Jump to content

SoredemoDodo

Üyeler
  • İçerik sayısı

212
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    SoredemoDodo reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :)   
    Herkesin kurban bayramı mübarek olsun. :) 
  2. Üzgün
    SoredemoDodo reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler   
    Kentaro Miura hayatını kaybetmiş. Berserk ve diğer tüm çalışmaların için teşekkürler Miura Sensei. Huzur içinde uyu.
  3. Üzgün
    SoredemoDodo reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebil   
    Abi... Adminliğin gözü kör olsun silinmiş konudan spoiler yedim. Neden? Çünkü görebiliyorum 
  4. Beğen
    SoredemoDodo reacted to itadakimasuuu for bir durum güncellemesi, selam dostum, öğretmenim, kadınım ve anime severim . Yaşlı da sayılırım. Huzur içinde   
    selam dostum, öğretmenim, kadınım ve anime severim . Yaşlı da sayılırım. Huzur içinde ölebilirsin :)
  5. Beğen
    SoredemoDodo reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıldır olduğu gibi :)
  6. Beğen
    SoredemoDodo reacted to Akame777 for bir durum güncellemesi, 15 Aralık 2020 , bu günün Otaku günü olduğunu biliyor muydunuz??? Hepinizin Otaku gün   
    15 Aralık 2020 , bu günün Otaku günü olduğunu biliyor muydunuz??? Hepinizin Otaku günü kutlu olsun   

7. Beğen
    SoredemoDodo reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bu bakışı yapan karakterleri genelde seviyorum :)   
    Bu bakışı yapan karakterleri genelde seviyorum :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.