Jump to content

rehavci

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

rehavci kullanıcısının paylaşımları

1. rehavci

Shingeki no Kyojin’in Sonu Değişecek Mi?

Aylık mangadan v.s. yeteri gelir gelmiyor galiba ki anime için uğraşmaya döndü :P
  2. Naruto bitmeye yakın belki TV Tokyo onu bitirip sonrasında Bleach fikrine girişebilir çünkü bir anda büyük bir açık çıkacak elinde ayrıca iyi de para kalacak
  3. rehavci

Bolaykim o.O Fan Sub

Uchouten Kazoku ilgimi çekmişti izleyecekler listemdeydi şimdi senin elinden bir çeviriyle izleyeceksem deme keyfime Nii-san :D Çeviri cidden zor iş eline sağlık ^_^
  4. rehavci

Naruto'ya Yeni Anime Geliyor

Muhtemelen İtachi veya Minato'dur (Naruto ve Sasuke olmasın bir zahmet ama Sasuke'de olabilir malum animede uzun zamandır yok.). Ama gönül ister Jiraiya-Sama çıksın :)
  5. rehavci

Bleach’e Müthiş Anime

İzlerken ağızım açık kaldı yapan arkadaşımızı ayakta alkışlıyorum Bravo !!
  6. rehavci

Bleach'e Uzun Bir Ara

Muhtemelen tadında bırakmak istiyordur tadını bozmayacaksa ruh kralı v.s. konusu bol devam etsin ama bozacaksa bıraksın tadında Kishimoto-sensei'ye uymasın Troll King :D (Gerçi 1 dk bu adam Troll King niye bunun sözüne inanıyoruz ki kesin trollüyor :P)
  7. rehavci

Pokemon XY Tv Serisi Duyuruldu

Benim doğduğum sene Pokemon başladı ben koca adam oldum şu Ash (ya da Satoshi) bir büyümedi :D Zaten tam doğum günüme koymuşlar 6.neslin başlangıcını iğrendim :P 5.nesle kadar iyi idi 5. ve 6. fena bozdu
  8. Gintama'nın filler bölümlerini izle bence u.u Çünkü gag bir seri olduğundan filler olduklarını fark ettirmiyorlar izlerken ve ayrıca bir çok güldürürken öldüren bölüm filler bölümlerde
  9. Özel mesaj atamadım :S Henüz sitemiz yok o yüzden üye çevirilerine konusunu açtım buyrun linki : http://forum.turkanime.tv/topic/5393-hetalia-axis-powers-cevirisi-kira-kira-fansub/ :)
  10. Hetalia Axis Powers sitede tam gözüküyor fakat bölümleri yoktu internettede araştırdım bölümler sadece buradaki gibi 26.bölümde bırakılmıştı o yüzden çevirisini Kira Kira Fansub olarak almak istiyoruz eğer izin varsa :D (Fansub grubunu sırf Hetalia'nın çevirisi için topladım yani çevirisini o kadar çok istiyorum :D)
  11. Tek seferde hepsini üşenmeden okudum. Çok iyi bir yazı olmuş bir çok kişi için çok bilgilendirici olacaktır. Arada 3-5 animedeki telafuzdan kulağa yanlış gelen kelimeler oluyor onlardan kaynaklanan hatalar gördüm ama çokta önemsenecek şeyler değildi bu kadar bilginin arasında :) Teşekkürler ^^
  12. Bir çok mangayı böyle One-shot'tan çeviriyorlar sonra deneme sürümü usulü. Beğenilirse devam eder buna Kishimoto bizde Naruto'da bekleriz ki bölüm çıksın.
  13. rehavci

Masashi Kishimoto'nun Yeni Mangası "Mario"

Aslında düzgün gitseydi Naruto'nun malzemesi çok vardı ama galiba Kishimoto bıktı Naruto'dan bozdu işi bitirmeye uğraş verdi. Zaten o silah çizimine bile bakınca Kishimoto'nun uzun zamandır Naruto mangasına dokunmadığını düşündüm bir an.Bakalım ne olacak sonumuz :D
  14. rehavci

Dragon Ball One Piece Toriko Crossoverı

Goku'nun katılmasıyla kurallar konulmalı :D Yoksa zaten diğerleri yarışmasın otursunlar :D
  15. rehavci

KFC – Dragon Ball Birlikteliği

Biz hediye olarak Dragonball isteriz 7sinide toplarsak Shen Long'u çağırır Kuririn'i canlandırırız :D
  16. rehavci

Rütbe Derecelendirme

Yeni Animeci Anime İzleyicisi Anime Bilgini Otaku Yolunda İlerleyen (Bu Olmayadabilir) Otaku Dai Otaku (Büyük Otaku) Mesaj Sayısı Olayını Yetkililerin Belirlemesi En Doğrusu Diye Düşünüyorum :)
  17. Kazanan Arkadaşları Tebrik Ediyorum ^^ Bu da bana ders olsun tembellik edip hikayenin devamını eklemeliydim :D
  18. oylama nereye gitti yahu bende son günden biraz daha oy kaparım diye bir bölüm daha yazacaktım son atak misali :D
  19. http://forum.turkanime.tv/topic/3203-efsane-samuray-isim-daha-kesin-degil-ff-yarismasi/ benim katılacağım eserim bu. Başka isimde bulamadım zaten bu isimle devam yola :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.