Soon :D   
  7. Beğen
    Haruka got a reaction from Pyskhe in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bir insanın sıfatından öküzlük akarsa...
  8. Beğen
    Haruka got a reaction from BynMubo in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Delicesine böyle bir şey olmasını istiyorum ve ciddi ciddi bekliyorum. :D
  9. Beğen
    Haruka got a reaction from Cold Dewil in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Baskınlık diyince benim de direkt aklıma o geldi eğlendim. :D
  10. Beğen
    Haruka reacted to Cold Dewil in Masaüstü Resimleriniz?   
    Tek işsiz benim Masaüstüm herhalde -_- B)
    Veee evet okulada böyle götürüyorum :ph34r: Hocalar beni böyle kabul etti :D
  11. Beğen
    Haruka got a reaction from Cold Dewil in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Yaş farkı mı o da ne ^_^ Yaş farkı falan anlamam ben, istiyorum olacak. :P
    Bence de Tsukuyo ve Gintoki olmalı. :D
  12. Beğen
    Haruka got a reaction from KomşununOğlu in Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı   
    Edit:

Edit 2:

Edit 3:

Edit 4:

Edit 5:

13. Beğen
    Haruka got a reaction from Amygirl in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Delicesine böyle bir şey olmasını istiyorum ve ciddi ciddi bekliyorum. :D
  14. Beğen
    Haruka reacted to Amygirl in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    İnternette dolaşırken gördüğüm bu fun artı paylaşmadan edemeyeceğim :) İzlediğim hiçbir animede birbirine bu kadar yakışan karakter görmemiştim :) Çok tatlılar :wub:

15. Beğen
    Haruka reacted to BynMubo in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Juvia ve gray ayrıdır yaa yerim ben onları :wub:
  16. Beğen
    Haruka reacted to Amygirl in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    Zamanında Koizumi- Otani demiştim yeni ekleyeceğim çift tabi ki ben ve Ren B)
    Gönlümdeki en uyumlu çift ise...

:D :D :D
  17. Üzgün
    Haruka got a reaction from ExpectoPatronum in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Telefonum sürekli sessizde. :mellow: Zaten anam babam ve abim hariç arayan yok. :D
  18. Beğen
    Haruka got a reaction from wizarmon in Bunlar da benim çizimlerim :D || Devamı   
    Edit:

Edit 2:

Edit 3:

Edit 4:

Edit 5:

19. Beğen
    Haruka got a reaction from sebasuchan in En Sevdiğiniz Pokemon?   
    Başta Pikachu olmak üzere hepsi benim bebeklerim gibi. :P (Yine üşengeçliğimden dolayı ayrım yapmıyorum. :D)
  20. Beğen
    Haruka got a reaction from Cold Dewil in İtiraf Köşesi   
    Ne dedin sen çaaaattt. :D Kitkat Didonun yanından geçemez. B)
    Bir zamanlar bu harika çikolata vardı ama artık yok. :( :angry:

Bu arada gece su içmek benden sorulur yatağımın yanında 3 tane su şişesi var. B) :D
  21. Beğen
    Haruka got a reaction from Pyskhe in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
  22. Beğen
    Haruka got a reaction from Hitsugaya in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
  23. Beğen
    Haruka got a reaction from uchiha_n in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
  24. Beğen
    Haruka got a reaction from mayhos in Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri   
    Telefonum sürekli sessizde. :mellow: Zaten anam babam ve abim hariç arayan yok. :D
  25. Beğen
    Haruka got a reaction from uchiha_n in Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri   
    Gintoki'nin gözü Nurcan'dan başkasını görmez. -_- Senin için üzüldüm ne kadar uğraşırsan uğraş her şey boşuna olacak. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.