Jump to content

Panzehir

Üyeler
  • İçerik sayısı

93
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Panzehir kullanıcısının paylaşımları

1. Panzehir

( 54 / 66 ) Digimon Adventure (2020)

54. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  2. 14. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  3. Panzehir

53. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  4. 1080p sunuyoruz. Elimizde olan en yüksek görüntü kalitesi bu...
  5. 13. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  6. Panzehir

52. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  7. 12. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  8. Panzehir

51. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  9. 11. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  10. Panzehir

50. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  11. Panzehir

49. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  12. Panzehir

48. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  13. 10. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  14. Panzehir

46 ve 47. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler.
  15. Panzehir

45. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  16. 9. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  17. Bahsettiğim anime Irozuku Sekai no Ashita Kara (olması lazım tam hatırlamıyorum.) Türklerin tüketici olduğu doğru, daha da geniş bir kitleye hitap etmek istersen diye öyle söyledim. İşinde başarılar, aman ha vizeleri aksatayım deme bak. :) Rica ederim. Üstadı sayılmam fakat yaptığın tarzda videoları izlemeyi severim. O yüzden görüşümü profesyonel bir eleştiri olarak algılama sakın :D
  18. 8. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  19. 7. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  20. Panzehir

44. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  21. Panzehir

43. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  22. Selamlar, İlk kez böyle bir AMV'ye denk geldiğimden midir bilemem fakat ben çok beğendim. Diyeceğim en önemli şeyleri baştan söyleyeyim: Ellerine sağlık. Başarılarının devamını dilerim. Umarım çok daha iyi yerlere geldiğini de görmüş olurum. İnsan böyle şeylerde yaparak gelişiyor. Bol bol içerik üretmeye devam et, eminim giderek daha güzel videolar yaparsın. Açıkçası ben çok beğendim, ilk mesajı atıyor olmam üzücü ancak umarım devamı gelir. Bu işlerden çok anlayan biri değilim, sadece alt yazılı video yapacaksan tüm videoları çevir, ingilizce kısım bırakmamaya çalış. Ya da dersen ki ben çok geniş bir kitleye hitap etmek istiyorum, Türkçe alt yazı eklemesen de olur "bence." Videonun içinde seneler öncesinde çevirdiğim animeye denk geldiğimde iyice duygusallaştım vallahi :D Yapması kaç gününü aldı?
  23. 6. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  24. Panzehir

42. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  25. Panzehir

Dijital Çizimi Nasıl Öğrenebilirim

Selamlar, Pandemi döneminde olmasak en temelden çizim tekniklerini öğrenmeniz için kursa gitmenizi önerirdim. Malum bu dönemde evde kalmamız gerektiğinden olabildiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Dijital tasarım yapan biri değilim fakat yapan arkadaşlarım var ve zamanında biraz meraklısıydım. Okulda öğretmenimizin kendisi çizim dersleri verirdi, eğer gelecekte böyle bir imkânınız olursa mutlaka bu durumlardan faydalanın. Bunun dışında YouTube üzerinden ücretsiz eğitici videolara bakabilir ya da Udemy gibi paralı kurs kaynaklarını inceleyebilirsiniz. İki kaynağı da öneririm. YouTube'a basitçe "digital art for beginners" gibi şeyler yazarsanız sürüsüyle öğretici videolara bakabilirsiniz. Ayrıca her gün bol bol çizim yaparak elinizi buna alıştırmanız gerek. Zamanında monitörümün üstüne kağıdı koyarak kopya çekercesine anime karakterleri çizerdim. Belki bu da faydalıdır. Ama her şeyin kurstan ibaret olduğunu düşünmüyorum. Umarım bol bol çizim yapıp kendinizi geliştirerek dilediğiniz yerlere gelebilirsiniz.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.